سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوستان به نظرتون الان ارزش داره wii بخرم ؟ دلیل اصلی خرید ام بازی Harvest moon هست
wii همیشه ارزش خرید داره...
البته wii بخری خود به خود کلی بازی نظرت رو جلب میکنه به خصوص که به بازی های فانتزی علاقه مندی...
البته هاورستمون های جدید به اندازه نسخه PS1حال نمیده ولی برای طرفدارای این بازی که خودم یکیشون هستم غنیمتی گرانبهاست.
البته اگر فقط برای این بازی بخوای 3DS هم انتخاب خوبی هست.

• Like
Reactions: che-jaleb

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان به نظرتون الان ارزش داره wii بخرم ؟ دلیل اصلی خرید ام بازی Harvest moon هست
البته wii کنسول بسیار ارزشمندی هستش اما اگر فقط برای همین بازی می خواین اجرای بازی با شبیه ساز بهترین گزینه هستش. به بخش شبیه سازها در سایت مراجعه کنید. همین دیشب هم دو نسخه این بازی رو با شبیه ساز دلفین تست کردم عالی اجرا میشن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
من به زودی میخوام wii بگیرم :d
فقط چند سوال مهم :
-هدست وایرلس/بلوتوث به wii وصل میشه؟ اگه مستقیما نه ... یه جورایی به tv ...
- wii به lcd dvi یا vga وصل میشه ؟
- میشه از اسکرین لپتاپ به عنوان نمایشگر wii استفاده کرد؟

چند سوال تقریبا مهم :
-اینو میدونما ولی میخوام مطمئن بشم که کپی خور شدن هر مدل wii الان حتمیه دیگه؟ یعنی مثه ps3 نیست که فقط مدل های معدودی این قابلیت رو دارن ؟
-موشن پلاس روی خود wii هست یا لوازم جانبی حساب میشه ؟ ضروریه ؟
-میشه ایمیج بازی wii رو روی dvd رایت کرد و باهاش بازی کرد ؟ ( در مواردی که هارد و usb مشکل داشت یا اصلا نخواستم از اون طریق)

ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
قیمت wii دست دوم تمیز با لوازم کامل چنده؟
قیمت دسته اضافه اش چنده؟
بازی هاش شو از کجا میشه خرید؟
بازی هاش خوبن ؟ ارزش بازی کردن دارن؟
کسی هست درباره این کنسول اطلاعات کامل داشته باشه و بازی هاشو بازی کرده باشه؟

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
سلام به دوستان عزیز
بنده قصد خرید یه کنسول بازی دارم واسه 2 تا دختر از فامیل که سنشون هم بالای 25 سال هستش ولی عاشق بازی های مثل ماریو و اون موز خور و این ها هستش , میکرو و PS1 هم قبلا داشتن ولی جفتشون نابود شدن چندین سال پیش
میخوام بدونم که بهتره WII بگیرم یا WII U ؟
الان یه WII نو با لوازم جانبیش و کپی خور کردنش و بازیاش چه قدر قیمتش در میاد؟
و همین طور درباره WII U !!!
و یا اینکه برم یه XBOX360 یا PS3 کپی خور بگیرم؟
ایا این 2 تا کنسول هم بازی های کارتونی و شاد مشابه WII دارن یا فقط بازی های اکشن و خشن دارن؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام به دوستان عزیز
بنده قصد خرید یه کنسول بازی دارم واسه 2 تا دختر از فامیل که سنشون هم بالای 25 سال هستش ولی عاشق بازی های مثل ماریو و اون موز خور و این ها هستش , میکرو و PS1 هم قبلا داشتن ولی جفتشون نابود شدن چندین سال پیش
میخوام بدونم که بهتره WII بگیرم یا WII U ؟
الان یه WII نو با لوازم جانبیش و کپی خور کردنش و بازیاش چه قدر قیمتش در میاد؟
و همین طور درباره WII U !!!
و یا اینکه برم یه XBOX360 یا PS3 کپی خور بگیرم؟
ایا این 2 تا کنسول هم بازی های کارتونی و شاد مشابه WII دارن یا فقط بازی های اکشن و خشن دارن؟

سلام

با این شرایط که توضیح دادید wii انتخاب مناسب و با الویت اولی هست هم از نظر بازی هم از نظر استقامت کنسول هم از نظر قیمت مناسب داشتن

wii انتخاب بهتریه چون هم دست دومش در حد آک بین 250 تا 300 هزار تومانه ... هم کپی خوره همه بازیا رو میتونید دانلود کنید و از روی فلش روش اجرا کنید ... اما wii u کنسول گرون قیمتیه و دست دومش حدود 1 میلیون قیمت داره

قیمت wii دست دوم د حد آک میتونید 250 تا 300 هزار گیر بیارید و کپی خورشم میتونید خودتون تو خونه انجام بدید چون کپی خور نرم افزاریه اگرم نخواستید انجام بدید بیرون 30 هزار میگیرن انجام میدن

xbox 360 و ps3 هم خوبن اگر توانایی خریدشو دارید مثلا xbox 360 اسلیم دست دوم 800 هزار تومانه کپی خور جیتک که بازیا رو از روی هارد اجرا کنه هم 120 هزار تومانه یا ps3 اسلیم دست دوم تمیز که کپی خور بشه میشه با 750 تا 850 خرید که برد کپی خور کبری هم 300 هزار تومانه

ps3 و xbox 360 هم بیشتر بازیاش اکشن و خشونتی هست اما wii کلا کنسول خانوادگی هست

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
سلام

با این شرایط که توضیح دادید wii انتخاب مناسب و با الویت اولی هست هم از نظر بازی هم از نظر استقامت کنسول هم از نظر قیمت مناسب داشتن

wii انتخاب بهتریه چون هم دست دومش در حد آک بین 250 تا 300 هزار تومانه ... هم کپی خوره همه بازیا رو میتونید دانلود کنید و از روی فلش روش اجرا کنید ... اما wii u کنسول گرون قیمتیه و دست دومش حدود 1 میلیون قیمت داره

قیمت wii دست دوم د حد آک میتونید 250 تا 300 هزار گیر بیارید و کپی خورشم میتونید خودتون تو خونه انجام بدید چون کپی خور نرم افزاریه اگرم نخواستید انجام بدید بیرون 30 هزار میگیرن انجام میدن

xbox 360 و ps3 هم خوبن اگر توانایی خریدشو دارید مثلا xbox 360 اسلیم دست دوم 800 هزار تومانه کپی خور جیتک که بازیا رو از روی هارد اجرا کنه هم 120 هزار تومانه یا ps3 اسلیم دست دوم تمیز که کپی خور بشه میشه با 750 تا 850 خرید که برد کپی خور کبری هم 300 هزار تومانه

ps3 و xbox 360 هم بیشتر بازیاش اکشن و خشونتی هست اما wii کلا کنسول خانوادگی هست

والله همین الان به یکی از دوستان که مغازه دار هستش زنگ زدم و گفتش wii دست دوم تمیز کپی خور و با گارانتی خودش 170 تومن!!گفت حالا پا معامله هم بیای تخفیف بیشتر هم بهت میدم!
واسه ps3 هم گفتش چندین مدل هستن که از 400 تا 800 تومن میشه که فکر کنم اخریش کپی سخت افزاری هستش!! ولی من که بهش گفتم اسلیم دست دوم تمیز کپی نرم افزاری میخوام گفت حدود 600-650 میشه و با گارانتی خودش!! گفت هر کدوم هم گرفتی هر چه قدر بازی هم بخوای هارد بیار واست میریزم روش!!
حالا شما میگین چیکار کنم؟

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
والله همین الان به یکی از دوستان که مغازه دار هستش زنگ زدم و گفتش wii دست دوم تمیز کپی خور و با گارانتی خودش 170 تومن!!گفت حالا پا معامله هم بیای تخفیف بیشتر هم بهت میدم!
واسه ps3 هم گفتش چندین مدل هستن که از 400 تا 800 تومن میشه که فکر کنم اخریش کپی سخت افزاری هستش!! ولی من که بهش گفتم اسلیم دست دوم تمیز کپی نرم افزاری میخوام گفت حدود 600-650 میشه و با گارانتی خودش!! گفت هر کدوم هم گرفتی هر چه قدر بازی هم بخوای هارد بیار واست میریزم روش!!
حالا شما میگین چیکار کنم؟

اون ویی رو خیلی خوب گفته،قیمت Ps3 هم خوبه،منتها یه چیزی که هست اینه که ممکنه شما با ویی حال نکنی،بهتره قبلش ویدیو گیم پلی ها و تریلرهای بازهای وی رو ببینی، و مطمعن بشی که از وی خوشت میاد،

در مورد ps3 هم اینو بهت بگم که یه ps3 کپی خور خیلی به صرفه تر از ایکس 360 هستش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر