سرویس کاهش پینگ ارزان

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
نه عزیز PC هستم
مشکل نت تایپ در دنیای pc هم هست اما در بسیاری از بازی ها هشداری برای این مشکل طراحی نشده .
اسکرین شات بالا مربوط به بازی Rainbow Six Siege هست .
تو این لینک که دادم یه تنظیماتی هم برای مودم داده نوشته مشکل برطرف میشه من تو بازی مشکلی ندارم از این بابت ولی شما تست کن ببین مشکل حل میشه یا نه ، در ضمن یه سری منابع انگلیسی هم هست اونا رو هم میتونی مطالعه کنی

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
سلام دوست عزیز

من تمام آموزش های اینترنت مربوط به کاهش پینگ PS4 رو خوندم، هیچ کدوم نشد، از دو شرکت هم اکانت گرفتم...
اکانت تست شما کار نکرد، اگه اکانت تست دارید و راهی می شناسید که PS4 بشه وصل بشه ممنون می شم.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام دوست عزیز

من تمام آموزش های اینترنت مربوط به کاهش پینگ PS4 رو خوندم، هیچ کدوم نشد، از دو شرکت هم اکانت گرفتم...
اکانت تست شما کار نکرد، اگه اکانت تست دارید و راهی می شناسید که PS4 بشه وصل بشه ممنون می شم.

درود بر شما
اکانت تست مشکلی نداره چک شد
من برای شما یک اکانت تست 30 دقیقه ای ارسال میکنم تست کنید.
در مورد ps4 هم اطلاعاتی ندارم چون با کنسول کار نکردم.
آموزش ها در اینترنت کامل هست.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
درود
متاسفانه سایت با مشکلی در هاست مواجه شده سعی میشود تا یک روز آینده با حالت عادی خود بازگردد.
با تشکر از صبر و شکیبایی شما.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
راهی هست که برای استفاده از این اکانتها بر روی PS4 لازم نباشه یه کامپیوتر روشن باشه؟ روی مودم یا PS4 ست نمیشن؟

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
درود
این مشکل از طرف هاستینگ پیش اومده متاسفانه سرورشون خاموش شده و جواب درستی هم نمیدن
باید سایت رو دوباره از اول راه اندازی کنم بخاطر همین یکم زمان میبره، در حال کار روی سایت هستم به احتمال زیاد تا فردا سایت به حالت قبلی خود باز میگردد.
بابت این مشکل عذرخواهی میکنم.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
مهم

دوستانی که یوزرشون تموم شده و یا اکانت جدید میخوان و بخاطر اینکه سایت در دسترس نیست نمیتونن خرید کنن
به بنده پیام خصوصی بدن تا برای هر شخص 1 گیگ شارژ کنم تا وقتی مشکل سایت حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر