PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
راسنش

یادمه سر بلود هم همین بلا رو اوردم توی تاپیکش یه دوستی مث شما اومد گفت داداش شما بازی رو دیگه جویدی :D :D
اما خوب باید بگم منم مث شما به خاطر مشغله کاری نهایتا دو سه ساعت روزانه پاش بودم حدود 10 ماهی شد .

واسه کمک هم این ای دی منه Clevermrg هر وقت خواستی هماهنگ کن بیام با هم یه دوری تو بازی بزنیم .

واسه دوستانی که دنبال لول اپ هستن باید بگم کافیه به Way Of The Nioh برسین . با بیلد ترکیبی و البته خاص (Fanatic Armor) توی مرحله مارابوشی میشه واسه هر دور بازی 50,000,000,000 Amrita جمع کرد کافیه چند دور این فارم رو انجام بدین تا راحت به Max Level برسین / . سر فرصت توضیحات این Build رو براتون میزارم .
درخواست دوستی فرستادم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
سلام
یک جا خوندم نقش افرینی هست یک جای دیگه کاملا خطی ..کدومش درسته؟؟
بخش داستانیش چند ساعت هست؟؟
درجه سختی میشه تغییر داد؟؟
نه بازی مرحله ای و خطی هستش و سختی اش هم قابل تغییر نیس عین دارک سولز و بلادبورن

• Like
Reactions: mojtaba.sha

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اقا یه سوال...من هرچی فیلم از این بازی میبینم توی یوتوب همش تم تیره داره....کلا به نظر میاد تمام محیط ها و داستان بازی و خلاصه همه چی تو شب هست؟

چطوریه؟

من سری ninja gaiden رو خیلی دوست داشتم....ولی اون خیلی محیطهاش متنوع بود....این اونطوری نیست ظاهرا؟

بعد با طولانی بودن و اینا مشکلی ندارم....کم کم بازی میکنم...میخوام بدونم مشابه ninja gaiden میشه با بازی حال کرد یا یه مدل دیگه اس کلا سبکش؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
دوستان دی ال سی های بازی حتما باید تجربه کرد؟ یا انجام نسخه اصلی کفایت میکنه؟
چیز خاصی از دست میدیم ؟
اگر با بازی خیلی حال کردی بگیر دو تا اسلحه جدید باز میکنه و چند تا مپ با داستان جدید درجه سختی بالاتر من راضی بودم ازش حتما در کار نیست

اقا یه سوال...من هرچی فیلم از این بازی میبینم توی یوتوب همش تم تیره داره....کلا به نظر میاد تمام محیط ها و داستان بازی و خلاصه همه چی تو شب هست؟

چطوریه؟

من سری ninja gaiden رو خیلی دوست داشتم....ولی اون خیلی محیطهاش متنوع بود....این اونطوری نیست ظاهرا؟

بعد با طولانی بودن و اینا مشکلی ندارم....کم کم بازی میکنم...میخوام بدونم مشابه ninja gaiden میشه با بازی حال کرد یا یه مدل دیگه اس کلا سبکش؟
تم کلا تاریکه ولی محیط روشن هم داره تو روز و مثل نینجا گایدن خونریزی و تیکه پاره کردن داره سخت هم هست کلا تجربه خوبیه نسخه goty بگیری یا دی ال سیش را در منطقه ای یکی از باساش هم شخصیت نینجا گایدن هست لباسش را هم میتونی بگیری

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: RohFa

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
کسی هنوز بازی میکنه بیاد کمک من ؟ تو منطقه چهارم با لول 70 موندم بعضی دشمنا که رسما one shot میکنن آدمو بلاد خیلی از این آسون تره

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
کسی هنوز بازی میکنه بیاد کمک من ؟ تو منطقه چهارم با لول 70 موندم بعضی دشمنا که رسما one shot میکنن آدمو بلاد خیلی از این آسون تره
من بعضی شبا هستم،هر جا گیر کردی بگو بیام کمکت
xXFallenRageXx

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
سلام دوستان دي ال سياي بازي روايت پيوسته به هم دارن يا جدا جدان ؟ به نظرتون كدوم دي ال سيش بهتره ؟اصن ارزش خريد دارن ؟

آخرین ویرایش:

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام دوستان دي ال سياي بازي روايت پيوسته به هم دارن يا جدا جدان ؟ به نظرتون كدوم دي ال سيش بهتره ؟اصن ارزش خريد دارن ؟
روایت پیوسته دارن و هر کدوم داستان دیگری رو تکمیل میکنه به نوعی
از نظر من همشون خوب بودن و ۱۰۰% ارزش خرید دارن

• Like
Reactions: F.3.R.Y.X

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
nioh2_thumb.jpg

از Nioh 2 یه تریلر کوتاه نشون دادن ، کاراکترش بنظر میاد ژاپنی باشه و آخر تریلر تبدیل شد به یکی از Oni ها !
لینک نمیتونم بزارم از یوتوب دیدم !

ویرایش : ظاهرا میتونیم کاراکتر خودمون رو طراحی کنیم مثل بازی های SoulBorne !

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
سلام.
تازه بازیو خریدم تو تخفیف استیم :D
یه چنتا سوال دارم:
پرولوگ بازی رو رفتم باس آخرشم کشتم ( گرچه به باد بند بود باسش دو سوته مرد :| )
سلاح اصلیم رو زدم Kadachi ( یا یه چیزی تو همین مایه ها ) (سلاحه تو این عکسی که تو اینترنت بود نیست :| لینک ) و Axe ، اسپیریت انیمالم هم زدم گرگه به یاد دایرولفای مرحوم گات :D ==> بنظرتون انتخابام خوب بود؟
بعد این بازی هر بار که میمیری چیزی به نام Soul مثل دارک سولز داره که از دست بره؟ یا همینجوری فقط میمیری و مهماتی که مصرف کردی میره؟ چون تو پرولوگ چنبار مردم اتفاق خاصی نیوفتاد!
اون معبد ها هم از قرار فایرلینکای بازی هستن؟
بعد من هرچی رو زمین میبینم برمیدارم مثلا 3-4 تا لباس نمیدونم چی چیه لندن دارم تو همون زندان اولیه بود؛ اینارو مثل دارک سولز میشه فروخت و باهاش امتیاز گرفت؟
یکی یه توضیح مختصر بده ممنون میشم :D
پ.ن: دارک سولز 1 و 3 و تموم کردم میدونم سبک بازی از چه قراره و زخم دیده هستم :D
--
دمیج دشمنای بازی هم از دارک سولز بیشتره :| رسما با 1 ضربه جونم نصف شد :|
اون نایتِ هم یه جا یه ضربه زد اومدم داج کنم گیر کردم به میز اچ پی م قشنگ چسبید به ته ته :|

آخرین ویرایش:

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام.
تازه بازیو خریدم تو تخفیف استیم :D
یه چنتا سوال دارم:
پرولوگ بازی رو رفتم باس آخرشم کشتم ( گرچه به باد بند بود باسش دو سوته مرد :| )
سلاح اصلیم رو زدم Kadachi ( یا یه چیزی تو همین مایه ها ) (سلاحه تو این عکسی که تو اینترنت بود نیست :| لینک ) و Axe ، اسپیریت انیمالم هم زدم گرگه به یاد دایرولفای مرحوم گات :D ==> بنظرتون انتخابام خوب بود؟
بعد این بازی هر بار که میمیری چیزی به نام Soul مثل دارک سولز داره که از دست بره؟ یا همینجوری فقط میمیری و مهماتی که مصرف کردی میره؟ چون تو پرولوگ چنبار مردم اتفاق خاصی نیوفتاد!
اون معبد ها هم از قرار فایرلینکای بازی هستن؟
بعد من هرچی رو زمین میبینم برمیدارم مثلا 3-4 تا لباس نمیدونم چی چیه لندن دارم تو همون زندان اولیه بود؛ اینارو مثل دارک سولز میشه فروخت و باهاش امتیاز گرفت؟
یکی یه توضیح مختصر بده ممنون میشم :D
پ.ن: دارک سولز 1 و 3 و تموم کردم میدونم سبک بازی از چه قراره و زخم دیده هستم :D
--
دمیج دشمنای بازی هم از دارک سولز بیشتره :| رسما با 1 ضربه جونم نصف شد :|
اون نایتِ هم یه جا یه ضربه زد اومدم داج کنم گیر کردم به میز اچ پی م قشنگ چسبید به ته ته :|

فکر کنم سلاحت odachi باشه(همون شمشیر بزرگه)
بله اینجا هم واسه لول آپ کردن از آمریتا استفاده میکنه و اگر بمیری و نری اسپریتت رو برداری و دوباره بمیری کل آمریتایی که جمع کردی رو از دست میدی واسه همین بعد از هر بار مردن حتما برو همونجایی که مردی اسپریتت رو از روی زمین بردار
اون معبدها هم واسه لول آپ کردن و دسترسی به جوتسوها و تغییر اسپریتها به دردت میخورن
اون آیتمهایی که از روی زمین برمیداری رو هم میتونی توی همون معبد تبدیل به آمریتا کنی و خرج لول آپ کردنت کنی یا اینکه توی آهنگری بفروشی و از پولش واسه خرید تجهیزات و اینجور چیزا استفاده کنی،البته توی آهنگری میتونی همین وسایلی که از روی زمین برداشتی رو به مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت سلاح و زره های دلخواه و قویتر تبدیل کنی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
فکر کنم سلاحت odachi باشه(همون شمشیر بزرگه)
بله اینجا هم واسه لول آپ کردن از آمریتا استفاده میکنه و اگر بمیری و نری اسپریتت رو برداری و دوباره بمیری کل آمریتایی که جمع کردی رو از دست میدی واسه همین بعد از هر بار مردن حتما برو همونجایی که مردی اسپریتت رو از روی زمین بردار
اون معبدها هم واسه لول آپ کردن و دسترسی به جوتسوها و تغییر اسپریتها به دردت میخورن
اون آیتمهایی که از روی زمین برمیداری رو هم میتونی توی همون معبد تبدیل به آمریتا کنی و خرج لول آپ کردنت کنی یا اینکه توی آهنگری بفروشی و از پولش واسه خرید تجهیزات و اینجور چیزا استفاده کنی،البته توی آهنگری میتونی همین وسایلی که از روی زمین برداشتی رو به مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت سلاح و زره های دلخواه و قویتر تبدیل کنی

تو پرولوگ اول بازی ( فرار از زندان ) یه بار مردم به هوای دارک سولز گفتم احتمالا امتیازام ( آمریتا ) دراپ میشه رفتم دیدم هیچی نبود رو زمین!
چون پرولوگ بود اینجوری بود؟

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
تو پرولوگ اول بازی ( فرار از زندان ) یه بار مردم به هوای دارک سولز گفتم احتمالا امتیازام ( آمریتا ) دراپ میشه رفتم دیدم هیچی نبود رو زمین!
چون پرولوگ بود اینجوری بود؟
کلا توی اون مرحله اول بازی چون هنوز اسپریت خاصی نداری خبری از لول آپ و دراپ شدن آمریتا نیست ولی به محض اینکه پات برسه ژاپن بازی قابلیتهای خودشو کم کم بهت نشون میده
راستی بین اسلحه ها از kusarigama غافل نشو که یکی از بهترین اسلحه های بازی محسوب میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر