نمایشگاه/رویداد SONY Paris Games Week Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با درود

سونی روز و ساعت کنفرانس Paris Games Week رو اعلام کرد !
کنفراس ساعت 20:30 روز سه شنبه پنجم آبان ماه به وقت تهران برگذار میشه.

بازیهایی که انتظار میره معرفی بشن:

• Gran Turismo 7

تقریبا دو سال از عرضه PS4 میگذره و هنوز از پرفروشترین فرنچایز سونی یعنی Gran Turismo خبری نیست
شاید کنفرانس پاریس بدلیل اهمیت داشتن این سبک بازی در اروپا بهترین موقعیت برای معرفی این بازی محبوب باشه.

• Quantic Dream's Project

از شروع این نسل David Cage رو فقط در مراسم رونمایی از PS4 دیده بودیم بعد از این سکوت طولانی این میتونه بهترین فرصت برای معرفی بازی جدید QD تو وطن خودش باشه !

• Sucker Punch's New Project

از اخرین بازی این استودیو یعنی Infamous Second Son که با موفقیت همراه بود زمان زیادی میگذره و Shuhei Yoshida قبلا از پروژه جدید این استودیو و معرفی اون در زمانی نزدیک خبر داده بود !

از بازیهایی که قبلا معرفی شدن و احتمالا گیم پلی و جزئیات بیشتری از اونها خواهیم دید:

• WILD

بازی جدید میشل انسل که از اون فقط یه تریلر مربوط به گیمزکام پارسال دیده بودیم و دیگه خبر و جزئیاتی از اون نداریم ! احتمال نمایش جدید گیم پلی و اطلاعات جدید بدلیل موقعیت نمایشکاه بسیار بالاست !

• Rime

سکوت عجیب سونی در مورد این بازی در حالی که سازنده های اون یعنی Tequila Works قبلا از مراحل پایانی ساخت بازی خبر داده بودن شاید نشون دهنده این بوده که سونی منتظر موقعیت مناسبی برای نمایش و اعلام تاریخ عرضه بازی بوده !

• Dreams

نمایش بیشتر و اطلاعات جدید از عنوان جدید استودیوی محبوب Mm تو این نمایشگاه قبلا توسط یوشیدا اعلام شده بود ! پس طرفدارای Mm میتونن مطمئن باشن که چیزهای بیشتری از Dreams خواهند دید !

در آخر با توجه به موقعیت نمایشگاه که هم از نظر مکان که در اروپا بازار اصلی PS4 هست و هم از نظر زمانی که نزدیک تعطیلات آخر سال هست میشه انتظار داشت شاهد سورپرایز بزرگی مثل PS4 Slim ویا کاهش قیمت باشیم !

مرسی

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
تو مراسم Golden Joystick Awards 2015 این انتخاب Critics Choice - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain آخر سال بیشتر نمود پیدا میکنه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نمیدونستم PS3 میتونه همچین گرافیکی Clean و تمیزی رو توی یه RPG Open World با چندین نوع گیم پلی متفاوت و مبارزات خیلی سریع با انواع اقسام افکت های گرافیکی مثل انفجارهای متداوم و پراکنده شدن ذرات رو با همچین Image Quality ـیی به صورت 1080p و با فریم 60 اجرا کنه!

من نمیدونستم OW هست و در ضمن به نظر من PS3 اینقدر شاهکار گرافیکی داشته که نمیشه گفت چون میگم در حد PS3 هست حتما منظورم یه گرافیکه داغونه ، حتی خیلی از بازی های PS3 هم کیفیت گرافیکی بسیار بهتری نسبت به NieR دارن . به نظرم و با توجه به تریلری که دیدم یه گرافیک معمولی برای نسل حاضر و یه گیم پلی تکراری و روتین داشت . بلاخره نظرات متفاوته و حتما دلیلی نداره نظر همه مثل شما باشه .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
والله منم از Nier زیاد خوشم نیومد
نمیگم زشت بود ولی چیزی نداشت که جذبم کنه:">

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
Nier از اونایی هست که بار اول دراپش میکنی ولی بعد ی مدت برمیگردی و یکی از بهترینات میشه .واسه من همین بازی و فاینال 10 و دراگون 8 اینجوری شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من نمیدونستم OW هست و در ضمن به نظر من PS3 اینقدر شاهکار گرافیکی داشته که نمیشه گفت چون میگم در حد PS3 هست حتما منظورم یه گرافیکه داغونه ، حتی خیلی از بازی های PS3 هم کیفیت گرافیکی بسیار بهتری نسبت به NieR دارن . به نظرم و با توجه به تریلری که دیدم یه گرافیک معمولی برای نسل حاضر و یه گیم پلی تکراری و روتین داشت. بلاخره نظرات متفاوته و حتما دلیلی نداره نظر همه مثل شما باشه.

مقایسه گرافیک و کیفیت اجرایی NieR Automata با بازیهای PS3 مثل یه شوخی بی مزه میمونه چون حتی اگه OW بودن بازی رو هم بزاریم کنار بازم PS3 به هیچ عنوان نمیتونه همچین گرافیکی رو با رزولوشن 1080 و فریم 60 ارائه بده.

دقیقا چون نظرا متفاوته فقط اون بخش از پست قبلی رو جواب دادم چون از پایه غلط و یه برداشت اشتباست. وگرنه اگه بحث سلیقه بود مثلا الان خیلی دوست داشتم بدونم دقیقا قبل از این توی سبک RPG کدوم بازیها این "گیم پلی تکراری و روتین" رو دیدید و مشخصا کدوم یک از بخش های گیم پلیی که از NieR پخش شد تکراری و روتین به نظر میومدن؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
به خدا قسم نمیخوام الکی غر بزنم یا ایراد بگیرم اما کل کنفرانس رو نگاه کردم باید بگم که هیچ قسمتی منو جذب نکرد به جز تست VR و آنچارتد!
سازنده بازی ها یا نماینده شون وقتی که میومدن رو صحنه صحبت کنن حتی نمیتونستن انگلیسی صحبت کنن و مترجم داشتن !
بازی ها سراسر بچه گونه به نظر میومدن ! مثلا واقعا Gravity Rush 2 چی داشت ؟!!!
بازی Wild هم نسبتا خوب بود و گرافیک خوبی داشت اما اصلا از داستان و سبکش سر در نیاوردم
پروژه دیوید کیج هم مثل همیشه گنگ به نظر میومد و از سبکش چیزی گفته نشد !
بازی ها همه شده رباتیک و تخیلی !!! یعنی چی که با یه تیر و کمون یه ربات دایناسور رو ظرف یک دقیقه از پا در بیاری ؟!!

باور کنید منم طرفدار پلی استیشن هستم ولی سلیقه ام ممکنه با شما فرق کنه پس بیاید به تفاوت ها احترام بزاریم .
تعصب رو هم کنار بگذاریم

چیزی که خوب بود همون ویدئو تست VR و مولتی آنچارتد بود به نظرم که یه چیز فوق العاده جدید و جذاب بود

دمتون گرم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
به خدا قسم نمیخوام الکی غر بزنم یا ایراد بگیرم اما کل کنفرانس رو نگاه کردم باید بگم که هیچ قسمتی منو جذب نکرد به جز تست VR و آنچارتد!
سازنده بازی ها یا نماینده شون وقتی که میومدن رو صحنه صحبت کنن حتی نمیتونستن انگلیسی صحبت کنن و مترجم داشتن !
بازی Wild هم نسبتا خوب بود و گرافیک خوبی داشت اما اصلا از داستان و سبکش سر در نیاوردم
بازی ها همه شده رباتیک و تخیلی !!! یعنی چی که با یه تیر و کمون یه ربات دایناسور رو ظرف یک دقیقه از پا در بیاری ؟!!

باور کنید منم طرفدار پلی استیشن هستم ولی سلیقه ام ممکنه با شما فرق کنه پس بیاید به تفاوت ها احترام بزاریم .
تعصب رو هم کنار بگذاریم

چیزی که خوب بود همون ویدئو تست VR و مولتی آنچارتد بود به نظرم که یه چیز فوق العاده جدید و جذاب بود

دمتون گرم

من خودم Gravity Rush رو بازی نکردم و نمیدونم خوشم میاد یا نه، ولی نسخه اولش حدود 60تا نقد بالای 80 داره که نشون میده احتمالاً بازی خوبی بوده. جاهای مختلف هم دیدم ملت به نیکی ازش یاد میکنن. :D
Wild حداقل طبق چیزی که ازش دیدیم، به این شکل هست که کاراکتر اصلی قدرت های خاصی داره و میتونه با حیوانات ارتباط برقرار کنه. حالا یا باهاشون همکاری کنه و ازشون استفاده کنه، یا وارد بدن اون ها بشه و کنترلشون رو به دست بگیره. توی این مرحله یه بنده خدایی رو مار نیش زده و در حال مرگ هست و کاراکتر اصلی باید سراغ یه موجود خداگونه ی مرتبط با مارها بره. اولش با عقاب رفت یه مار شکار کرد، بعد سوار خرس شد و به نقطه مورد نظر رسید، بعد کنترل کلاغ ها رو بدست گرفت که باعث ایجاد آشفتی بین اون افراد بشه و در نهایت هم با خرس حسابشون رو رسید و ماری که در چنگال عقاب بود رو روی جایگاه مخصوص گذاشت تا اون موجود خاص احضار بشه. کلاً بازی جالب و متفاوتی به نظر میرسه.
داوود هم که معمولاً سبک بازی هاش مشخص هست و در سال های اخیر بیشتر توی همین سبک های ماجرایی و پر از QTE کار کرده. :D حالا تازه بازی معرفی شده و زمان زیادی مونده تا نکات بیشتری ازش بفهمیم.
تنوع بازی های کنفرانس خیلی خوب بود. از چیزی مثل Dreams که خودش کارخونه بازیسازی هست داشتیم تا ریسینگ. از بازی با حال و هوای قدیمی و محیط های سرسبز تا بازی مرتبط با آینده نسبتاً نزدیک توی دیترویت و آینده بسیار دور با دایناسورهای روباتیک. از بازی موزیکال تا بازی Open World با تأکید روی المان های آنلاین. از بازی ژاپنی تا مولتی پلیر بزرگترین بازی سونی. از بازی های رقابتی برای PSVR تا بازی ترسناک برای این وسیله.
کلاً تنوع خیلی بالا بود و انواع و اقسام بازی ها توی سبک های مختلف رو داشتیم. ولی خب هر کسی نظرش محترم هست و همه نباید از این کنفرانس لذت برده باشن. :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014

تعصب رو هم کنار بگذاریم

دمتون گرم

بهترین بازی و نمایش برای Wild بود مابقی مثل بازی کرایتک و کوانتیک معلوم نیست اخرش چی از اب درمیان (یه مشت تیزر تریلر).

kpax_wolfman

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13

حالا من کاری ندارم که کنفرانس خوب بوده یا نه، یا شما یا من خوشمون اومده یا نه!
اما خب برادر من کنفرانس توی پاریس برگزار شده! اصلا طبیعتا باید به فرانسوی توی نمایشگاه فرانسوی صحبت کنن دیگه!
بازی ها سراسر بچه گونه به نظر میومدن
بستگی داره تعریف شما از بچه گونه چی باشه! مثلا اگه بخوای به Dreams بگی بازی بچه گونه، باید به خیلی از بازی های این سبکی دیگه هم درجه مخصوص بچه ها رو بدیم! در صورتی که مخاطب بیشترشون بزرگسال هست!

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
ماکان جون هرکس دوست داری یه عکس جدید بزار از افسردگی در بیایم بابات چه قیافه دپرسی داشتی>:)>:) یه عکس خندان جدیدتو بزار^:)^

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
مقایسه گرافیک و کیفیت اجرایی NieR Automata با بازیهای PS3 مثل یه شوخی بی مزه میمونه چون حتی اگه OW بودن بازی رو هم بزاریم کنار بازم PS3 به هیچ عنوان نمیتونه همچین گرافیکی رو با رزولوشن 1080 و فریم 60 ارائه بده.

دقیقا چون نظرا متفاوته فقط اون بخش از پست قبلی رو جواب دادم چون از پایه غلط و یه برداشت اشتباست. وگرنه اگه بحث سلیقه بود مثلا الان خیلی دوست داشتم بدونم دقیقا قبل از این توی سبک RPG کدوم بازیها این "گیم پلی تکراری و روتین" رو دیدید و مشخصا کدوم یک از بخش های گیم پلیی که از NieR پخش شد تکراری و روتین به نظر میومدن؟

چرا نتونه؟ گرافیک تلو رو هر چقدر هم برای 60 فریم و 1080 پایین بیارن در حد این افتضاح نمیشه و بهتره!!!!
ویدیو بازی از gs گرفتم گرافیک افتضاح و شرم آور اصلا در حد نسل هشت نیست الان خیلی از بازی ها رو ps4 1080 هست که گرافیکشون چندین لول بالاتر از این بازی هر طور حساب کنید 60 فریم توجیه این گرافیک نیست
مسلما با کار بیشتر می تونند با همین گرافیک و 60 فریم و شاید رزولوشن کمی پایین تر رو PS3 اجرا کنند شما هم بپذیر این گرافیک افتضاح توجیه نداره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چرا نتونه؟ گرافیک تلو رو هر چقدر هم برای 60 فریم و 1080 پایین بیارن در حد این افتضاح نمیشه و بهتره!!!!
ویدیو بازی از gs گرفتم گرافیک افتضاح و شرم آور اصلا در حد نسل هشت نیست الان خیلی از بازی ها رو ps4 1080 هست که گرافیکشون چندین لول بالاتر از این بازی هر طور حساب کنید 60 فریم توجیه این گرافیک نیست
مسلما با کار بیشتر می تونند با همین گرافیک و 60 فریم و شاید رزولوشن کمی پایین تر رو PS3 اجرا کنند شما هم بپذیر این گرافیک افتضاح توجیه نداره

میشه دقیقا بپرسم کجای گرافیک افتضاح و شرم آوره؟ تکسچرا مشکل دارن؟ AA بازی خوب نیست؟ سایه زنیش ایراد خاصی داره؟ میشه با عکس بهم این بخشای افتضاح و شرم آور رو نشون بدید؟ ممنون.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
میشه دقیقا بپرسم کجای گرافیک افتضاح و شرم آوره؟ تکسچرا مشکل دارن؟ AA بازی خوب نیست؟ سایه زنیش ایراد خاصی داره؟ میشه با عکس بهم این بخشای افتضاح و شرم آور رو نشون بدید؟ ممنون.
علی جان بیخیال شو دیگه همه که قرار نیست مثل هم باشن که , یک عده به هر حال فقط بازی ها رو بر اساس گرافیک میسنجن و کلا گرافیک دوست دارن فقط :D اینجا هم که بحث سر یه بازیه که سازندش هیچ وقت بازیهاش گرافیک خفنی نداشتن و در مورد بازی داره بحث میشه که همه به خاطر داستان و شخصیت پردازی و موزیکش عاشقش شدن نه گرافیکش و کسی که میاد از گرافیک بازی صحبت میکنه مشخصه هیچ چیزی در مورد بازی و سازندش نمیدونه همینطوری یه تریلری دانلود کرده به هر حال گرافیک ببینه :D
جواب نده علی جون بیخیال بیا تو تاپیکش حالش رو ببریم این کنفرانس سونی هم تموم شد پروندش بستست :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
علی جان بیخیال شو دیگه همه که قرار نیست مثل هم باشن که , یک عده به هر حال فقط بازی ها رو بر اساس گرافیک میسنجن و کلا گرافیک دوست دارن فقط :D اینجا هم که بحث سر یه بازیه که سازندش هیچ وقت بازیهاش گرافیک خفنی نداشتن و در مورد بازی داره بحث میشه که همه به خاطر داستان و شخصیت پردازی و موزیکش عاشقش شدن نه گرافیکش و کسی که میاد از گرافیک بازی صحبت میکنه مشخصه هیچ چیزی در مورد بازی و سازندش نمیدونه همینطوری یه تریلری دانلود کرده به هر حال گرافیک ببینه :D
جواب نده علی جون بیخیال بیا تو تاپیکش حالش رو ببریم این کنفرانس سونی هم تموم شد پروندش بستست :D

باشه فقط شما بازی های PG رو بازی کردی و میدونی چیه :D

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من به عنوان یه مایکرو فن باید بگم واقعا متنفرم از یه عده (که همه میدونن چه عده ای هستن:d) کلا معیاری به جز گرافیک و رزولوشن ندارن
نسل قبل بخدا من یادم نمیاد تا این حد از این خبرا باشه برای اینکه یه بازی گرافیکش بد باشه بزنن تو سرش و کلا تمام خوبیاش بره زیره سوال (خود من و خیلی از دوستان داشتیم روی ps3 بازی bf ر انجام میدادیم دوتا انفجار میشد فریم میومد رو 20:d کسی کاری نداشت گیم پلی برای همه اولویت بود)
تا این حد که دوستان تا چند وقت پیش نارحت بودن که چرا مولتی uc4 1080 نیست :|
کلا این موضوع شده اصل موضوع یک بازی که اگه بازی فاقد اون باشه فاقد همه جیز هست:|
چند نفر دوره هم جمع میشن و میگن دیدی فلان بازی نوک کلای کارکتر پشه نشسته بود باد خورد پشه پرید!!! این شده معیار خوبی یک بازی:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر