نمایشگاه/رویداد SONY Paris Games Week Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با درود

سونی روز و ساعت کنفرانس Paris Games Week رو اعلام کرد !
کنفراس ساعت 20:30 روز سه شنبه پنجم آبان ماه به وقت تهران برگذار میشه.

بازیهایی که انتظار میره معرفی بشن:

• Gran Turismo 7

تقریبا دو سال از عرضه PS4 میگذره و هنوز از پرفروشترین فرنچایز سونی یعنی Gran Turismo خبری نیست
شاید کنفرانس پاریس بدلیل اهمیت داشتن این سبک بازی در اروپا بهترین موقعیت برای معرفی این بازی محبوب باشه.

• Quantic Dream's Project

از شروع این نسل David Cage رو فقط در مراسم رونمایی از PS4 دیده بودیم بعد از این سکوت طولانی این میتونه بهترین فرصت برای معرفی بازی جدید QD تو وطن خودش باشه !

• Sucker Punch's New Project

از اخرین بازی این استودیو یعنی Infamous Second Son که با موفقیت همراه بود زمان زیادی میگذره و Shuhei Yoshida قبلا از پروژه جدید این استودیو و معرفی اون در زمانی نزدیک خبر داده بود !

از بازیهایی که قبلا معرفی شدن و احتمالا گیم پلی و جزئیات بیشتری از اونها خواهیم دید:

• WILD

بازی جدید میشل انسل که از اون فقط یه تریلر مربوط به گیمزکام پارسال دیده بودیم و دیگه خبر و جزئیاتی از اون نداریم ! احتمال نمایش جدید گیم پلی و اطلاعات جدید بدلیل موقعیت نمایشکاه بسیار بالاست !

• Rime

سکوت عجیب سونی در مورد این بازی در حالی که سازنده های اون یعنی Tequila Works قبلا از مراحل پایانی ساخت بازی خبر داده بودن شاید نشون دهنده این بوده که سونی منتظر موقعیت مناسبی برای نمایش و اعلام تاریخ عرضه بازی بوده !

• Dreams

نمایش بیشتر و اطلاعات جدید از عنوان جدید استودیوی محبوب Mm تو این نمایشگاه قبلا توسط یوشیدا اعلام شده بود ! پس طرفدارای Mm میتونن مطمئن باشن که چیزهای بیشتری از Dreams خواهند دید !

در آخر با توجه به موقعیت نمایشگاه که هم از نظر مکان که در اروپا بازار اصلی PS4 هست و هم از نظر زمانی که نزدیک تعطیلات آخر سال هست میشه انتظار داشت شاهد سورپرایز بزرگی مثل PS4 Slim ویا کاهش قیمت باشیم !

مرسی

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همه جا باید با احساسات ما بازی کنی ؟! :D
نگران نباش این NieR داستانش قبل از اون NieR ـه بعد از این اون HD ـش میاد ! :D
آره خود Taro اصلا گفته اگه نسخه اول رو بازی نکرده باشید بهتره چون ممکنه موقع بازی کردن این نسخه داستان گیجتون کنه :))
ولی کیا این داستانش بعد از نسخه یکه ها :-" البته داستان خیلی خیلی جلوتر از نسخه اوله برای همین زیاد از لحاظ داستانی به هم ربط ندارن ولی خب با این وجود باز هنوز یه Sequel ـه :D

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
آره خود Taro اصلا گفته اگه نسخه اول رو بازی نکرده باشید بهتره چون ممکنه موقع بازی کردن این نسخه داستان گیجتون کنه :))
ولی کیا این داستانش بعد از نسخه یکه ها :-" البته داستان خیلی خیلی جلوتر از نسخه اوله برای همین زیاد از لحاظ داستانی به هم ربط ندارن ولی خب با این وجود باز هنوز یه Sequel ـه :D

اوم من خوندم سالها قبل :D الان بولد کردیش بعد ؟! :)) مرسی :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
این NieR اصلا نتونست هایپم کنه ، شاید چون کلا بازیهای PG رو نمیپسندم باشه . خیلی معمولی بود ، هم گیمپلیش هم Enemy ها ، گرافیکش هم که در حد PS3 بود .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
این NieR اصلا نتونست هایپم کنه ، شاید چون کلا بازیهای PG رو نمیپسندم باشه . خیلی معمولی بود ، هم گیمپلیش هم Enemy ها ، گرافیکش هم که در حد PS3 بود .

c2mx_bruce-lee.gif

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نمیدونستم PS3 میتونه همچین گرافیکی Clean و تمیزی رو توی یه RPG Open World با چندین نوع گیم پلی متفاوت و مبارزات خیلی سریع با انواع اقسام افکت های گرافیکی مثل انفجارهای متداوم و پراکنده شدن ذرات رو با همچین Image Quality ـیی به صورت 1080p و با فریم 60 اجرا کنه!

ایول بابا پس PS4 میخوایم چکار همین PS3 ـمون هست دیگه!

gO0bI.gif

اینکارا چیه کلا انحصاریش کنن دیگه
والا هنوز چیزی خاصی در مورد عرضه بازی رو باقی کنسولا نگفتن ولی خب از اونجایی که کلا سونی محل سگ به بازی نمیزاره بعید نیست قرارداد خاصی با SE نداشته باشه و بازی بعدا برای باقی کنسولا هم بیاد.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
نیِر والا بد نبود D :
داستانش خوب باشه و موسیقیش دیگه چی میخواین؟
کمبت هاش باحال بود کاشکی به جا انی ربات ها جک و جونوری چیزی میکشتن gore بازی زیاد میشد : |

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا انحصاری بودن و نبودنش آنچنان مهم نیست :D مثلاً فردا بیان بگن مولتی شد هم اتفاق خاصی نمی افته که ، می افته ؟ :D همین که میشه روی کنسولی که داریم بازیش کنیم ما را بس :D

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
Tvurs.jpg

شناختید...:d

پ.ن:این Kaine و Cloud Strife با هم رابطه ای دارن؟:d همش فکر میکنم اینا یه روحن در 2تا اکانت:-?

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
لینک دانلود کنفرانس سونی میزارین یا اینجا رو آتیش بکشم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
پ.ن:این Kaine و Cloud Strife با هم رابطه ای دارن؟:d همش فکر میکنم اینا یه روحن در 2تا اکانت:-?

وای اینو گفتی یاد یه عکس قدیمی افتادم!:D عجب عکسیم هست!:D

راستیه که منم و چپیه هم احسان Kaine!:D وسطیه هم سهیل خدا بیامرز!:D پسر عکس ماله زمانیه که من موهامو رنگ میکردم!:D عجب تیپ و استایلی داشتم! lol

2ollc7a985chdo3dbt91.jpg

البته الان دیگه اصلا این شکلی نیستم!:D احسان تو چقد عوض شدی؟:D

پ.ن: در ضمن من NG احسان رو هم پیچوندم ازش!:D البته ده بار گفتم بیا بریم جاش برات یه بازی PS4‌بگیرم عذاب وجدانم از بین بره!:D چون عین این بلا رو سر کیوان لاوین هم آوردم و کسلوانیاش رو پیچیدم!:D الانم نسخه کالکتور ادیشن Witcher سینا دست منه که یحتمل اونم پیچیده خواهد شد!:D

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
پ.ن: در ضمن من NG احسان رو هم پیچوندم ازش!:biggrin1: البته ده بار گفتم بیا بریم جاش برات یه بازی PS4‌بگیرم عذاب وجدانم از بین بره!:biggrin1: چون عین این بلا رو سر کیوان لاوین هم آوردم و کسلوانیاش رو پیچیدم!:biggrin1: الانم نسخه کالکتور ادیشن Witcher سینا دست منه که یحتمل اونم پیچیده خواهد شد!:biggrin1:
دله دزدی هستی برا خودت خبر نداشتیم"یادم باشه هر وقت خواستم برم توپخونه ازت دعوت کنم با هم بریم:dالان که دقیق رو چهرت زوم کردم میبینم که زیاد با تیپ آواتارت فرقی نداری یه لباس آبی بپوشی ست میشه:dاما دمت گرم با این عکس دیگه مطمئن شدم 2تا شخصیت مجزا هستید و شکم برطرف شد:p
نخبر من فقط خونه آخرتم! یعنی هرچیزی که بیاد پیش من، دیگه بازگشتی نداره. بحث فلسفیه. ضمن اینکه من اون موقع دقیقا سعی داشتم همه چیزم شبیه این جاپونی ها باشه. کلا داستان ها داشتیم.... بالاخره هرکسی یه دوره جاهلیت داره!:biggrin1: برای من هم این مدلی بود!:biggrin1: خوشبختانه یا متاسفانه دیگه این شکلی نیستم!:biggrin1:
بحث دوره جاهلیت شد.میخوام یه اعترافی بکنم دوره جاهلیت منم این بود...

تمام احادیث و حرکاتشو از حفظ بودم.یعنی یه چیزایی ازش داشتم که فکر کنم خود مرحومشم ندیده بود.خدا بیامرزتش امام بروسلی رو:d

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دله دزدی هستی برا خودت خبر نداشتیم"یادم باشه هر وقت خواستم برم توپخونه ازت دعوت کنم با هم بریم:dالان که دقیق رو چهرت زوم کردم میبینم که زیاد با تیپ آواتارت فرقی نداری یه لباس آبی بپوشی ست میشه:dاما دمت گرم با این عکس دیگه مطمئن شدم 2تا شخصیت مجزا هستید و شکم برطرف شد:p

نخبر من فقط خونه آخرتم! یعنی هرچیزی که بیاد پیش من، دیگه بازگشتی نداره. بحث فلسفیه. ضمن اینکه من اون موقع دقیقا سعی داشتم همه چیزم شبیه این جاپونی ها باشه. کلا داستان ها داشتیم.... بالاخره هرکسی یه دوره جاهلیت داره!:D برای من هم این مدلی بود!:D خوشبختانه یا متاسفانه دیگه این شکلی نیستم!:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر