پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب فکر کنم بهترین تاپیک همینجا باشه برای نظر سنجی که ارسال کردم
به نظر شما کدام کنفرانس در E3 موفق تر خواهد بود؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بهترین کنفرانس؟ معلومه بتزدا:d

امیدوارم هم سونی و هم مایکرو، مثل نمایش های اخیرشون کلی بازی در چنته داشته باشن. توی PSX که واقعا عالی بود و هر 2 ثانیه، 6 تا بازی نشون میدادن:d نمایش مایکروسافت (اسمش رو یادم نیس) هم همینطور بود:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سوال نظرسنجی یکم غیرقابل فهم بود، تصحیحش کردم :D تا زمانی که پست امید رو ندیده بودم نفهمیدم قضیه چیه. با خودم میگم آخه اینا کنفرانس ها رو ندیده چطوری رای میدن :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بالا برین پایین بیاین امسال نبض E3 دست bethesda هستش:d، یه Doom و Fallout نشون بده کل E3 منفجر میشه، تازه سورپرایز کم نداره، خوده Dishonored ، Prey 2 و... هم میتونه کلی هیجان انگیز باشه، و در آخر سری TES که البته احتمالش 1 درصده ولی خب احتماله دیگه:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
فن بازی و اینارو بذاریم کنار .......از لحاظ خبرنگاری و سایت و مجلات مطمینا معرفی و نمایش یکی از دو بازی Doom یا Fallout برای انفجار E3 کافیه چه برسه اینکه هر دو باهم نمایش داده بشن و کنارش یکی دو تا سوپرایزکوچیک هم باشه:d

در نتیجه من به بتزدا رای دادم......بعدش به خاطر تعداد بازیهای زیادی که مایکرو تو صف نمایش داره نظرم رو مایکرو(مگر اینکه بقیه کنفرانسا بیان یه چیزایی رو کنن که خیلی خفن و ..... باشه که اونم تا حالا سرنخ و خبری نبوده)

.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
در مورد نظرسنجی خب پیش‌بینی خیلی سخت هست ولی حضور Doom و Fallout کافی هست که این کنفرانس رو تبدیل به بهترین کنفرانس E3 بکنه :-"

از نظر سنجی که بگذریم به نظر من E3 امثال خیلی خیلی جذاب و دیدنی هست.

مایکروسافت با دست خیلی پر توی کنفرانس شرکت میکنه و احتمالا عناوینی مثل ریمستر GeOW و GeOW4 و بازی جدید Rare و گیم‌پلی Crackdown و Scalebound رو نشون میده

سونی هرچند تا الان چراغ خاموش اومده ولی به احتمالا ریمستر Uncharted و گیم پلی Uncharted 4 و نمایش The Last Guardian و ریمستر GOW و شاید هم GOW 4 و شاید هم Horizon رو داره که خودش برای غش کردن حضار کافی هست

نینتندو هم اگر رویداد دیجیتالیش مثل پارسال باشه که بسیار جذاب و عالی میشه و پر از بازی

حالا علاوه بر اینا Pc Gaming Show رو هم برای اولین بار اضافه کنید

کنفرانس EA هم که جای خود داره

کنفرانس بینظیر Bethesda رو هم به این نمایش خوفناک اضافه کنید دیگه چه شود

به نظرم E3 امسال بهترین E3 این چند سال اخر میشه :d

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
دوستان من کنفرانس های شرکت های مختلف رو از چه سایتی میتونم دانلود کنم و ببینم؟
ایا زیرنویس هم براشون پیدا میشه؟
شما خودتون از کجا e3 رو میبینید؟

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
دوستان من کنفرانس های شرکت های مختلف رو از چه سایتی میتونم دانلود کنم و ببینم؟
ایا زیرنویس هم براشون پیدا میشه؟
شما خودتون از کجا e3 رو میبینید؟
خود بازیسنتر چند ساعت بعد کنفرانس ها میزاره همین جا می تونی دانلود کنی
برای دیدن کنفرانس ها twitch خوبه . معمولا خود شرکت هایی که کنفرانس دارن رو سایتاشون هم میشه دید مثل مایکروسافت و سونی و EA

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
فقط Bethesda :D منتظر یک خبری-شایعه ای از سری بازی Skyrim هستم , بقیه مراسم هم به کنار :x
با خبری از DMC جدید یا Devil May Cry جدید باشد هم, مراسم E3 بسیار برایمان لذت بخش خواهد بود :x

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
سه تا راه هست برای دیدن کنفرانس یکی سایت خود برگزار کننده هاست یکی دیگه Twitch و همین طور Spike TV که خیلی به کار ما نمیاد..
فقط توصیه‌ای که هر سال میکنم امسال هم میکنم اینه که 2-3 تا لینک بک آپ داشته باشید چون سال‌های قبل Twitch رفت هوا و ملت سرگردون شدن..

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
در مورد نظر سنجي...
از يك طرف خيلي مشتاق ديدن نمايش mirror 's edge و nfs و Star Wars هستم تو كنفرانس EA
از يك طرف خيلي خيلي منتظر نمايش uc4 هستم و همينطور نمايش horizon در كنفرانس SONY
ولي line-up ماكروسافت براي امسال و سال ٢٠١٦ خيلي وسوسه كنندست... Halo- TR- SB- QB و ...
انتخاب خيلي سخته ولي من يك ذره بنظرم كنفرانس ماكرو بهتر ميشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر