نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2015 Press Conference

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
3py08v7ftf98.jpg

p905qeskccp5.gif

hk8142v0jq19hvrbjye6.jpg

o80yart2l2fdss4y2zhc.jpg
wt128x455a7w.gif
0unlkdf66l0p.gif

7zv3ommzaevj.jpg
d43vtwi0dhsb.gif

ftifv7wcser7.gif
ddpd70uifgyz.gif

7iv7c0palsjpqw4ptc5k.jpg

tyw47st4huk4.jpg
lz3890y2wb3q.jpg
djlw78kmv2ah.jpg

mhhv1jjibigj.jpg
1o7nf72oro5i.jpg
0by52271kh7s.jpg

تشکر ویژه از
ヽ(。_°)ノ بابت طراحی بنر ها

تاپیک به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
اون CDPR بود که تونست از پس TW3 بربیاد و درستش کنه :D پلاتینیوم نصف اونا هم قدرت فنی نداره. 4 تا بازی هم همزمان در دست ساخت داره.

حالا منتظر اطلاعات و تریلر های بیشتر میمونیم :D امیدوارم که نا امید نکنه بازی.

پ.ن: شخصیت اصلی شدید تو دیواره :D
بازی های مایکروسافت عموما از نظر تکنیکی تو سطح خیلی خوبی هستن، اینجا هم احتمال زیادی وجود داره که تو بخش تکنیکی با PG همکاری کنن و به نظرم اگه فعلا نگرانیت بخش تکنیکی هست، نگرانش نباش :D تو همین کنفرانس اون بابایی که داشت صحبت های سازنده Castlevania رو ترجمه میکرد، یکی از اعضای مایکروسافت هست که تو ژاپن هست و داره با PG همکاری میکنه، خلاصه اینکه من فعلا به خاطر اینکه بازی یه ایده بزرگ داره خوشحالم :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
quantum_break_xbox_one_246748.jpg

این عکس برای 24 نوامبر سال 2014 بوده که به نظر میرسه کار Mo-Cap خیلی دیرتر از انونسمنت شروع شده باشه که باعث شد فیس شخصیت اول تغییر کنه.
البته اینم بگم که در عکس بالا دامینیک موناگان بازیگر ارباب حلقه ها و سریال لاست هم تو بازی وجود داره که فکر کنم و فکر کنم شخصیت مکمل بازی باشه یعنی Paul.
یه چیزی هم هست ... اونم اینه که از اول عجیب بود که از کاراکتر واقعی استفاده نکرده سم لیک.برای مثال ...

220px_Ilkka_Villi.jpg

الن ویک ...

یا خود سم لیک برای شخصیت مکس پین بر اثر بی پولی پیش زمینه کاراکتر شد.
قیافه Shawn Ashmore پوستر پسند تره ...:d

-----------------------------------------------------
والپیپری که تو چند صفحه قبل بود ... با کیفیت بالا.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این Scalebound هم رفت تو یک لاین دیگه از لیست ما خارج شد ،
چه مننظر یک H&S بودم رفت تو اتوبان هراز و RPG حیف شد انتظار یک چیز دیگه رو داشتم
#:-s
ولی QB عالی بود

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اون CDPR بود که تونست از پس TW3 بربیاد و درستش کنه :D پلاتینیوم نصف اونا هم قدرت فنی نداره. 4 تا بازی هم همزمان در دست ساخت داره.

حالا منتظر اطلاعات و تریلر های بیشتر میمونیم :D امیدوارم که نا امید نکنه بازی.

پ.ن: شخصیت اصلی شدید تو دیواره :D
در کل یه جور حرف میزنی انگار مایکرو بی کار نشسته تا اینا یه بازی با عملکرد داغون بدن بیرون :D
مایکرو وقت هزینه مس کنه نیروی فنی هم میده بهشون قطعا!

- - -ویرایش - - -

quantum_break_xbox_one_246748.jpg

این عکس برای 24 نوامبر سال 2014 بوده که به نظر میرسه کار Mo-Cap خیلی دیرتر از انونسمنت شروع شده باشه که باعث شد فیس شخصیت اول تغییر کنه.
البته اینم بگم که در عکس بالا دامینیک موناگان بازیگر ارباب حلقه ها و سریال لاست هم تو بازی وجود داره که فکر کنم و فکر کنم شخصیت مکمل بازی باشه یعنی Paul.
یه چیزی هم هست ... اونم اینه که از اول عجیب بود که از کاراکتر واقعی استفاده نکرده سم لیک.برای مثال ...

دامینیک داداشه همین شخصیت اصلی هست دیگه. دامنیک احتمالا نابغه اصلی بوده که ماشین زمان رو اختراع می کنه و در اخر هم کشته میشه. البته اگه درست دیده باشم :D

- - -ویرایش - - -

در کل عجب کنفرانسی بود :D
کوانتوم بریک که شاهکاره رسما. یه بازی خیلی پر خرج و متفاوت یا داستان نویسی سم لیک.
اسکیل باند هم بر خلاف خیلی ها من از همه چیزش خوشم اومد. محیط شخصیت ها و کامبو ها. فقط امیدوارم اژدها سواری هم تو آسمون داشته باشه :D
کرک داون هم من نسخه های قبلی رو بازی نکردم نمی دونم چی قراره بشه :D
نکته منفی هم نه فیفا بود نه بخش های مالتی مدیا چون دیگه لازم بود حضور اینا. بخش منفی کنفرانس گزارش مضخرف اون دو تا روی مولتی هیلو بود! انتظار نمی رفت روی این بازی چنین کار مسخره ای انجام بدن.
تومب رایدر هم که شاهکار بود جای بحث نذاشت :D
عجب بازیه دایناسوریه خوبی بود اون :-| جزو خریدات واجب هست :D
دوست داشتم ریر هم باشه که نبود. سورپرایز اخر کنفرانس حرف نداشت. امیدوارم فیل این رویه سورپرایز اخر کنفرانس ها رو همیشه پیش بگیره. در کل ۹ به نظرم حقشه

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
نمیشه اینScalebound از انحصار وان دربیاد و مولتی عرضه شه تا همچین خفت بزرگیو به عنوان انحصاری وان نبینیم:| درسته خیلی تا عرضه بازی مونده و احتمالا مشکلات تکنیکیش کمتر شه اما وقتی بازی اینقه داغون ناقص و افتضاحه اصلا دلیلی نداره تو کنفرانس نشونش بدن اونم وقتی اینقه رو بازی حساب باز کردن ملت و یکی از انحصاریا بزرگه وانه(نمایش بازیو با چنتا از دوستان داشتم میدیدم یه عالمه هایپ کرده بودم برا بازی که سازندش بایو ساخته دویل ساخته تا شرو شد فریم ریت انیمیشنا و گرافیک فوق خفنش و سیستم کمبو زنی بینظیرشو دیدم کلا از بین رفتم:|) درست داستان گیرز 4 و اون نمایش داغون تکرار شد:| جدا از مشکلات تکنیکیش خود بازیم کلا ملوم نی چیه ینی قشنگ در حد بازیای چیپ و درجه چندمی و در پیت بود نمایش بازی و از کامیا و پلتینیوم همچین چیزی خیلی بعید بود کلا بازی باس ریبوت شه با این نمایشش مگه اینکه کامیا معجزه کنه و ازین پیس او شت یه عنوان حداقل قابل قبول دربیاره :|
باقی کنفرانسم خوب بود فقط کاش از qb یچیز درس حسابی نشون میدادن یه گیم پلی چن دیقه ای تا ملت بفهمن کلا بازی و المانا گیم پلیش چیه
TR خیلی خیلی خوبه:bighug: گرافیک بازیم نسبت به نمایش e3 واقا بهتر شده و الان میشه گف لارا اومد نسل 8:d

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من رو کامیا ایمان دارم ادمی نیست که کلا بازی متوسط بده دست ملت
حالا دیگه بستگی به حمایت های مایکرو از تیمش و خودش و کاهش فشار برای عرضه بازی داره
کامیا رکه ، از الان صداش دراومده شاید ناراحتیش واسه همین اماده نبودن بازی و نمایش داغون تکنیکیش بوده که غر میزد تو تویتترش
ولی بازم اسمش پشت بازی باید امیدوار و دلگرم موند
اگه دیگه بازی خوب دربیاد کامیا دوباره میخش محکم کوبیده :d
ولی اگه خوب درنیاد احتمالا همه از مایکرو شاکی میشن باید دید چی میشه کلا خیلی ریسکیه این بازی

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خوب نظرم رو در مورد کلیت کنفرانس بدم.

نمایش QB خیلی خوب بود.گرافیک و انیمیشن های صورت کاراکترها در کنار Uncharted 4 از بهترین چیزهایی هستش که دیدم.گیم پلی رو هم تقیربا همونایی رو نشون دادن که سری قبلی هم نشون داده بود.در کل تا اینجا گرافیک و داستان به احتمال فراوان تضمین شده است.بقیه موارد ببینیم چی میشه.
:d
نمایش Scalebound هم به جز افت فریم بهترین نمایش کنفرانس برای من بود.یعنی واقعا همین الان میخام بازی تموم بشه بازیش بکنم.میتونم تصور کنم اید‌ه‌های عجیب غریب کامیا رو از الان
:x
Crackdown چیزی نبود که قبلا دوستش داشته باشم والان هم با این نمایش بازم هیچ علاقه‌ای بهش پیدا نکردم.
نمایش Dark Soul 3 با اینکه اصلا طرفدارش نیستم ولی به شدت بهم چسبید.نمیدونم چرا حس میکردم یک چیزی بینابین BloodBorne و Dark Soul های قبلی درآوردن.اهل فن ها بیان توضیح بدن که آیا نظرشون مثل منه؟
نمایش Tomb Raider هم واقعا جذاب بوده و هست تا اینجا همیشه برام.گرافیک بازی و به خصوص اون Tomb ها خیلی نظرمو جلب کرد.
نمایش Just Cause و Homefront آن چنان تاثیر گذار نبود.
نمایش Bloodstained قشنگ کاندیدای مضخرف ترین چیزی هست که توی چند سال گذشته توی یک نمایشگاه دیده باشم.مثل این بود که یک بچه 5 ساله اینه چپیونده باشه وسط نمایش.تابلو بود فقط خواسته بودن عوض نمایش Shenmue رو توی کنفراس E3 سونی دربیارن.
نمایش Halo 5 هم اگه Bloodstained نبود میگفتم کاندید بدترین بخش کنفراسن میشد.به شدت صدای اون دوتا یارو رو مخم بود.
بخش Indie رو اصلا خوب کارگردانی نکرده بودن و برای یک سری بازی ایندی بیش از حد تایم اختصاص داده بود.این قسمت هم زیاد برام جالب نبود به لحاظ کارگردانی.
معرفی Halo Wars اونم توسط Creative Assembly یکی جالب ترین سوپرایزهایی بود که دیدم.

در کل کارگردانی نمایش همچنان ایراد داره.از چینش بازی ها گرفته، تا نمایش یک سری Backward Compatibility ها که از بس سریع رد میشد اصلا ملت متوجه نمیشدن.حتی اعلام زمان عرضه Win 10 برای One هم باید بهتر میبود و اونقدر سریع رد نمیشدن.

در کل :
+ عملکرد Second Party و First Party ها
+سوپرایز نمایش
+اعلام تاریخ عرضه Win 10 و BC برای One
-کارگردانی نمایش
- نمایش Halo,Bloodstained,Fifa
نمایش Third Party ها هم مخلوطی از خوب و بد بود.

امتیازم : 9/10

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
دامینیک داداشه همین شخصیت اصلی هست دیگه. دامنیک احتمالا نابغه اصلی بوده که ماشین زمان رو اختراع می کنه و در اخر هم کشته میشه. البته اگه درست دیده باشم :D

آره داداش Jack هم جزوی از پروژه بوده که توسط Paul کشته میشه.اسم داداش Jack هم Will هست ...
چرا به ذهن خودم نرسید که موناگان میتونه نقش Will رو بازی کنه؟؟:dشکست خوردم ... :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
آخر کنفرانس اینو نشون دادن که مشخص میکنه E3 حاجیمون (!) چقدر پر بار بوده :D

6h1i_777.jpg

تا وقتی اسپنسر تو راس کار باشه دیگه من خیالم از بابت کنفرانس ها و انحصاری ها راحته، در بدترین حالت یه کنفرانس خوب ترتیب میده و هر سال هم چند تا انحصاری AAA واسمون ردیف میکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر