آموزش کاهش پینگ بدون هزینه اضافه

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
من برای ثبات نت ( عدم تایم اوت ) و کاهش پینگ ( در حد 30MS )، قندشکن 20 اسپید، قسمت ک.ر.ی.و، سرور آلمان، شماره 1 رو پیشنهاد میکنم. خودم تست کردم. هزینشم از سرویس های کاهش پینگ خیلی کمتره. سرویس های کاهش پینگ انصافا پینگ رو به طرز محسوسی میاره پایین ولی هزینشون خیلی بالاست. یکی از این سرویس ها رو تست کردم و پینگم رو حدود 92MS روی 8.8.8.8 کرد ولی تاکید میکنم که قیمتاش بالاست و نمیصرفه

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روز پیش از دیجی کالا یه کارت شبکه خریدم حدود سی و شش تومن وای فای هم هستش
مودمم هم وای فای هستش و هم چهارتا پورت لن داره
حالا چند تا سوال دارم

با داداشم خیلی نشستیم کار کردیم ولی به نتیجه ای نرسیدیم
اولا اینترنتم واسه یه شرکت خصوصیه داخل کرمانشاهه پینگمم ثابت رو صد و بیست هستش
ولی متاسفانه جی تی آی رو نمیشه آنلاین زد و همون ارور خفن نشناختن سرور هارو میده
ما با خودمون گفتیم که اگه وی پی ان یا کاهش پینگ بزنیم سر راهش شاید بشه آنلاینش کرد
حالا ما کمک خیلی بزرگی میخوایم
اولن اینکه باید کارت شبکه رو میخریدیم یا نه ؟
وقتی که مودم خودش وای فایه و چهارتا هم پورت لن داره بازم کارت شبکه لازمش بود ؟
همونطور که میبینید یا متوجه هستین زیاد گیج شدیم چون هرکسی یه راهی رو رفته و نوشته و واقعا هیچکی درست و صحیح و گام به گام ننوشته یا دلیل فلان حرکت رو واسه فلان کار ننوشته و کلا واقعا گیج کننده نوشتن
حالا سوالات بعدی
پنج هزار هم پول وی پی ان و کاهش پینگ دادیم و و حدودا با پول باربری چهل و پنج هم پول کارت شبکه شده پنجاه هزار واقعا زور داره اگه نتونی باهاش کاری کنی
حالا
دقیقا یکی که خیلی وارده و حتما وی پی ان رو شیر کرده واسه پلی استیشنش و حتما فیسبوکش رو با پلی استیشنش بالا آورده جواب بده خواهشا
چون مطمئنم تونسته این کار رو بکنه
آقا جان ما باید چیکار کنیم
کابل لن هم داریم تا دلتون بخواد
هم ال ای دی هست و هم مانیتور و هم پی سی
همه چی موجوده کارت شبکه و پلی استیشن هم موجوده
خداشاهده گیج گیج گیج و کفری کفری شدیم
یکی بیاد مرحله به مرحله و کلیک به کلیک رو بره و بگه چیکار کنیم
خواهشا فقط با وسایل فضایی و نمیدونم شبیه به وسایل من نگید دقیقا وسایل من جلو دستتون باشه و بگید که منم بتونم همون کارارو انجام بدم
همین مرسی

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روز پیش از دیجی کالا یه کارت شبکه خریدم حدود سی و شش تومن وای فای هم هستش
مودمم هم وای فای هستش و هم چهارتا پورت لن داره
حالا چند تا سوال دارم

با داداشم خیلی نشستیم کار کردیم ولی به نتیجه ای نرسیدیم
اولا اینترنتم واسه یه شرکت خصوصیه داخل کرمانشاهه پینگمم ثابت رو صد و بیست هستش
ولی متاسفانه جی تی آی رو نمیشه آنلاین زد و همون ارور خفن نشناختن سرور هارو میده
ما با خودمون گفتیم که اگه وی پی ان یا کاهش پینگ بزنیم سر راهش شاید بشه آنلاینش کرد
حالا ما کمک خیلی بزرگی میخوایم
اولن اینکه باید کارت شبکه رو میخریدیم یا نه ؟
وقتی که مودم خودش وای فایه و چهارتا هم پورت لن داره بازم کارت شبکه لازمش بود ؟
همونطور که میبینید یا متوجه هستین زیاد گیج شدیم چون هرکسی یه راهی رو رفته و نوشته و واقعا هیچکی درست و صحیح و گام به گام ننوشته یا دلیل فلان حرکت رو واسه فلان کار ننوشته و کلا واقعا گیج کننده نوشتن
حالا سوالات بعدی
پنج هزار هم پول وی پی ان و کاهش پینگ دادیم و و حدودا با پول باربری چهل و پنج هم پول کارت شبکه شده پنجاه هزار واقعا زور داره اگه نتونی باهاش کاری کنی
حالا
دقیقا یکی که خیلی وارده و حتما وی پی ان رو شیر کرده واسه پلی استیشنش و حتما فیسبوکش رو با پلی استیشنش بالا آورده جواب بده خواهشا
چون مطمئنم تونسته این کار رو بکنه
آقا جان ما باید چیکار کنیم
کابل لن هم داریم تا دلتون بخواد
هم ال ای دی هست و هم مانیتور و هم پی سی
همه چی موجوده کارت شبکه و پلی استیشن هم موجوده
خداشاهده گیج گیج گیج و کفری کفری شدیم
یکی بیاد مرحله به مرحله و کلیک به کلیک رو بره و بگه چیکار کنیم
خواهشا فقط با وسایل فضایی و نمیدونم شبیه به وسایل من نگید دقیقا وسایل من جلو دستتون باشه و بگید که منم بتونم همون کارارو انجام بدم
همین مرسی

سلام
لازم نبود کارت شبکه وای وای بگیری با کابل لن کارت راه میوفته.
به احتمال زیاد مشکل gta با کریو حل میشه
من خودم شیر کردم و به فیسبوک وصل شدم

همه چیز رو توضیح دادم شما بگو چی باعث گیج شدنت شده تا بیشتر توضیح بدم

- - -ویرایش - - -

سلام خسته نباشید
من وقتی کریو رو شیر میکنم نت pc قطع میشه و کریو هم قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

سلام
مشکلتون حل شد
راستش همچین مشکلی من نداشتم اگه بیشتر توضیح بدید شاید بشه فهمید مشکل از کجاست
دقیقا بر اساس پست اول عمل کردید

Armia

کاربر سایت
Jul 14, 2006
17
دوستان من جدیدا پینگم متوسط روی 380 هست یعنی گاهی رو دویست و خورده ای گاهی هم رو چهارصد و خورده ای :( بی اندازه هم تایم اوت دارم . به آی اس پی که اطلاع میدم بهم میگن پینگت خوبه ، اندازست . فکر میکنن با یه ... طرفن . متاسفانه به علت یه سری مشکلات امکان تعویض آی اس پی ندارم جدیدا به هیچ عنوان نمیتونم وارد کلش شم . بازی میندازتم بیرون خیلی سریع
میشه راهنمائیم کنید واقعا برام حیاتیه
مرسی

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
دوستان من جدیدا پینگم متوسط روی 380 هست یعنی گاهی رو دویست و خورده ای گاهی هم رو چهارصد و خورده ای :( بی اندازه هم تایم اوت دارم . به آی اس پی که اطلاع میدم بهم میگن پینگت خوبه ، اندازست . فکر میکنن با یه ... طرفن . متاسفانه به علت یه سری مشکلات امکان تعویض آی اس پی ندارم جدیدا به هیچ عنوان نمیتونم وارد کلش شم . بازی میندازتم بیرون خیلی سریع
میشه راهنمائیم کنید واقعا برام حیاتیه
مرسی
سلام
شما باید امتحان کنی ببینی مشکلت با کریو یا vp-n حل میشه یا نه اموزشش تو پست اول هست
البته پینگ بالا و تایم اوت زیاد ممکنه از سیم کشی خط تلفن هم باشه. ضرر نداره شما از جایی که امکان داره تا دم مودم کابل ها رو چک یا تعویض کن

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
من اینترنت مخابرات 1 مگ دارم

مشکلم سرعته تا اینکه زنگ زدم به isp میگه خططون نویز داره رفتم سیم کشی خونرو عوض کردم حتی از سره خط امتحان کردم درست نشد
به حساب نماینه شرکتشونو فرستادن ( یه نماینده ک.و. ... که بلد نبود پینگ بگیره) اومد مثلا تست کرد زنگ زد میگه پورتشون و رو از 4 مگ به 6 مگ ببندید قبله این کار پینگم بود رو 280 و سرعته دانلود 230 تا 250 متغیر بود بعد از اینکه به قوله خودشون رو 6 مگ بستن سرعته دانلودم اوم رو 500 و پینگم اومد رو 80 خیلی حال کردم ولی بعده دقیقا 4 ساعت همه چی تغیر کرد سرعته دانلودم اومد رو 100 کیلو ولی پینگم تغیری نکرد زنگ زدم دوباره به isp ازم پرید پینگت و دان استریم و اپ استریم تو مودمت چقده با پینگت چقده مشخصات و که بهشون دادم دوباره نمیدونم چیکار کردن پینگم رفت رو 180 200 گفتم پینگ خوب بود خرابش کردین میگه پینگه زیره 100 یعنی خراب ( اخه مگه میشه ؟) بهش گفتم همه میرن سرویس کاهش پینگ میگیرن که بیاد زیره 100 اونوقت شما میگید خوب نیس؟
هیچی نگفت
میگن علته سرعته کمتون فاصله زیاد تا مرکزه مخابراته ( چرت میگن اخه من همین 1 مگ و تو مغازه از همین مخابرات دارم پینگم 100 سرعته دانلود 600 خیلی خوبه از خونه تا مغازه 5 کوچه فاصله است)

خلاصه موندم با این اینترنت چه کنم
پینگه 8.8.8.8 رو تست میکنم 180 تا 200 سرعته دانلود رو 180 تا 200 با کنسول تست میکنم میزنه دانلود 100 کیلو بایت اپلود 30 کیلوباید خیلی داغونه

بگید چیکار کنم خدایی موندم تو کنسولم dns 8.8.8.8 رو ست کردم

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
سلام
من اینترنت مخابرات 1 مگ دارم

مشکلم سرعته تا اینکه زنگ زدم به isp میگه خططون نویز داره رفتم سیم کشی خونرو عوض کردم حتی از سره خط امتحان کردم درست نشد
به حساب نماینه شرکتشونو فرستادن ( یه نماینده ک.و. ... که بلد نبود پینگ بگیره) اومد مثلا تست کرد زنگ زد میگه پورتشون و رو از 4 مگ به 6 مگ ببندید قبله این کار پینگم بود رو 280 و سرعته دانلود 230 تا 250 متغیر بود بعد از اینکه به قوله خودشون رو 6 مگ بستن سرعته دانلودم اوم رو 500 و پینگم اومد رو 80 خیلی حال کردم ولی بعده دقیقا 4 ساعت همه چی تغیر کرد سرعته دانلودم اومد رو 100 کیلو ولی پینگم تغیری نکرد زنگ زدم دوباره به isp ازم پرید پینگت و دان استریم و اپ استریم تو مودمت چقده با پینگت چقده مشخصات و که بهشون دادم دوباره نمیدونم چیکار کردن پینگم رفت رو 180 200 گفتم پینگ خوب بود خرابش کردین میگه پینگه زیره 100 یعنی خراب ( اخه مگه میشه ؟) بهش گفتم همه میرن سرویس کاهش پینگ میگیرن که بیاد زیره 100 اونوقت شما میگید خوب نیس؟
هیچی نگفت
میگن علته سرعته کمتون فاصله زیاد تا مرکزه مخابراته ( چرت میگن اخه من همین 1 مگ و تو مغازه از همین مخابرات دارم پینگم 100 سرعته دانلود 600 خیلی خوبه از خونه تا مغازه 5 کوچه فاصله است)

خلاصه موندم با این اینترنت چه کنم
پینگه 8.8.8.8 رو تست میکنم 180 تا 200 سرعته دانلود رو 180 تا 200 با کنسول تست میکنم میزنه دانلود 100 کیلو بایت اپلود 30 کیلوباید خیلی داغونه

بگید چیکار کنم خدایی موندم تو کنسولم dns 8.8.8.8 رو ست کردم

سلام
فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشی از نظر پینگ
بازی لگ و تاخیر داره ؟

اگر تایم اوت نداشته باشه فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشی
بهر حال میتونی سرویس کاهش پینگ یا کریو و vp-n رو امتحان کنی شاید جواب گرفتی

MyliS

کاربر سایت
Apr 28, 2011
3
قصد تبلیغ ندارم ولی یه سایت هست هم قیمتش خیلی مناسبه و هم پینگ رو زیر 100 میاره از همین سرویس های کاهش پینگی که میگید.

من مشکل بالا بودن پینگ داشتم ولی با سرویس های این سایت مشکلم کاملا برطرف شد .

سرویس کاهش پینگ

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
منم چند روز پینگم از 150 پریده رو 230 هرچی زنگ میزنم میگم چیکارش کردین این که قبلا خوب بود میگن 230 خوب حساب میشه تا پینگ تا 300 یعنی خوب هست مونم چیکار کنم دیگه
از طرفی سرویس عوض کردنم 2 هفته یعنی بدون اینترنت و اخرشم باید از شاتل سرویس بگیرم که هیچ خوشم ازشون نمیاد اصلا

amirchahkandi

کاربر سایت
Jan 17, 2017
6
با سلام به دوستانی که مشکل بالا بودن پینگ دارن
ابتدا پینگتونو با این ای پی 159.153.234.54بگیرین اگه زیر 200 بود اوکی هست برای فیفا 17 اما اگه نبود داخل تنظیمات مودم برین مطابق شکل پایین

70585

خوب حالا قبل از تغییر اون عدد دوباره از اون آی پی پینگ بگیرین و صفحه پینگو نبندین بزارین پشت صفحه باشه . حالا اون عدد رو تغییر بدین البته از 1440 نباید کمتر باشه و از 1492 هم نباید بیشتر باشه توی این رنج عدد رو تغییر بدین و دکمه save بزنین اینقدر این کار رو انجام بدین با عدد های مختلف تا بتونین پینگتونو زیر 200 بیارین.
70586

این پینگ منه قبل از این کار 240 بود
یه راهنمایی بکنم اگه مثلا عدد 1455 وارد میکنین و پینگتون پایین نیومد برای دفعه بعد که عدد وارد میکنین یک رقم پایینتر از قبلی یعنی 1454 رو وارد کنین همین کار رو انجام بدین تا پایینترین پینگو پیدا کنین
و فقط هم تنظیمات برای مودم tp-link انجام دادم از مودم های دیگه اطلاعی ندارم
اونایی که این کار رو انجام دادن نتیجرو بگن لطفا.

• Like
Reactions: atyabi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر