طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Shadowgeist کرکتر بعدی برای EX معرفی شد و مث اینکه بازی June 2018 برای PS4 ریلیز میشه و اگر موفق بشه توی فروش بعداً روی نسخه ی استیم هم کار میکنن !!! بازی هنوز اسم درست و حسابی هم نداره !!!
توی دو نسخه ریلیز میشه یکی نسخه ی استاندارد که 60 دلاره و شامل 12 کرکتر و 15 تا Gougi deck میشه ، نسخه ی لایت که شامل 10 کرکتر و 5 تا Gougi deck میشه و 40 دلاره :|

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Shadowgeist کرکتر بعدی برای EX معرفی شد و مث اینکه بازی June 2018 برای PS4 ریلیز میشه و اگر موفق بشه توی فروش بعداً روی نسخه ی استیم هم کار میکنن !!! بازی هنوز اسم درست و حسابی هم نداره !!!
توی دو نسخه ریلیز میشه یکی نسخه ی استاندارد که 60 دلاره و شامل 12 کرکتر و 15 تا Gougi deck میشه ، نسخه ی لایت که شامل 10 کرکتر و 5 تا Gougi deck میشه و 40 دلاره :|

اسمش همین Fighting EX Layer هست احسان. یعنی قشنگ معلومه اسم رمز بازی رو حوصله نداشتن عوض کنن و گفتن همین خوبه بابا، بذار بره:))

• Like
Reactions: Kainé

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اسمش همین Fighting EX Layer هست احسان. یعنی قشنگ معلومه اسم رمز بازی رو حوصله نداشتن عوض کنن و گفتن همین خوبه بابا، بذار بره:))

آره توی PSN چک کردم همینو نوشته بود ، واسه همین گفتم حتی اسم درست و حسابی هم نداره !!! آخه Fighting EX Layer به هر چی میخوره جز اسم بازی مثلاً :| الان بازیای کیک استارتر و تازه ساز با تیم های 4-5 نفره هم اسم های به مراتب بهتری دارن :D

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
یه سوال داشتم راجع به SF Arcade Edition. من فکر می کردم همه کاراکترای دو فصل اول حضور داشته باشن تو این نسخه ولی بعضیاشون قابل انتخاب نیستن. درحالیکه Redeem Code رو هم وارد کردم. به به روز رسانی ربط داره؟ چون هنوز کامل نشده

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یه سوال داشتم راجع به SF Arcade Edition. من فکر می کردم همه کاراکترای دو فصل اول حضور داشته باشن تو این نسخه ولی بعضیاشون قابل انتخاب نیستن. درحالیکه Redeem Code رو هم وارد کردم. به به روز رسانی ربط داره؟ چون هنوز کامل نشده
آره بازیت آپدیت شه حل میشه

• Like
Reactions: Mr. Children

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان

خب مثل اینکه تا معرفی MK11، بازار لیک ها داغه. :D یه لیک دیگه اومده که از قبلی یکم معقول تره.
طرف گفته که با یکی از کسایی که از دوران Injustice 1 تو NRS هست در ارتباط هست و تا حالا هر چی ازش شنیده درست از آب در اومده. بعدش هم گفته اگه دوست دارید باور کنید، دوست ندارید صبر کنید تا آخر سال و ببینید. :D

• اول از همه گفته که Lootbox ها از I2 به MK11 کوچ کردن. اما اینبار شامل Shader، Easy Fatality Token و Rare Klassic Fatality میشن. هر کرکتر 10 تا شیدر و یه فیتالیتی کلاسیک داره البته دراپ فیتالیتی ها به شدت ریت پایینی داره.
  • در مورد داستان گفته با اینکه المان هایی از Armageddon و Deception تو بازی هست، داستان بازی جدیده و قراره یه چیزی تو مایه های Crisis on infinite earthsـه DC باشه. یعنی قراره 2 تا تایم لاین با هم ترکیب بشه.
  • این قضیه گیم پلی اصلی بازی رو هم شکل میده. تعداد Variation ها شده 2 تا. کرکتر هایی که از MKX برمیگردن، Variation های مشابه دارن اما کرکتر های قدیمی تر شامل 2 تا Variation مربوط به تایم لاین جدید و قدیم میشن. ( فکر کنم یه چیزی مثل Kenshi منظورشه که تو حالت Kenjutsu، حرکات نسخه های قبل از MK9ـش رو داشت. )
  • Brutality, Hara Kiri, Stage Fatality و Tower ها بر میگردن.
  • NPC های قابل مبارزه بر نمیگردن. اما بعضی از کرکتر ها ممکنه Cameo داشته باشن.
  • تعدادی از شخصت هایی که تو Starting Roster هستن: Scorpion, Sub-Zero, Liu Kang, Johnny Cage, Raiden, Shang Tsung, Noob Saibot, Cassie Cage, Takeda and Frost
  • راستر بازی موقع لانچ 30 کرکتر داره + Pre-Order Bonus: Shao Khan
  • شخصیت هایی که تو نسخه ی قبل مردن برنمیگردن.
  • فقط 4 تا از Newcomer های MKX برمیگردن. (احتمالا Kombat Kids) خود بازی هم 4 تا شخصیت جدید داره.
  • DLC های بازی شامل 2 تا پک میشه. هر پک شامل 5 تا کرکتر، 2 تا پک کاستوم و یه استیج کلاسیک میشه. 4 تا شخصیت مهمان هم داریم. :(
  • استیج های Dead Pool, Wastelands, Living Forest و The Pit بر میگردن.
  • ویلن اصلی بازی یه شخصین مونثه. احتمالا همون Dream Lady که تو MK9 جید رو تسخیر کرد.
  • کامیک های بازی هم روی Red Dragon تمرکز خواهد داشت.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اول از همه گفته که Lootbox ها از I2 به MK11 کوچ کردن. اما اینبار شامل Shader، Easy Fatality Token و Rare Klassic Fatality میشن. هر کرکتر 10 تا شیدر و یه فیتالیتی کلاسیک داره البته دراپ فیتالیتی ها به شدت ریت پایینی داره.

خسته نباشید میگم به تیم سازنده و وارنر . به جایی رسیدیم که باید فیتالیتی از لوت باکس در بیاریم(:|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
خسته نباشید میگم به تیم سازنده و وارنر . به جایی رسیدیم که باید فیتالیتی از لوت باکس در بیاریم(:|
اگه این سیستم رو اگه بتونن مثل I2 پیاده کنن خیلی عالی میشه. تو I2 حتی نمیشه لوت باکس ها رو با پول واقعی خرید.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
  • فقط 4 تا از Newcomer های MKX برمیگردن. (احتمالا Kombat Kids) خود بازی هم 4 تا شخصیت جدید داره.
نه اگه واقعا فقط 4تاشون قرار باشه برگردن، اون دوتا بچه ها گفتی به علاوه ارون بلک و کوتال کان به احتمال زیاد برمیگردن. جکی بریگز و کونگ جین کلا meh بودن فکر نمیکنم کسی هم علاقه ای به بازگشتشون داشته باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NaRiiMaN

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Evo 2018 Leaderboard:

1st DBFZ
2nd SFV:AE
3rd Tekken 7
4th Super Smash Bros. Melee
5th Super Smash Bros. for WiiU
6th Blazblue Tag Battle
7th Guilty Gear Rev 2
8th Injustice 2

نکته اول اینه که هایپ DBFZ بالاخره خودش رو نشون داد و SFV رو کنار زد :D
نکته دوم اینه که Tekken 7 سوم شده! اونم با کنار زدن رقبای سر سختی مثل Smash! جالب اینجاست سال قبل اوضاعش جالب نبود.
نکته آخر هم اینه که یعنی MvC I کمتر از 3تای آخری پلیر داشته که نگذاشتنش؟ لول.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
Evo 2018 Leaderboard:

1st DBFZ
2nd SFV:AE
3rd Tekken 7
4th Super Smash Bros. Melee
5th Super Smash Bros. for WiiU
6th Blazblue Tag Battle
7th Guilty Gear Rev 2
8th Injustice 2

نکته اول اینه که هایپ DBFZ بالاخره خودش رو نشون داد و SFV رو کنار زد :D
نکته دوم اینه که Tekken 7 سوم شده! اونم با کنار زدن رقبای سر سختی مثل Smash! جالب اینجاست سال قبل اوضاعش جالب نبود.
نکته آخر هم اینه که یعنی MvC I کمتر از 3تای آخری پلیر داشته که نگذاشتنش؟ لول.
اونجور که من فهمیدم مسئله اصلا پلیر نداشتنش نیست، مسئله اینه که کسی نگاهش نمیکنه. بیننده کژوال اسم MvCI میشنوه درمیره. اینا هم بعد از battle for stones به این نتیجه رسیدن که ارزش نداره بازی ای که کسی دنبال نمیکنه و حاضر نیست تماشا کنه رو الکی بذارن تو توییچ جزو main event

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اونجور که من فهمیدم مسئله اصلا پلیر نداشتنش نیست، مسئله اینه که کسی نگاهش نمیکنه. بیننده کژوال اسم MvCI میشنوه درمیره. اینا هم بعد از battle for stones به این نتیجه رسیدن که ارزش نداره بازی ای که کسی دنبال نمیکنه و حاضر نیست تماشا کنه رو الکی بذارن تو توییچ جزو main event
اتفاقا چند وقت توی توییتر یه عکس گذاشته بودن از بیننده های چندتا فایتینگ و MvCI بیشتر از خیلیاشون بیننده داشت. وقتی همه بازی رو میکوبن و وقتی از EVO حذف میشه، طبیعیه ملت کم کم بیخیالش بشن.

• Like
Reactions: Kainé

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
اتفاقا چند وقت توی توییتر یه عکس گذاشته بودن از بیننده های چندتا فایتینگ و MvCI بیشتر از خیلیاشون بیننده داشت. وقتی همه بازی رو میکوبن و وقتی از EVO حذف میشه، طبیعیه ملت کم کم بیخیالش بشن.
صفوی رو هم میکوبیدن ولی بیخیالش نشدن. مارول هم کم اسمی نبود که بگن خو به SFنمیرسید. از یه طرف خود کپکام اصلا اهمیتی نمیداد از طرفی هم شایعه شده بود مسئولین EVO با دیزنی به توافق نرسیدن واسه همین نذاشتن. راست و دروغش رو نمیدونم ولی. بد نشد بنظرم، کپکام باید چوب کمکاریش رو میخورد.
پ.ن: این anniversary collection هم که ظاهرا یه چیز چرته حالا تا بیاد معلوم میشه بازم گشاد کردن یا نه

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر