بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
حقیقتش من سبک شرقی رو زیاد خوشم نمیاد بیشتر سبک اکشن ومخفی کاری و ماجراجویی بازی میکنم از بازیای اخیرevil within 2 call of duty ww2 god of war assassins creead origin farcry 5 هستش که تموم کردم بازیای دیالوگ محورم زیاد خوشم نمیاد .میخواستم غیر از گوست ریکون بازی ریسینگ بگیرم که مثل اینکه بازی آفلاین پر محتوا نداره تو ریسینگ ps4 اگه تو این سبکی که بازی میکنم چیز خوبی هست که آفلاین و تک نفره پرمحتوایی داره ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز با این قیمت دلار اصلا سمت The crew 2 نرید! بازی اپن ورلد که هیچی نداره یه افتضاح دیگه مثل اکثر بازی های یوبی سافته
از دید من بهترین بازی ریسینگ Forza horizon منتها چون نمیتونیم بازی کنیم اون و میمونه NFS PB :D شک نکن از بقیه ریسینگ های ps4 به مراتب بهتره

دوستان7 tekken چطوره نسبت به Mortal kombat x محتویات آفلاینش سرگرم کننده اس؟
wwe 2k18 چطوره ؟ کدومشون محتویات آفلاین بهتری دارن؟
بین اینا تکن ۷ خیلی بهتره البته سلیقه ای هست با این حال پیشنهاد من تکن ۷

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بلاد بورن چند ساعت گیم پلی داره؟؟؟
بستگی به خودت داره چقد بخوای بازیش کنی!کسی هست یبار فقط تموم کرده گذاشته کنار یکیم بالای چندصدساعت گیم پلی داره و هنوزم داره بازیش میکنه
ارزش تکرار و وقت گذاشتن براش بالاست اگه خوشت بیاد

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
بستگی به خودت داره چقد بخوای بازیش کنی!کسی هست یبار فقط تموم کرده گذاشته کنار یکیم بالای چندصدساعت گیم پلی داره و هنوزم داره بازیش میکنه
ارزش تکرار و وقت گذاشتن براش بالاست اگه خوشت بیاد
سلام چند صد ساعت ؟؟
یک بار رفتن بخش داستانیش چند ساعت طول میکشه؟؟؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام چند صد ساعت ؟؟
اره شما میتونی بعد هر دور بازی دوباره روی NG+ بازیو شروع کنی.امثال این یا دارک سولزم اینقدر گیم پلی اعتیاداور و مکان مخفی و باسای جذاب دارن که شما هی ترغیب میشی دوباره بازیو شروع کنی.بلادبورن کلیم خودش دانجن داره که اونم کلی سرگرم میکنه شمارو جدای خط اصلی بازی
یادم نیست یکی دوسال پیش بازی میکردم.ولی بسته به خودتونه که تندتند باسارو بزنین برین جلو یا فارم کنین و مکان مخفیارو بگردین و ماموریت جانبی NPCهارو برین

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
سلام چند صد ساعت ؟؟
توی IGN یه speed run از بلاد بورن گذاشته بودن که توی حدود 35 دقیقه بازی رو تموم کردن:D ، اما برای ما بازیش حدود 35 ساعت طول میکشه، اگه DLCش رو هم داشته بازی اونم حدود 15 ساعت داره . . .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان7 tekken چطوره نسبت به Mortal kombat x محتویات آفلاینش سرگرم کننده اس؟
wwe 2k18 چطوره ؟ کدومشون محتویات آفلاین بهتری دارن؟
Wwe2k18 نگیر محتویات افلاین نداره زیاد یک my career کلا داره اگه واقعا فایتینگ دوست داری UFC هم خوبه البته نه نسخه ۳ اش چون میگن خیلی سخته کلا ولی بازی شبیه سازی خوبه سرگرم کنندس

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

shahriyar ps4

کاربر سایت
Aug 9, 2015
36
نام
شهریار
سلام دوستان
من میخاستمresident evil 7 نسخه gold edition رو بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید که dlc ها توی بازی هستن یا دانلود میخاد اگه دانلود نخاد میتونم کارکردشو بگیرم اره ؟ بعدش کسی بازی رو انجام داده ؟بازی خوبیه؟ من که تعریفه خوبی ازش شنیدم و تصمیم به گرفتن نسخه gold edition ش شدم، اگه کسی کارکرده داره از تهران خریدارم
مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
من میخاستمresident evil 7 نسخه gold edition رو بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید که dlc ها توی بازی هستن یا دانلود میخاد اگه دانلود نخاد میتونم کارکردشو بگیرم اره ؟ بعدش کسی بازی رو انجام داده ؟بازی خوبیه؟ من که تعریفه خوبی ازش شنیدم و تصمیم به گرفتن نسخه gold edition ش شدم، اگه کسی کارکرده داره از تهران خریدارم
مرسی
روی دیسک هستن و کارکرده هم بگیرید اوکیه فقط not a hero رو دیسک نیست که رایگانه و میتونید دانلودش کنید
من نسخه پی سی رو رفتم توی سبک خودش فوق العادس مخصوصا اگه vr داشته باشید تجربه فوق العاده بهتری میتونه ارائه بده و مقدار زیادی از محبوبیتش بخاطر پشتیبانیش از vr هست
درکل اگه با سبکش مشکلی ندارید تهیه‌ش کنید

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان راهنمایی می کنید من هیچ کدوم از این بازیهارو بازی نکردم راهنمایی کنید برای خریدلطفا . من الان ghost recon wildland رو بازی میکنم ولی تا نصفه بازی که رفتم یکم کسل کننده شده گفتم فعلا کنار بزارم بازی رو بعدا ادامه بدم.الان خواستم ببینم بین بازی witcher 3 .Fallout4. Bloodborne.Farcry primal کدوم بیشتر بدردم میخوره من نسخه قبلی این بازیارو به غیر از فارکرای که 3.4.5 اش رو بازی کردم و تموم کردم هیچ کدوم رو بازی نکردم .خواستم ببینم کدومشون گیم پلی قشنگی داره و سرگرم کننده هست که بتونم بازی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان راهنمایی می کنید من هیچ کدوم از این بازیهارو بازی نکردم راهنمایی کنید برای خریدلطفا . من الان ghost recon wildland رو بازی میکنم ولی تا نصفه بازی که رفتم یکم کسل کننده شده گفتم فعلا کنار بزارم بازی رو بعدا ادامه بدم.الان خواستم ببینم بین بازی witcher 3 .Fallout4. Bloodborne.Farcry primal کدوم بیشتر بدردم میخوره من نسخه قبلی این بازیارو به غیر از فارکرای که 3.4.5 اش رو بازی کردم و تموم کردم هیچ کدوم رو بازی نکردم .خواستم ببینم کدومشون گیم پلی قشنگی داره و سرگرم کننده هست که بتونم بازی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
Fc primal رو بنظرم نگیرید یا بذارید آخر از همه من همه نسخه‌های فار کرای رو رفتم این نسخه از همشون بدتر بود و اصلا نتونستم تمومش کنم
بین اون سه تای دیگه ویچر ۳ و بلادبورن از فال اوت ۴ بهترن بنظرم
دیگه انتخاب بین ویچر ۳ و بلاد به سلیقس چون سبکاشون یکی نیست بلاد تا حدودی سخته و یه داستان عمیق با فضای تیره داره ازون طرف هم ویچر گیم پلی طولانی داره که اگه میخواید یه مدت طولانی با یه بازی سر کنید گزینه بهتریه

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
Fc primal رو بنظرم نگیرید یا بذارید آخر از همه من همه نسخه‌های فار کرای رو رفتم این نسخه از همشون بدتر بود و اصلا نتونستم تمومش کنم
بین اون سه تای دیگه ویچر ۳ و بلادبورن از فال اوت ۴ بهترن بنظرم
دیگه انتخاب بین ویچر ۳ و بلاد به سلیقس چون سبکاشون یکی نیست بلاد تا حدودی سخته و یه داستان عمیق با فضای تیره داره ازون طرف هم ویچر گیم پلی طولانی داره که اگه میخواید یه مدت طولانی با یه بازی سر کنید گزینه بهتریه
من بیشتر گیم پلی طولانی و سختی منطقی رو به بازیای که دیالوگ محور هستن ترجیح میدم .زبانم متوسطه .بیشتر دوست دارم بازیای گیم پلی محور رو تجربه کنم بنظرتون ویچر بهتربدردم میخوره یا بلادبورن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر