Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوستان این دیتاش ریجن یک و دو فرق داره ps4 ؟
من ریجن یک هستم ولی چن تا پارتش رو اشتباهی ریجن دو دانلود کردم ( پارت های یک گیگابایتی گذاشته بود سایته )
راهی داره یا باید دوباره اونارو R1 دانلود کنم ?
باید دیتای ریجن 1 بگیری چون کلا کد دیتای ریجن 1 و 2 با هم فرق میکنه

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازي رو تازه خريدم 14 gig تقريبا update داره!!
واقعا لازمه بنظرتون update كنم?!
بدون آپدیت هم مشکل آنچنانی نداره ولی اگه تواناییش رو دارین بازی رو آپدیت کنین، خیلی روون تر اجرا میشه و خیلی از باگ‌ها رو میگیره!!
علاوه بر اون چند مورد هم مانند درجه سختی قابل تنظیم هم به بازی اضافه می‌شه!

• Like
Reactions: victor hogo

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
یعنی زجر آور تر از پلاتینیوم این بازی من ندیدم Pain in the ass به معنای واقعی کلمه ~X( نمیفهمم چه مرضی داشتن سازنده ها ک امکان Chapter select کردن برای جمع کردنی ها رو نذاشتن ، ینی اگه یه چیزیو حواست نباشه برداری باید کل بازی رو دوباره بری و همه چیو جمع کنی :(( ینی من بارم اولمه دارم دیسآنرد دو رو میرم واقعا زهرمارم شده سر این قضیه هیچ لذتی نبردم از بازی

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یعنی زجر آور تر از پلاتینیوم این بازی من ندیدم Pain in the ass به معنای واقعی کلمه ~X( نمیفهمم چه مرضی داشتن سازنده ها ک امکان Chapter select کردن برای جمع کردنی ها رو نذاشتن ، ینی اگه یه چیزیو حواست نباشه برداری باید کل بازی رو دوباره بری و همه چیو جمع کنی :(( ینی من بارم اولمه دارم دیسآنرد دو رو میرم واقعا زهرمارم شده سر این قضیه هیچ لذتی نبردم از بازی
درود
دقیق خاطرم نیست اما سر همین تابلوها من یادمه جا گذاشته بودم با چپتر سلکت ردیفش کردم تروفیش رو داد
شما سعی کن اوایل مخصوصا بار اول و دوم دنبال تروفی های سختش نری
اسکیل های فوق العاده ایی میتونید به دست بیارید که بدون دیده شدن به راحتی بازی رو تمام کنید!

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
دوستان بعد از اینکه بازی رو برای بار دوم تموم کردم ( و نود درصد تروفی ها آزاد شد فقط سه چار تا برنز مونده پلات شه ) حواسم نبود رو آخرین سیوم New game plus زدم ،
بعد الان میرم تو قسمت Load میبینم تمام سیو های مانوال که قبلا کردم پریده ، و امکان چپتر سلکت هم نیست دیگه ... راهی داره برگرده و تمام میشن ها مثل قبل باز بشه ؟ میشه مثلا سیو کامل بازی رو یه جوری دانلود کرد و ریخت رو کنسول ؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
نمیدونم مشکل بتزدا با Underrated ترین و Underappreciated ترین سری بازی تاریخ خلقت Dishonored چیه
یه بار یه مارکتینگ درست خسابی نکرد
یه بار وقت مناسب عرضه نکرد
فک کنم Arcane یتیمی چیزی باشه بتزدا واسش خرج نمیکنه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من مرحله اول بازی رو کمی بکش بکش راه انداختم high chaos شدم الان چطور میتونم low کنم؟ مرحله دو هستم تمام مخفی کاری میرم فقط دو نفر کشتم .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من مرحله اول بازی رو کمی بکش بکش راه انداختم high chaos شدم الان چطور میتونم low کنم؟ مرحله دو هستم تمام مخفی کاری میرم فقط دو نفر کشتم .
برای low شدن نباید بکشی( اخرش بی هوش کردن) و همچنین نباید دیده بشی

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
یعنی هیچ کس نباید بکشی؟ مطمینی؟ آخه توی نت خوندم درصد کشتن داره نمیدونم فقط زیر چند درصد باید بشه تا low بشه
نه این طوری نیستش که هیچ کسی رو نتونی بکشی. ولی آمار کشته هات از یه حدی که دقیق معلوم نیست بیشتر بشه بازی میره تو High Chaos و تا آخر بازی هم همینطوری میمونه. و این که هر NPC هم یه مقدار مشخصی Chaos اضافه میکنه که بستگی به داستان و شخصیتشون داره که میشه از Heart فهمید. مثلا گاردی که یه آدم بی‌گناه رو محض سرگرمی کشته Chaos خیلی کمتری میده تا کسی که نیت بدی نداره و مجبوره کارشو بکنه. در مورد دیده شدن هم تا جایی که میدونم ربطی نداره و در نهایت تعداد اجسادی که رو زمین موندن محاسبه میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر