طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

esj

کاربر سایت
Dec 28, 2013
44
نام
عاقا سعید
دوستانی که اینترنت پارس آنلاین دارن ونمیتونن به ایکس باکس لایو وصل شن راهش اینه:
1-اول باید یه مودم غیروایرلس بگیری حدود30تا40تومن درمیاد
2-بعدش مودمتو تو کامپیوتر تنظیم میکنیبرای استفاده از اینترنت
3-بعدش میری مودمتو به ایکس باکس وصل میکنی بعد میریnetwork settingsبعدمیریconfigure networkبعدشipوdnsروبذار روauto بعدش یه تب کنارconfigureهست بایدpassوuserرو اونجا وارد کنی فقط دقت کنید کهpassوuserکه باید وارد کنی همونایین که خود پارس آنلاین بت داده که وارد کاربری سایتش میشی(مثلابرای تمدید اینترنتت) اونارو تو userوpassایکس باکست وارد میکنی وبعد میتونی به راحتی به اینترنت وصل شی

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
دوستان من هر کاری کردم نتونستم کانکت شم.
اینترنت پارس آن لاین دارم. مودم دی لینک 2730 وایرلس و ایک باس اسلیم.
هر تنظیماتی بود زدم. هم دستی هم اوتوماتیک... نشد که نشد. حتی با پشتیبانی اینترنت تماس گرفتم اونا هم نتونستن درست کنند . اگه دوستان راه درست و دقیق میدونند ممنون میشم راهنمایی کنند

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من هر کاری کردم نتونستم کانکت شم.
اینترنت پارس آن لاین دارم. مودم دی لینک 2730 وایرلس و ایک باس اسلیم.
هر تنظیماتی بود زدم. هم دستی هم اوتوماتیک... نشد که نشد. حتی با پشتیبانی اینترنت تماس گرفتم اونا هم نتونستن درست کنند . اگه دوستان راه درست و دقیق میدونند ممنون میشم راهنمایی کنند

از این صفحه بخون برو جلو مشکلت حل میشه!

Mohsen71

کاربر سایت
Jul 7, 2009
36
نام
محسن
سلام دوستان منم پارس آنلاین گرفتم جدیدا و این مشکل MTU برام پیش اومده ، با استفاده از حالت bridge مشکل حل شد اما چیزی که هست من احتیاج دارم که وایرلسم روشن باشه و بقیه بتونن از اینترنت استفاده کنن
به حاطر همین تصمیم گرفتم یه مودم Linksys بخرم
فقط سوالی که دارم اینه که مدل های جدید linksys هم این مشکلو حل میکنن ؟
چون اون مدل 120 یه مقدار بد گیر میاد و الان تو بازار خیلی کمه و یه مشکلی هم که هست وایرلس نسبتا ضعیفی داره که بنده به یک وایرلس با برد قوی نیاز دارم
دوستانی هستن که با مدل های دیگه از Linksys هم نتیجه گرفته باشن ؟
خیلی ممنون

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من وایمکس مبین نت دارم.الان دارم با وای فای انلاین بازی میکنم میخواستم بدونم اگه با کابل لن وصل شم کیفیت بهتر میشه یا نه؟
راستی مودم تا ایکس باکس حدود 15 متر فاصله داره آیا کابل لن این حدودی گیر میاد؟واینکه همین بلندی کابل هم روی کیفیت تاثیر داره یا نه؟

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
من وایمکس مبین نت دارم.الان دارم با وای فای انلاین بازی میکنم میخواستم بدونم اگه با کابل لن وصل شم کیفیت بهتر میشه یا نه؟
راستی مودم تا ایکس باکس حدود 15 متر فاصله داره آیا کابل لن این حدودی گیر میاد؟واینکه همین بلندی کابل هم روی کیفیت تاثیر داره یا نه؟

اگه آنتن وای فای بالای 70/75 درصد هست مشکلی نداره ؛ ولی اگه کم تر هست بهتره لن وصل کنید ؛ لن 15 متری به احتمال زیاد تاثیر منفی داره ...

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
اگه آنتن وای فای بالای 70/75 درصد هست مشکلی نداره ؛ ولی اگه کم تر هست بهتره لن وصل کنید ؛ لن 15 متری به احتمال زیاد تاثیر منفی داره ...

تو ایکس باکس که نشون میده هر 4 تا انتنش پره.راستی اشتباه حساب کردم 10 متر بیشتر نیست.(اخه یکی گفته بود در هر صورت کابل بهتر از وای فای هست!)

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
تو ایکس باکس که نشون میده هر 4 تا انتنش پره.راستی اشتباه حساب کردم 10 متر بیشتر نیست.(اخه یکی گفته بود در هر صورت کابل بهتر از وای فای هست!)
من امتحان کردم کابل از وای فای بهتر هست و روی فاصله تاثیر نداشت.

peen

کاربر سایت
Sep 15, 2012
16
سلام به دوستان
من وایمکس مبین نت دارم مودمی که استفاده میکنم مثل انتن روی پشت بام نصب میشه و فقط یه سیم شبکه داره که پشت کامپیوتر وصل میشه نمیدونم اشنا هستین یا نه ولی می خوام بدونم میشه این مودم را به 360 وصل کرد امکانش هست مستفیم یا غیر مستقیم فقط بشه باهاش به لایو وصل شد کمکم کنید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر