سرویس کاهش پینگ ارزان

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
با درود و عرض ادب خدمت کاربران

متاسفانه فعالیت فروشگاه به دلیل ضرر دهی زیاد در همینجا به پایان میرسه، از این پس امکان خرید سرویس وجود نخواهد داشت.

سرور ها دیروز به مدت 1 ماه تمدید شدند تا کاربرانی که هنوز از سرویسشون باقی مانده یا به تازگی سرویس خریداری کردن بتونن

در این مدت از سرویسشون استفاده کنن و خدایی ناکرده حقی از کسی ضایع نشه.

بدیهی است بعد از مدت زمان ذکر شده سرور ها خاموش خواهد شد.

طی این مدت پشتیبانی از طریق تلگرام مثل روال گذشته برقرار خواهد بود و در صورت سوال و یا مشکل میتوانید با آی دی زیر در تماس باشید: Anonymous ‏

با تشکر از اینکه 2 سال با ما همراه بودید، بدرود

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
رفیق من پینگ عادیم به 8.8.8.8 حدود 120 هست . با سرویس شما حدود 100 .
تفاوت چشمگیری نیست . البته بازم توی گیم نتونستم تستش کنم . چون به عنوان مثال تایتان فال فقط سه دقیقه طول میکشه که لود شه و برسه به بازی
با سه دقیقه نمیشه تست کرد

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
رفیق من پینگ عادیم به 8.8.8.8 حدود 120 هست . با سرویس شما حدود 100 .
تفاوت چشمگیری نیست . البته بازم توی گیم نتونستم تستش کنم . چون به عنوان مثال تایتان فال فقط سه دقیقه طول میکشه که لود شه و برسه به بازی
با سه دقیقه نمیشه تست کرد

پینگ از 4.2.2.4 بگیر
برای تست در بازی هم یک یوزر و پسورد برای من پیام کن یک اکانت 1 ساعته میسازم برات.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
متاسفانه سرور تا حدود 15 روز دیگه نیاز به تمدید داره و بنده به تنهایی نمیتونم سرور رو تمدید کنم و به دلیل استقبال کمی که از این تاپیک شد سرور از دست میره ، مثل اینکه دوستان تمایل دارن هر گیگ 4 تومن رو خریداری کنن ولی تمایلی ندارن که کمک کنن این سرور رو با هم نگه داریم و از هر گیگ 2500 لذت ببریم.
ما هم از ماه آینده مثل عزیزان دیگه میریم از همون گیگی 4000 خرید میکنیم و به بازی ادامه میدیم.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
متاسفانه سرور تا حدود 15 روز دیگه نیاز به تمدید داره و بنده به تنهایی نمیتونم سرور رو تمدید کنم و به دلیل استقبال کمی که از این تاپیک شد سرور از دست میره ، مثل اینکه دوستان تمایل دارن هر گیگ 4 تومن رو خریداری کنن ولی تمایلی ندارن که کمک کنن این سرور رو با هم نگه داریم و از هر گیگ 2500 لذت ببریم.
ما هم از ماه آینده مثل عزیزان دیگه میریم از همون گیگی 4000 خرید میکنیم و به بازی ادامه میدیم.

هزینه سرورتون چقدر هست؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792

رو سرویس کاهش پینگ اگر بشه کاری کرد که سایت های هیلتر شده هم باز بشه من خودم مشتری دایم شما خواهم بود به شرط این که قطعی نداشته باشید...در واقع هم هیلتر شکن باشه و هم کاهش پینگ رو در بر داشته باشه..مطمئن باش افرادی که ازت خرید خواهند کرد از تمام سرویس های کاهش پینگ بیشتر میشه...الان من سرویس کاهش پینگ دارم پینگ 8.8.8.8 میاد رو 60 و پینگ 4.2.2.4 میاد رو 100 ولی عملا اصلا استفاده دیگه نمیکنم چون سرور بازیم هیلتر شده و باید با وی پی ان بازی کنم.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
هزینه سرورتون چقدر هست؟
پیام شد.
رو سرویس کاهش پینگ اگر بشه کاری کرد که سایت های هیلتر شده هم باز بشه من خودم مشتری دایم شما خواهم بود به شرط این که قطعی نداشته باشید...در واقع هم هیلتر شکن باشه و هم کاهش پینگ رو در بر داشته باشه..مطمئن باش افرادی که ازت خرید خواهند کرد از تمام سرویس های کاهش پینگ بیشتر میشه...الان من سرویس کاهش پینگ دارم پینگ 8.8.8.8 میاد رو 60 و پینگ 4.2.2.4 میاد رو 100 ولی عملا اصلا استفاده دیگه نمیکنم چون سرور بازیم هیلتر شده و باید با وی پی ان بازی کنم.

شدن که میشه ولی اون موقع دیگه غیر قانونی میشه و به این راحتی نمیشه فعالیت کرد و مشکلات بعد از اون هم شروع میشه
در حال حاظر هیچ فروشگاه کاهش پینگی این سرویس رو ارائه نمیده علاوه بر این اگر چنین امکانی گذاشته بشه نیازمند هزینه اضافه هست و به طبع هزینه نهایی برای کاربر بیشتر میشه ، هدف من از این کار کاهش هزینه بود چون هر گیگ 4000 تومن با این وضعیت گیم های امروزی مقرون به صرفه نیست چه برسه به اینکه هزینه اضافه هم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر