Star Citizen | PC

Star Citizen
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2016
موتور گرافیکی : Cry Engine

Chris Roberts سال 2011 بعد از غیبتی طولانی از صنعت گیم ، Star Citizen را بعنوان دنباله ای معنوی بر عناوین موفقی چون Wing Commander و Privateer معرفی نمود. بعد از کسب مبلغ 2 میلیون دلار در مدت کوتاهی ، سازندگان را ترغیب به ورود به کمپین Kickstarter کرد. تاکنون بیشتر از 70 میلیون دلار برای ساخت موفق ترین پروژه مردمی تاریخ جمع آوری شده و بیش از 300 نفر برروی آن کار می کنند.
فراتر از شبیه ساز فضایی ، شوتر اول شخص و بزرگتر از MMO این بازی است که گیم پلی بی نهایتی را در فضای آزاد به ارمغان می آورد. Chris Roberts در این رابطه می گوید : "من نمیخواهم فقط یک بازی بسازم میخواهم یک جهان را خلق کنم." به گفته سازندگان به علت محدودیت و افت کیفیت Star Citizen برای کنسولها منتشر نخواهد شد.
فرصتی بی سابقه در اختیار شماست تا در فضای آزاد به ماجراجویی بپردازید. در Star Citizen شما سرنوشت خود در کهکشان را تعیین خواهد کرد. سفینه فضایی ، حرفه و دوستان خود را انتخاب کنید. چه به دنبال ارتقای کشتی فضایی خود یا درحال قاچاق اشیای باستانی بیگانه در مرز های Xi'An باشید. تمام انتخاب هایتان برروی عملکرد جهان Star Citizen نسبت به شما تاثیرگذار خواهد بود.
به گفته سازندگان تمام تریلرهای نشان داده شده In-Game هستند زیرا هدف سازندگان نمایش بازی درحال ساخت می باشد نه گول زدن با کات سین های از پیش رندر شده.
سفینه های فضایی تنها ظاهری زیبا ندارند، آنها مطابق با موتور فیزیکی برپایه قوانین نیوتونی حرکت می کنند. تمام کشتی های فضایی به بهترین نحو ممکن حرکت آنها شبیه سازی شده است.
Star Citizen علاوه بر سفینه فضایی ، خدمه داخل را نیز شبیه سازی می کند. به شرط اطمینان از حد تحمل خلبان میتوانید به آسانی محدودیت های وسیله نقلیه خود را دریابید !
اگرچه سرعت زیاد در نبرد به نفع خواهد بود اما ممکن است بیهوش شده یا صدمات جدی به بازیکن وارد شود.

تصاویر :

تاپیک بروز رسانی می شود.
سیستم مورد نیاز :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
تشکر از تاپیک واقعا نیاز بود
کاش یکم بیشتر توضیح بدی pve داره ؟ و در چه سطحیه؟
بهترین پکش برای شروع و خرید کدومه و...

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
اگه کسی بازی رو داره پیام بده تا با هم بازی کنیم .

Pack 45$ ـی هم بخرین اگه نمیخواین زیاد خرج کنین .
بهترین حالت رو داره . هم بازی رو دارین بعد از اینکه launch بشه . هم میتونین توی Beta باشین . هم Pass Code واسه بخش هایی که تا الان باز شده . اونایی که بعدا بیاد ممکنه دوباره به 5$ فعال سازی نیاز داشته باشه . هم بازی که میاد 60$ ـه ولی شما اینجوری 15$ صرفه جویی کردین !
پول هم دارین Completionist pack رو بخرین با همه کشتی ها ! با قیمت 15000$ :>

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
اگه کسی بازی رو داره پیام بده تا با هم بازی کنیم .

Pack 45$ ـی هم بخرین اگه نمیخواین زیاد خرج کنین .
بهترین حالت رو داره . هم بازی رو دارین بعد از اینکه launch بشه . هم میتونین توی Beta باشین . هم Pass Code واسه بخش هایی که تا الان باز شده . اونایی که بعدا بیاد ممکنه دوباره به 5$ فعال سازی نیاز داشته باشه . هم بازی که میاد 60$ ـه ولی شما اینجوری 15$ صرفه جویی کردین !
پول هم دارین Completionist pack رو بخرین با همه کشتی ها ! با قیمت 15000$ :>
پایه بازی که 20 دلاره! کی میره 45 دلار بده /:)
راستی ببین PVP و PVE داره الان؟ گیم پلیش سرگرم کننده هست؟ فیزیکش چطوره؟

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
پایه بازی که 20 دلاره! کی میره 45 دلار بده /:)
راستی ببین PVP و PVE داره الان؟ گیم پلیش سرگرم کننده هست؟ فیزیکش چطوره؟
خجالت بکش ! خیر سرت تاپیک رو زدی ! ...
کمترین package 30$ ـه بدون داشتن Beta Access که هنوز Alpha ـیم ... یعنی Alpha Access هم نداره و ...
68yfrfarx65dhj6baj2v.jpg

بعد میرسیم به 35 و 40 دلار . خوب این ها هر 2 نه Alpha Access دارن ! نه Beta Access و نه Arena Commander Pass ! پس چی ؟ بله ! شما Pack 45$ ـی رو حداقل میخری . که همه این ها رو داره . البته کدوم یکی از 45$ ـی ها ؟ اینم یک سواله ! چون فقط 2 تا از اونا Arena Commander Pass رو هم دارن .
یک موضوع دیگه هم استفاده کردن از کشتی ـتون ـه . درسته ؟ مگر اینکه بخواین به عنوان دکور ازش استفاده کنین ! :>
cb603purjkrea3ezyr0p.jpg

در مورد کی میره بخره هم اینو میگم که همونایی که 70+ میلیون دلار back کردن بازی رو مثل من ، میرن بخرن . تو کلا نخر :d>:)

من که خودم خیلی وقت پیش Freelancer Pack رو خریدم .

---

خوب در اون مورد هم گرافیک بازی و گیم پلی هنوز در حد ایده آل نیست . پس نمیشه نظر داد .
این موضوع هم در نظر بگیر که بازی 6 بخش مختلف داره که هر کدوم از این بخش ها هم چندین زیر شاخه داره .
ولی الان فقط 2 بخش با چند زیر شاخه از بخش Arena Commander قابل بازیه . که اونم هنوز پره مشکله . یک مشکل به عنوان مثال اینه که کشتی رو نمیتونی درست کنترل کنی . و برای خودش بعضی وقتا حرکت میکنه . که برای PvP یکم مشکل سازه . هر چند این آپدیت آخر که چند وقت پیش اومد تا حدود زیادی برطرف کرد مشکل رو ولی بازم خودم بهش برخوردم .
با این همه و این که فقط این 2 بخش اضافه شده ... ولی هنوز هم خیلی خیلی سرگرم کننده ـس . یعنی اصلا تا قبل اینکه خودم بازی کنم فکر نمیکردم اینقد خوب باشه . یعنی منی که PvP بازم رو کاملا راضی کرد با اینکه هنوز Alpha ـست .

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
حجم کلاینت چقدره ؟ ببینم اگه مناسبه برم یه pack بخرم
برای دانلود اگه میگی که 30+ گیگ تا الان البته .
حجم روی هارد بعد از دانلود 25 گیگ . یعنی 1/4 حجم نهایی .

زودتر هم بخر اگه خواستی . تنها همش بازی میکنم و فقط نتیجه بازیم اینه که سفینه نابود میشه و باید بپرم بیرون ازش ... :|:d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
برای دانلود اگه میگی که 30+ گیگ تا الان البته .
حجم روی هارد بعد از دانلود 25 گیگ . یعنی 1/4 حجم نهایی .

زودتر هم بخر اگه خواستی . تنها همش بازی میکنم و فقط نتیجه بازیم اینه که سفینه نابود میشه و باید بپرم بیرون ازش ... :|:d

زیاده لعنتی نمیشه دانلود کرد باید از کسی بگیرم
شنیدم به شدت آپتیمایز نشده گرافیکش و سخت فریم میده دزسته؟ pve راه افتاده یا نه؟
Elite: Dangerous رو گرفتم در برابر eve online حرفی نداره واسه گفتن یه جورایی أآدم حس میکنه داره یه بازی ناقص رو انجام میده نه داستانی نه pve قویی هیچی نداره درست و حسابی حالا مونده star citizen رو تست کنم

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
زیاده لعنتی نمیشه دانلود کرد باید از کسی بگیرم
شنیدم به شدت آپتیمایز نشده گرافیکش و سخت فریم میده دزسته؟ pve راه افتاده یا نه؟
Elite: Dangerous رو گرفتم در برابر eve online حرفی نداره واسه گفتن یه جورایی أآدم حس میکنه داره یه بازی ناقص رو انجام میده نه داستانی نه pve قویی هیچی نداره درست و حسابی حالا مونده star citizen رو تست کنم
گفتم که EvE این همه وقت هست اومده و اصلا مقایسه نباید کرد ...
ولی بهتر میشه Elite ... نگران نباش :d

از نظر اپتیمایز بودن هم بستگی به سیستمت داره خوب ... اگه همون 980 که زدی رو داری که هیچ مشکلی نداره . من با 970 دارم ثابت فریم میگیرم و اصلا مشکلی نیست . بعدم حالا فرضا بد هم فریم بده که نمیده ... بازی هنوز Alpha ـست پس اصلا انتظار بازی کامل و حتی نیمه کامل هم نداشته باش .
بازی هم PvP ـه اصلا الان ... PvE میخوای نیا کلا تا چند وقت دیگه ... :d

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
اگر کسی بازی میکنه بیاد در مورد وضعیت فعلی بازی یه مقدار توضیح بده

اصلاً با این سرعتی که بازی داره ساخته میشه امیدی هست از فاز بتا خارج بشه ؟ ~X(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر