نمایشگاه/رویداد PC Gaming E3 2015 Press Conference

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
pc-gaming-show-e3-2015-670x379.jpg

همونطور که انتظار نداشتیم :D امسال به کمک AMD و PC Gamer و تنی چند از شرکت های فعال بخش PC Gaming برای اولین بار کنفرانس اختصاصی PC Gaming در E3 برگذار خواهد شد.
در این تاپیک به کمک شما دوستان قصد داریم این رویداد مهم و اخبار و حواشی پیرامون اون رو پوشش بدیم.
mqdefault.jpg

What's-for-PC-Gamers-at-E3-2015-The-Lobby||Gamespot
720p

چهارشنبه 26 خرداد/4:30 صبح

پیش بینی ها:
- معرفی نسل جدید کارت های گرافیک AMD سری 300
- احتمال نمایش اولین سری بازی هایی که با DX 12 به طور کامل هماهنگ شدن

اخبار رسیده:
- لیست افراد حاضر در کنفرانس

-بازی های تایید شده برای PC پیش از E3

- ادامه ی حاضرین در کنفرانس

- ادامه حاضرین

- تایید حضور فیل اسپنسر در کنفرانس

- تایید ساخت دنباله ی XCOM با نام XCOM 2 که فعلاً انحصاری PC هستش

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
ای کاش یهو از گوشه ی سن «فیل فیش» میومد رو استیج حرف نمیزد حتی رد میشد میرفت هم کافیه، تا های های بشینیم گریه کنیم بابت همین صحنه :((

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
به عنوان خبر پیش E3 برای PC و به جهت ذوب شدن یخ تاپیک....

WWE 2K16 این بار یه ضرب از همین اول برای PC تایید شد. من نه از WWE خوشم میاد و نه چشمم آب می خوره این بازی چیز به درد بخوری بشه.
اما به هر حال داره میادی:D

خبر مهمتر این که بازی مفرح Akiba's Trip: Undead & Undressed داره برای PC میاد و می دونم [MENTION=31999]Akiba[/MENTION] خیلی خوشحال میشه:D

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
خب اینا هم قراره باشن:
The newly announced participants include ArenaNet, CCP Games, Creative Assembly, The Fullbright Company, Frictional Games, Frontier Developments, Nexon, Pixel Titans, SCS Software and Splash Damage.
من به جز CA و ArenaNet و Nexon هیچ کدوم رو نمیشناسم:d

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
خب اسم CCP Games آشنا بود یه Search ـی کردم.اینا سازنده و EVE Online هستن EVE:Valkyrie رو هم تو برنامه دارن.سریع تر برم سراغ چیزی که این پست رو به خاطرش زدم:
سال 2004 یه بازی ریلیز شد به اسم Vampire: The Masquerade - Bloodlines که با Source هم ساخنه شده بود.بازی پر از باگ بود ولی با این حال با 61 نقد متای 80 داره!بازی فن های زیادی داره و جزو بازی هایی است که یه سری ازش به عنوان GoAT یاد میکنن!بازی Community خیلی فعالی هم داره و علاوه بر اینکه باگ های بازی رو فیکس کردن هنوز که هنوزه دارن براش Mod میسازن!سال 2006 White House Publishing که مالک این بازی بود با CCP Games ادغام شد.پارسال هم اینا زدن یه fan remake از بازی رو پوکوندن:|خب اینی که میگم احتمالش نزدیک به صفره ولی اگه بخوان Vampire: The Masquerade جدید بسازن یه کنفرانس رویایی میشه:dلازم هم نیست خودشون بسازن.سازنده اصلی یعنی Troika Games که الان نیست و نابود شده:|ولی Tim Cain که programmer ـه بازی بود الان تو Obsidian ـه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اینا هم به همایش اضافه شدن و قراره حضور داشته باشن:

سگا نیست اینا اونجا چیکار میکنن؟

ولی کاش سگا امسال بود تا Down Of War 3 رو هم معرفی میکردن.البته شاید نخوان دوتا Warhammer با هم داشته باشن

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
تا اینج که افراد جالبی قراره حضور داشته باشن.
امیدوارم یه کنفرانس خشک رو نبینیم.
حقیقتاً دلم میخواد مثل کنفرانس های EA و Ubi و Sony و Microsoft یه کنفرانس شیک رو ببینیم که توش بازی معرفی میشه، مهمون میاد رو استیج و حسابی جوگیرمون می کنه :>

123321

کاربر سایت
Jan 31, 2007
86
نام
1983
درکل اخرین کنفرانس E3 هست چشم امیدمون به همین کنفرانسه. امیدوارم به یه جم بندی توپ برسیم
از AMD که بخاری بلند نمیشه ببینیم PC GAMER چه اشی برامون پخته :d

یه RTS جیگر OLD کلاس معرفی کنن من دیگه هیچی نمیخوام

نکته مثبت این کنفرانس اینه که کسی انتظار خاصی ازش نداره . این بهترین فرصته برای اینکه بترکونه همه نگاه هارو به سمت خودش جلب کنه

امیدوارم این AMD دست از سر کچل این فیوری ایکس برداره بتونیم چندتا نمایش توپ ببینیم:d

عمو اسپنسرم یدونه ازون انحصاریهاشو با خودش بیاره . شاید بتونه کم کم خودشو تو دلم جا کنه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر