Call Of Duty : Black Ops 3 | Xbox 360

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

9200000042914442.jp_.jpg

Developer : Mercenary Technolog-Beenox
Publisher : Activision
Platform : Xbox 360
Release Date : November 2015

ساعاتی پیش Activision ، با یک اقدام عجیب سومین نسخه BO قرار است برای کنسول های نسل هفتم از جمله xbox 360 عرضه کند. این نسخه همانند نسخه های Next-Gen از بخش Story Mode,Co-Op 2 Player,Zombie Mode برخوردار است. این بازی برای کنسول های نسل هفتم در ماه نوامبر در تاریخ نامشخصی عرضه می شود.

images
images
images
images
images
images

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
با اون گرافیک ضعیفی که نسخه اخر کال آف اومد برای نسل هفت بعید میدونم چنگی به دل بزنه هرچی بازی از نسل هشت پورت کردن روی هفت افتضاح تمام بود نمیدونم چرا این کارو میکنن با نسلی هفتی جماعت یا بازی ندن یا اگرم میدن اصولی درست کنن مثل بازی های قدرتمندی که عرضه شد رو این کنسول و گرافیک و جزئیات راضی کننده بود ولی از قصد تکسچر و گرافیکو ضعیف میکنن که بریم سمت نسل هشت :( نمونه بارزش فورزا 2 که از درایور پلی 1 محیطش ضعیفتر بود

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
کارگردان بازی دلیل نبود داستانو اینطوری بیان کرده:
گفته مثلا فرض کنید من سلاحمو شخصی سازی کردم،هم تیمی من برای اینکه بخواد این ویژگیهارو ببینه باید تک تک جزییات شخصی سازیو تو حافظه کنسول بارگذاری کنه
که این امکان تو نسل هفت نیست.
بعد گفته البته میتونستیم بازیو با جزییات پایینتر ارائه کنیم ولی ترجیح میدم تا بجای ارائه یک نسخه ناقص کلا چیزی ارائه نکنم.

zoomG

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
یعنی سیستم لینک هم نداره یا لوکال؟آخه توی یوتیوپ پسره داشت آفلاین میزد آنلاین نبود اصلا[/QUOTE

اشتب کردی.. بازی فقط آنلاینه! شاید هکر واقعی بوده که سرور های COD BO 3 رو قبل از عرضه رسمی ، هک کرده!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یعنی سیستم لینک هم نداره یا لوکال؟آخه توی یوتیوپ پسره داشت آفلاین میزد آنلاین نبود اصلا[/QUOTE

اشتب کردی.. بازی فقط آنلاینه! شاید هکر واقعی بوده که سرور های COD BO 3 رو قبل از عرضه رسمی ، هک کرده!

نه اصلا آنلاین نبود داشت لوکال بازی میکرد از اولش دیدم که داشت خودش مپ انتخاب میکرد مد فری هم گذاشت رفت با هوش مصنوعی بازی کرد شک ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر