بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
شما صفحه قبل داشتید بین nioh و دارک سولز تصمیم میگرفتید بعید میدونم اونارو رفته باشید چون جفتشون طولانی هستن همونارو میتونید برید
با توجه به اینکه نمیدونم به چه سبکی علاقه دارید و چه بازیایی رو رفتید نمیتونم چیزی پیشنهاد بدم ولی اگه assassin's creed origins رو نرفتید نسبت به syndicate بهتر و طولانی‌تره
من بیشتر سبک اکشن ماجراجویی بازی میکنم.نه هنوز اونارو تحربه نکردم گفتم بعد بلادبورن یه استراحتی بدم بعد برم سراغ بازیهای سخت باز.اساسین ارجین هم بازی کردم چندماه پیش با اینکه نسبت به بقیه اساسین ها خیلی فرق کرده بود خیلی خوشم اومد ازش .

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
من بیشتر سبک اکشن ماجراجویی بازی میکنم.نه هنوز اونارو تحربه نکردم گفتم بعد بلادبورن یه استراحتی بدم بعد برم سراغ بازیهای سخت باز.اساسین ارجین هم بازی کردم چندماه پیش با اینکه نسبت به بقیه اساسین ها خیلی فرق کرده بود خیلی خوشم اومد ازش .
فالوت چهار عالیه

• Like
Reactions: Milad_HW

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
بین بازیassassins creed syndicate و infamous second son بنظرتون کدوم سرگرم کننده تر هست از نظر محتوا؟ میدونم سبکاشون باهم فرق داره ولی خواستم ببینم از نظر لول دیزاین و طولانی بودن کدوم بهتره؟
100% infamous
ساندیکیت به نظر من واقعا آشغال بود. هیچ چیز جدیدی توش ندیدم.
ولی اگه origins رو بگیری از iss هم بهتره

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
هورایزن بازی خوبی هست یا فقط گرافیک خوبی داره؟
دو نفر بهم گفتند اصلا خوب نیست چند تا ربات توی مپ پراکنده هست باید بکشی اصلا جذابیت و هیجان نداره

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
سلام
هورایزن بازی خوبی هست یا فقط گرافیک خوبی داره؟
دو نفر بهم گفتند اصلا خوب نیست چند تا ربات توی مپ پراکنده هست باید بکشی اصلا جذابیت و هیجان نداره
اونایی که گفتن خوب نیست احتمال سواد انگلیسی شون در حد اول دبستان بوده و هیچ چیزی از دوستان و دیالوگا نفهمیدن و همینجوری X زدن رفتن جلو! متای 89 خودش گواه کیفیت خوب بازیه.
بازی نقش افرینی هست و بخش زیادیش توی دیالوگا و انتخابای شما برای توسعه شخصیت Aloy هست. گیم پلی قشنگی هم داره به نظر من.
اینطور مواقع بهترین کار سرچ گیم پلی بازی ها داخل یوتیوبه، یه ربع بیست دقیقه گیم پلی بازی رو ببینی متوجه میشی به سلیقه ت میخوره یا نه.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
ویچر 2 خطی هست یا جهان باز؟؟؟
جهان باز نیست ، اگر از بعضی جاههای بازی جلوتر رفتی دیگه نمیتونی برگردی به مکان های قبلی ، اما تا زمانی که توی اون مکان ها و مپ ها هستی هر جایی که میخوای میتونی بری و هر کاری که میخوای میتونی بکنی . . .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان چندتا سوال داشتم
سری infamous کلا چندتاس؟ با نسخه اصلی و فرعی؟
ترتیب شون چطوریه؟
از نظر داستانی ربطی بهم دارن؟
کدوم نسخه ها برای PS4 موجود هست؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
جهان باز نیست ، اگر از بعضی جاههای بازی جلوتر رفتی دیگه نمیتونی برگردی به مکان های قبلی ، اما تا زمانی که توی اون مکان ها و مپ ها هستی هر جایی که میخوای میتونی بری و هر کاری که میخوای میتونی بکنی . . .
دوست عزیز داستان رو متفاوت نکن همون open world هست/اینا چیه از خودتون میسازید سازنده میگه open world هه

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوست عزیز داستان رو متفاوت نکن همون open world هست/اینا چیه از خودتون میسازید سازنده میگه open world هه
چطور open world هست؟ بازیش hub and act based هست ، زمانی که نمیتونی توی تمام مپ ها و دنیای بازی آزادانه بگردی بازیش open world نیست . . . من تاحالا جایی ندیدم کسی بگه TW2 یه بازی open world هست چه برسه سازنده هاش!

دوستان چندتا سوال داشتم
سری infamous کلا چندتاس؟ با نسخه اصلی و فرعی؟
ترتیب شون چطوریه؟
از نظر داستانی ربطی بهم دارن؟
کدوم نسخه ها برای PS4 موجود هست؟

infamous
infamous 2
Infamous: Festival of Blood
Infamous Second Son
Infamous First Light

سه تای بالایی داستانشون به هم ربط داره ، دوتای پایینی مال PS4 هستن و توی همون دنیا هستن اما کاراکتر های متفاوت ، برای دوتای پایینی نیازی نداری داستان اولی ها رو بدونی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر