One Piece Treasure Cruise

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
VVfiBblNhNjjR8EIBsFShxsDRRqFJM99Z9-D5c18hxE.png

هرچی گشتم این تاپیک وجود نداشت و با توجه به اینکه این بازی بدون شک بهترین بازی برگرفته شده از سری وان پیس هست، به نظرم نیاز به یک تاپیک جداگونه بودش.

برای دوستانی که با بازی آشنایی ندارن:

این بازی توسط باندای/نمکو ساخته شده و به صورت رایگان برای Apple Store و Google Play در دسترس هستش. سبک بازی Turn-based RPG هستش. همانند سری وان پیس، داستان روایت کننده لوفی و دزدان دریایی کلاه حصیری و جستجو گنج بزرگ وان پیس هستش. توی بازی شما قابلیت لول آپ کردن کرکترها و شکل دادن گروه دلخواه خودتون هستید.

برای tutorial کامل این بازی میتونید به سایت زیر مراجعه کنید:
One Piece Treasure Cruise Guide JP: Basics Introduction

اینم جدول یوزرها و دیتیلز اکانت هاشون هست. Friend Code ِ خودتون + اسم گروه + یکی از کپتن ها رو شیر کنید تا توی جدول قرار بگیرید.

Crew's NameFriend CodeMain CaptainUser
Meteor Pirates LNE375 303 440
f0066.png
Trunks
ZOROBIN PIRATES
771-123-334
f0217.png
Akiba

اطلاعات بیشتر رو به مرور زمان به تاپیک اضافه میکنم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
به به!بالاخره یکی تاپیکش رو زد! :d

771-123-334
ZOROBIN Pirates
کاپیتان هم لوفی دنده3 LVL50 فکر کنم بهترین مورد باشه:-" +پرنسس ویوی LVL67

الان سوتی عظیمی دادم! سر Stage قبل از میهاوک اسوپم قفل شد :| منتظرم 2 ساعت بگذره بتونم دوباره برم:-" این وسط هم از شانس ما همه انقدر کاراکتر خوب در اوردن دیگه کسی لابون نمیزاره حداقل بار اول رو با اطمینان خاطر میرفتم! :-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
به به!بالاخره یکی تاپیکش رو زد! :d

771-123-334
ZOROBIN Pirates
کاپیتان هم لوفی دنده3 LVL50 فکر کنم بهترین مورد باشه:-" +پرنسس ویوی LVL67

الان سوتی عظیمی دادم! سر Stage قبل از میهاوک اسوپم قفل شد :| منتظرم 2 ساعت بگذره بتونم دوباره برم:-" این وسط هم از شانس ما همه انقدر کاراکتر خوب در اوردن دیگه کسی لابون نمیزاره حداقل بار اول رو با اطمینان خاطر میرفتم! :-"
من 30 رو زدم منتها دراپ نشد. بعد رفتم 40ـش رو بزنم نزدیک بود بمیره یهو دستم خشک شد و کمبو پرفکت دنده 3 لوفی به فنا رفت :| یه جم خرج برداشت...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
با سلام چجوری میتونم کاراکتر ۶ ستاره بگیرم
به سختی:-"
شانس بسیاری میطلبد:D و فقط توی سوگوفست ها(وقتی علامت Tavernقرمزه) احتمال گرفتن کاراکتر6ستاره هست.
اگر بازی رو تازه شروع کردی پیشنهاد میکنم از سوگوفست بعدی دوباره شروع کنی و ریرول کنی، با 50جم که اول کار میده، سعی کنی یکی از لجندهای تاپ( آکاینو یا لوفی که هم برای اول کار و هم در آینده شاخن)رو بگیری! یا هم اگر دوتا لجند بتونی تو یک مولتی در بیاری که چه بهتر:D(یکیش همون آکاینو یا لوفیQck باشه)

اگرم مدتیه شروع کردی، پیشنهاد میکنم صبر کنی و 150جم جمع کنی، اخیرا اکثر سوگوفست ها توی سومین مولتی که میکشی، گارانتی لجند میدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر