بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
می تونید یه بازی ریسینگ با توجه به موارد زیر معرفی کنید
گرافیک بالا
خیلی حرفه ای نیستم پس خیلی سخت نباشه(چون آخه همیشه تو بازی های ریسینگ توی پیچ ها می رم تو در و دیوار)
حتی الامکان بیرون شهر باشه
یه ویدئو از Driveclub دیدم تو یوتیوب خیلی قشنگ بود

ممنون از شما

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
گرافیک بالا
خیلی حرفه ای نیستم پس خیلی سخت نباشه(چون آخه همیشه تو بازی های ریسینگ توی پیچ ها می رم تو در و دیوار)

ممنون از شما
سلام.همون درایور کلاب خوبه اما آنچنان اسون نیست.اگر میخواید آسون باشه و فقط از گرافیک‌ لذت ببرید پس باید یه بازی آرکید بخرید و بهتون crew 2 رو پیشنهاد میکنم.چون بازی های نظیر دیرت و یا فرمول ۱ بسیار تخصصی هستن.

• Like
Reactions: w.rooney

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
سلام
گرافیک بالا

ممنون از شما
من سری need for speed رو پیشنهاد میکنم بازی های فانی هستن و اپل ورلد خواستی چرخ میزنی تو نقشه بزرگ نخواستی انواع اقسام مسابقه ها یادگیریشم راحته به هیچ وجه بازی آشغال The crew رو نگیر چه نسخه اول چه اینیه که تازگیا اومده به لعنت خدا نمیارزه

• Like
Reactions: w.rooney

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من چندتا بازی میخوام بخرم ولی فقط آفلاین بازی می کنم ممنون میشم نظر بدین .میخواستم بازی ریسینگ بگیرم یه مدت سرگرمم کنه ولی بین gran turismo و nfs pay back موندم خواستم ببینم بعد اخرین آپدیت کدومشون بیشتر سرگرمم میتونه کنه؟ بین shodow of war و ghost recon wild land کدوم بهتره و هم چون قسمت قبلی بازی shodow of war رو بازی نکردم نمیدونم بگیرم یانه ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من چندتا بازی میخوام بخرم ولی فقط آفلاین بازی می کنم ممنون میشم نظر بدین .میخواستم بازی ریسینگ بگیرم یه مدت سرگرمم کنه ولی بین gran turismo و nfs pay back موندم خواستم ببینم بعد اخرین آپدیت کدومشون بیشتر سرگرمم میتونه کنه؟ بین shodow of war و ghost recon wild land کدوم بهتره و هم چون قسمت قبلی بازی shodow of war رو بازی نکردم نمیدونم بگیرم یانه ممنون میشم راهنمایی کنید
من گرن توریسمو رو نرفتم ولی تا جایی که میدونم کلا سبکش با nfs pb فرق داره برای همین نمیشه مقایسه کرد
من فقط nfs pb رو رفتم و با اینکه انتظار زیادی ازش نداشتم بازم افتضاح‌تر از چیزی بود که فکرشو میکردم کلا این قضیه خرید های درون برنامه‌ای رو که وارد بخش تک نفره کردن خیلی خرابش کرده شما یه ماشین اشتباه رو آپگرید کنید دیگه چندین ساعت باید وقت بذارزد تا بتونید پول کافی برای آپگرید یه ماشین مناسب اون بخش جمع کنید اگه دنبال یه گیم پلی تو سبک nfs هستید بنظرم the crew 2 رو بگیربد بهتره یا برید سراغ ریسینگای دیگه که قدیمی‌تر هستن
اون دوتا بازی دیگه هم سبکاشون فرق میکنه ولی جفتشون خوبن از هرکدوم بیشتر خوشتون میاد همونو بگیرید GR:WL بیشتر جذابیتش به بخش co-op بازی هست ولی تک نفره هم میتونه سرگرم کنه تنها مشکلش اینه که تک نفره بعد از یه مدت مقداری خسته کننده میشه SOW اینطوری نیست و محتوای سرگرم کننده‌تری برای تک نفره رفتن داره من بخوام بینشون یکیو انتخاب کنم GR:WL رو ترجیح میدم

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من گرن توریسمو رو نرفتم ولی تا جایی که میدونم کلا سبکش با nfs pb فرق داره برای همین نمیشه مقایسه کرد
من فقط nfs pb رو رفتم و با اینکه انتظار زیادی ازش نداشتم بازم افتضاح‌تر از چیزی بود که فکرشو میکردم کلا این قضیه خرید های درون برنامه‌ای رو که وارد بخش تک نفره کردن خیلی خرابش کرده شما یه ماشین اشتباه رو آپگرید کنید دیگه چندین ساعت باید وقت بذارزد تا بتونید پول کافی برای آپگرید یه ماشین مناسب اون بخش جمع کنید اگه دنبال یه گیم پلی تو سبک nfs هستید بنظرم the crew 2 رو بگیربد بهتره یا برید سراغ ریسینگای دیگه که قدیمی‌تر هستن
اون دوتا بازی دیگه هم سبکاشون فرق میکنه ولی جفتشون خوبن از هرکدوم بیشتر خوشتون میاد همونو بگیرید GR:WL بیشتر جذابیتش به بخش co-op بازی هست ولی تک نفره هم میتونه سرگرم کنه تنها مشکلش اینه که تک نفره بعد از یه مدت مقداری خسته کننده میشه SOW اینطوری نیست و محتوای سرگرم کننده‌تری برای تک نفره رفتن داره من بخوام بینشون یکیو انتخاب کنم GR:WL رو ترجیح میدم
ممنون از پاسخگویی .میشه بهم بازی معرفی کنید که بخش آفلاین طولانی داشته باشه ؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون از پاسخگویی .میشه بهم بازی معرفی کنید که بخش آفلاین طولانی داشته باشه ؟
نمیدونم سبکای مورد علاقه شما چیه و چه بازی‌هایی رو رفتید
به شخصه بازیای شرقیو پیشنهاد میکنم که مثل پرسونا 5 بالای 100 ساعت گیم پلی دارن. سری یاکوزا هم هست که میتونید از یاکوزا 0 شروع کنید ni no kuni 2 هم هست ویژوال ناول‌ها هم اکثرا گیم پلی نسبتا طولانی دارن منتها اینکه کدوما بدردتون میخوره برمیگرده به اینکه از چه سبکایی بیشتر خوشتون میاد
اگه با بازیای غربی بیشتر ارتباط برقرار میکنید بهتره بازیای جدیدی که رفتید رو بگید + سبک مورد علاقه که بتونم جواب بدم
assassin's creed origins و far cry 5 هم مدت زمان گیم پلیشون خوب بود اگه نرفتید اونارو میتونید برید

• Like

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
نمیدونم سبکای مورد علاقه شما چیه و چه بازی‌هایی رو رفتید
به شخصه بازیای شرقیو پیشنهاد میکنم که مثل پرسونا 5 بالای 100 ساعت گیم پلی دارن. سری یاکوزا هم هست که میتونید از یاکوزا 0 شروع کنید ni no kuni 2 هم هست ویژوال ناول‌ها هم اکثرا گیم پلی نسبتا طولانی دارن منتها اینکه کدوما بدردتون میخوره برمیگرده به اینکه از چه سبکایی بیشتر خوشتون میاد
اگه با بازیای غربی بیشتر ارتباط برقرار میکنید بهتره بازیای جدیدی که رفتید رو بگید + سبک مورد علاقه که بتونم جواب بدم
assassin's creed origins و far cry 5 هم مدت زمان گیم پلیشون خوب بود اگه نرفتید اونارو میتونید برید
حقیقتش من سبک شرقی رو زیاد خوشم نمیاد بیشتر سبک اکشن ومخفی کاری و ماجراجویی بازی میکنم از بازیای اخیرevil within 2 call of duty ww2 god of war assassins creead origin farcry 5 هستش که تموم کردم بازیای دیالوگ محورم زیاد خوشم نمیاد .میخواستم غیر از گوست ریکون بازی ریسینگ بگیرم که مثل اینکه بازی آفلاین پر محتوا نداره تو ریسینگ ps4 اگه تو این سبکی که بازی میکنم چیز خوبی هست که آفلاین و تک نفره پرمحتوایی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
حقیقتش من سبک شرقی رو زیاد خوشم نمیاد بیشتر سبک اکشن ومخفی کاری و ماجراجویی بازی میکنم از بازیای اخیرevil within 2 call of duty ww2 god of war assassins creead origin farcry 5 هستش که تموم کردم بازیای دیالوگ محورم زیاد خوشم نمیاد .میخواستم غیر از گوست ریکون بازی ریسینگ بگیرم که مثل اینکه بازی آفلاین پر محتوا نداره تو ریسینگ ps4 اگه تو این سبکی که بازی میکنم چیز خوبی هست که آفلاین و تک نفره پرمحتوایی داره ممنون میشم راهنمایی کنید
بنظرم بجای ریسینگ اون دوتا بازیو بگیرید
یا the crew 2 رو بگیرید
سمت nfs pb نرید بهتره
بازی دیگه‌ای که جدید باشه و گیم پلی طولانی داشته باشه فکر نکنم بجز اینایی که رفتید چیزی باشه

• Like

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
بنظرم بجای ریسینگ اون دوتا بازیو بگیرید
یا the crew 2 رو بگیرید
سمت nfs pb نرید بهتره
بازی دیگه‌ای که جدید باشه و گیم پلی طولانی داشته باشه فکر نکنم بجز اینایی که رفتید چیزی باشه
کدوم دوتا؟بعدمن اگهshodow of war رو بگیرم چون سری قبلشو بازی نکردم مشکلی پیش نمیاد داستانشو درست میفهمم؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
کدوم دوتا؟بعدمن اگهshodow of war رو بگیرم چون سری قبلشو بازی نکردم مشکلی پیش نمیاد داستانشو درست میفهمم؟
وقتی بازی رو شروع میکنی یک خلاصه از اتفاقات بازی قبلی رو برات میگه، از اون لحاظ مشکلی نداره . . .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان7 tekken چطوره نسبت به Mortal kombat x محتویات آفلاینش سرگرم کننده اس؟
wwe 2k18 چطوره ؟ کدومشون محتویات آفلاین بهتری دارن؟
به شخصه داستان تکن ۷ رو دوست داشتم ولی از نظر داستانی زیاد طولانی نیست در همین حد بگم که پلات بازی کمتر از ۱۰ ساعت زمان میبره اگه میخواید با کسی بازی کنید میتونه سرگرم کننده باشه بخاطر گیم پلیش. بخش آنلاین بازی هم مختوای مناسب و سرگرم کننده‌ای داره و میتونه ساعت‌ها سرگرمتون کنه
اگه میخواید فقط برای بخش داستانی و چند دست تک نفره رفتن بخرید بنظرم کرایه کنید ولی اگه میخواید با کسی برید و آنلاینم بازی میکنید بخریدش
درمورد wwe2k18 اطلاعی ندارم متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر