تصاویر DOOM

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بالاخره یکی تاپیک تصاویرشو زد، مرررسی...
چقدر تاپیک های این بازی خلوته، بچه های هم نسل ما ظاهرا همه از گیم‌کشیدن بیرون، وگرنه این بازی اینقدر مهجور نمیشد:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چقدر تاپیک های این بازی خلوته، بچه های هم نسل ما ظاهرا همه از گیم‌کشیدن بیرون، وگرنه این بازی اینقدر مهجور نمیشد:d
یکیش خود من که کشیدم بیرون ! شاید بازی عالی از اب در بیاد ولی وقتی یه استودیو تمام اعضای اصلی و کلیدی خودش را از دست بده انتظار نداشته باش که تاپیکهاش هم شلوغ باشه .

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت

هستیم هنوز :d فقط PC خوب نداریم رو کنسولم که نمیشه مگر اینکه این موس و کیبوردی که قرار بدن ساپورتش کنن.

من از تریلراش لذت برذم بنظر میرسید سریع و روون باشه. فقط مشکل من مثل شماره سوم رنگ بندیشه که دوست داشتم مثل FPS های قدیمی رنگ و وارنگ تر بود نه اینجوری سبز و خاکستری. البته همینی که توش Cacodemon هست و رنگشم به قرمزی میزنه جای تشکر داره.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هستیم هنوز :d فقط PC خوب نداریم رو کنسولم که نمیشه مگر اینکه این موس و کیبوردی که قرار بدن ساپورتش کنن.

چرا نمیشه رو کنسول بازی کرد ؟؟؟ مگه کنترولر مشکلی داره که موس و کیبورد میخواید ؟
البته میدونم جای بحثش اینجا نیست

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
چرا نمیشه رو کنسول بازی کرد ؟؟؟ مگه کنترولر مشکلی داره که موس و کیبورد میخواید ؟
البته میدونم جای بحثش اینجا نیست

واسه منی که از کوچیکی به راحتیه موس و کیبورد عادت کردم مشکل داره. با موس خیلی بهتر و روون تر بازی می کنم و در نتیجه بیشتر لذت میده بهم. مخصوصا یه بازی مثل Doom که سه شماره قبلیش رو روی PC بازی کردم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
یکیش خود من که کشیدم بیرون ! شاید بازی عالی از اب در بیاد ولی وقتی یه استودیو تمام اعضای اصلی و کلیدی خودش را از دست بده انتظار نداشته باش که تاپیکهاش هم شلوغ باشه .

نه فرخ اینجوری ها هم نیست:d
البته یه چیزی هست، یکی اینکه من با نظر بقیه کاری ندارم و شدیدا دوست داشتم جو و فضای این نسخه هم مثل نسخه ی 3 میبود، نمیدونم ولی من زمانی که Doom 3 رو بازی میکردم دقیقا حس یه Doom واقعی رو داشتم و هنوزم که هنوزه میگم Doom 1&2 شکل مدرن و امروزیش چیزی مثل نسخه ی 3 باید باشه. حالا توی این نسخه سرعت بازی رو بالا بردن و اون فضای تاریک و ترسناکش رو محدودتر کردن زیاد برام دلچسب نیست، ولی بازم ساخت doom جدید برام خوشحال کنددس و موفقیتش رو خیلی دوست دارم.
مطلب بعدی اینکه خب جدایی افرادی مثل john carmack ، matt hooper، christian antkow ، kenneth scott و paul van wavran و adrian carmack و... خیلی های دیگه از تیم id و دخیل نبودنشون در این نسخه ی جدید واقعا ناراحت کنندس و صد البته نتیجه ی نامطلوبش رو روی محتوای این سری میزاره( اینا مغزهای id بودن و تفکرات و توانایی های اینا بود که عناوین id رو تا این حد محبوب و فوق العاده کرده بود) ولی با این حال هنوزم میشه به نتیجه ی کار خوش بین بود، مثل سری Halo که با اینکه از دست بانجی خارج شد و الان یه تیم کاملا جدید دارن روش کار میکنن ولی هنوزم رنگ و بوی Halo های بانجی رو میده و حتی در برخی موارد خیلی بهتر از ساخته های خود بانجی هم شده از نظر من.
در آخر یه فن همیشه باید فن بمونه، اولین چیزی که برای من ارزش داره فارغ از تیم id software و اعضای قدیمی و جدیدش، اسم و لوگو و برند Doom هستش که در هر حال جزو خاطرات گیمینگ من هستش و فوق العاده برام مهمه که موفق باشه و یادآور تکه های خاطرات خوش قدیم با این بازی:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر