System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به PS باز قدیمی

فقط پایداری سیستم و امنیت رو بالا برده
دیگه باید قبول کنیم PS3 تمام شده
بهترین بازی های عمرم رو روی PS3 تجربه کردم
شاید باورتون نشه هنوز همه دیسک بازی هارو توی آرشیو دارم
یکی از یکی بهتر

Sent from my E6633 using Tapatalk
سلام بر تو ای یار قدیمی فن باز سونی
اقا قبول ندارم هنوز سرورهاشو بازه و دارن کار میکنن ولی قبول دارم که دیگه نسلش تمام شد
منم دارم و هنوز دارم یکی یکی بازیهای قدیمی رو که وقت نکردم بازی کنم بازی میکنم

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام دوستان
نمیدونم جای سوالم اینجاس یا نه
ولی من قدیما ps3 یکی از فامیلهارو کپی خور کردن و چندتا بازی هم واسش ریختم
حالا میگه واسش بازی جدید بریزم
اومدم بازی هارو که دانلود کنم دیدم اکثرا فریموراشون زده بالای 4 و ... ولی واسه این تا اونجا که یادمه 3 بود دقیق نمیدونم کدوم ورژن از 3
سوالم اینه رو همون فریمور میتونم بازیهای جدید مثل فیفا 16 و COD رو بازی کنم ؟ فریمورش یادم نیست چند بود . مولتی منش هم یادم نیست ورژن چند بود
به دستگاش هم دسترسی ندارم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و کامل بهم توضیح بدین . چون یادم رفته چجوری کپی خورش کرده بودم و ...

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
فکر سه روز پیش بود که ابدیت جدید داد کسی میدونه برای چی بوده یا برای امینت بوده که اونم بعید میدونم باشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با سلام به همه
بعد از مدت ها اومدم تاپیک PS3
دیشب بعد از مدت ها کنسول رو روشن کردم و دیدم برای کنسول آپدیت اومده
System Software Update 4.82
ps3-system-software-update-two-column-01-ps3-eu-23mar15

گفتم لینکش رو بزارم شاید به درد دوستان بخوره

از این صفحه هم میتونید تغییرات رو ببنید
PS3 System Software

البته تغییرات خاصی نکرده و نوشته ثبات و پایداری بیشتر در سیتم عامل کنسول

Main features in system software update version 4.82:
  • This system software update improves the quality of the system performance.
راستی لینک بالایی برای ریجن 2 هستش (PAL)

smhz

کاربر سایت
Feb 17, 2018
16
برای دانلود جدیدترین ورژن عرضه شده از انتهای همین پست میتونید اقدام کنید !
[warning=اخطار!]سايت بازي سنتر و من هيچگونه مسوليتي را در قبال پيش آمدن مشکل براي دستگاه شما نمي پذيرد (اگر در هنگام اپديت کردن برق رفت براي PS3 ممکن است مشکلاتی پيش ايد , پس بهتر است از طريق کامپيوتر يا بازيها ورژن PS3 خود را اپديت کنيد و سعی کنید از اپدیت مربوط به Region خود استفاده کنید )[/warning]
اگر ورژن دستگاه شما 4.60 است نيازي به اين اپديت نداريد.
اگر از ورژن دستگاه خود اطلاع نداريد به قسمت Settings (
ps_icn_settings.gif
) برويد از انجا به System Settings(
ps_icn_ps3_systemsettings.png
) و از انجا به [System Information] عدد رو به روي System Software را ببينيد.

attachment.php

در کل 3 راه براي اپديت کردن ps3 وجود داره و شما میتوانید از هرکدام از روشهای زیر استفاده کنید !

1- استفاده از کامپيوتر:
وسايل مورد نياز
  • PLAYSTATION®3
  • SIXAXIS™ يا Dual shock™ 3
  • يک کامپيوتر متصل به اينترنت
  • مموری کارت (®Memory Stick™, SD Memory Card, CompactFlash >> فقط برای ps3 های رم ریدر دار) یا يک حافظه ي[FONT=&amp] USB Flash (حداقل 200 مگابايت فضاي خالي داشته باشند)[/FONT]
1-ابتدا در ديسک سخت خود يه پوشه با نام PS3 ايجاد کنيد سپس در پوشه ي PS3 پوشه ي ديگري با نام UPDATE درست کنيد در واقع مانند شکل زير ميشود.

PS3 ===> UPDATE <===مموری یا حافظه ی فلش
ps_pc_update_clip_diagram_us.jpg

2-سپس فايل با حجم (196.72MB) رو دانلود کنيد و در پوشه ي Update کپي کنيد (و البته اسم فايل اپديت بايد PS3UPDAT.PUP باشد اگر نبود شما به همین شکل تغییر نام بدید)
3-سپس مموری کارت یا حافظه ی فلش را به PS3 بزنید .
[FONT=&amp]
[/FONT]4-در محیط XMB به تب Settings (
ps_icn_settings.gif
) رفته و بعد به System Update (
ps_icn_ntwkupdate.gif
) برويد .

5-از انجا به گزينه ي دوم يعني [Update via Storage Media] برويد .

attachment.php

6-سيستم بطور خودکار Update را پیدا ميکند شما OK زده و مراحل را ادامه داده تا دستگاه اپديت شود.
نکته : بعد از Update کردن دستگاه نیازی به فایل اپدیت نیست میتوانید آن را پاک کنید !

[FONT=&amp]
2- آپدیت مستقیم از طریق کنسول: ([/FONT]ps3 شما باید به اینترنت متصل باشد چه با WIFI و چه با کابل لن)
[FONT=&amp]
[/FONT]1-سپس به Settings (
ps_icn_settings.gif
) برويد از انجا به System Update (
ps_icn_ntwkupdate.gif
) برويد .

[FONT=&amp]2-گزينه ي [/FONT][Update via Internet] را انتخاب کنيد.
[FONT=&amp]3-[/FONT]دستگاه به صورت خودکار اخرین ورژن را پیدا می کند و سپس شما برای دانلود OK کنید .
[FONT=&amp]
[/FONT]​

3- آپديت از طريق بازي: (البته باید توجه شود که همه ی بازیها دارای Update نیستند)[FONT=&amp]
[/FONT]
وقتی میخواهید بازی را اجرا کنید با این پیغام مواجه می شوید . [FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]
attachment.php

[/FONT]
و شما اگر میخواهید دستگاهتان اپدیت شود Yes را بزنید . (البته در صورت Update نکردن ، PS3 نمی تواند بازی را اجرا کند)

PS3 System Update 4.76

با تشکر از supra
سلام خسته نباشید
من یک سوالی داشتم. من ps3 رو کپی خور کردم.میتونم بازی آنلاین انجام بدم؟ یعنی دیسک اورجینال بگیرم و وارد مولتی من نشم و آنلاین بازی کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خسته نباشید
من یک سوالی داشتم. من ps3 رو کپی خور کردم.میتونم بازی آنلاین انجام بدم؟ یعنی دیسک اورجینال بگیرم و وارد مولتی من نشم و آنلاین بازی کنم؟
سلام
تا جای که میدونم میشه ولی احتمال اینکه سونی بفهمه زیاده و کنسول رو بن می کنه
راستی بقیه سوال هاتو هم اینجا بپرس مرسی
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

• Like
Reactions: R@OUF

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
کنسول من کیت کبری کپی خور شده میخواستم کیت خارج کنم و cfw بریزم چطور باید اینکار بکنم؟در ضمن اسلیم مدل کنسول 3004b که بعضی بازیها اجرا نمیکنه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
کنسول من کیت کبری کپی خور شده میخواستم کیت خارج کنم و cfw بریزم چطور باید اینکار بکنم؟در ضمن اسلیم مدل کنسول 3004b که بعضی بازیها اجرا نمیکنه
سلام قربان راستیتش نمیدونم کیت کبری رو چجوری میشه دراورد و ایا اصلا میشه دراوردش یا نه ولی به احتمال زیاد بشه درش اورد ولی بعید میدونم کاره خودت باشه بهتره یه متخصص پیدا کنی و بگی برات انجام بده اگر خودت میخوای انجامش بدی بهتره ببینی دو سه تا فیلم میتونی تو نت از خارج کردنش پیدا کنی اگر پیدا کردی با دقت ببینشون و انجامش بده ولی بازم توصیم اینه که بدی دست متخصصش با توجه به مدل کنسولتون هم که فرمودید 3000 هست متاسفانه هک cfw رو کنسول شما جواب نمیده اگر میداد که اصلا روش کیت کبری نمیزاشتن ولی هک جدیدتر hfw رو میتونید نصب کنید رو کنسولتون که از کبری بازم بهتره ولی به cfw نمیرسه hfw تقریبا مثل cfw هست یه هک نرم افزاریه و نیازی به کیت و لحیم و این کثافت کاریا نداره ولی بعضی از قابلیتای cfw رو هم نداره اکثر این قابلیتا چیز مهمی نیستن که بخوای خودتو باهاشون درگیر کنی تنها بدیه واقعیش اینه که هر بار که کنسولو خاموش میکنی هک کنسول میپره و دفعه بعد که روشن میکنی دوباره باید ایکون hen رو بزنی تا دوباره کنسولت به حالت کپیخور دربیاد یه کار 100 درصد ساده ولی از هر 20 دفعه که اینکارو میکنی ممکنه یه دفعش دستگاه هنگ کنه و مجبور شی دستی کنسولو خاموش کنی که این چیزه زیاد خوبی نیست ولی خیلی خطرناک هم نیست الانم من کنسولم رو اورجینال خور کردم و خیلی وقته از hen و hfw استفاده نکردم ولی انگار تو ورژنای جدید تر hfw هنگی خیلی کمتر پیش میاد ولی خودم تستش نکردم این موردو نمیتونم با اطمینان بهت بگم این موردو

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
سلام دوستان می‌خوام پی اس ۳ کپی خور کنم بعد چند سال از انباری پیداش کردم تهران کجا ببرم شنیدم همه مدل و ورژن ها انجام میدن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام دوستان می‌خوام پی اس ۳ کپی خور کنم بعد چند سال از انباری پیداش کردم تهران کجا ببرم شنیدم همه مدل و ورژن ها انجام میدن
دوست عزیز جای اصلی برای کپی خور کردنشو بخوام بهت بگم که پشت شهرداریه ولی خیلی از گیم فروشیا یا مغازه های مرتبط با فروش ای تی محلی هم میتونن انجامش بدن دو مدل هک هم داره cfw و hfw که هر دو هم نرم افزارین و فرقشونم پست بالاتر توضیح دادم اگر کنسولت fat یا slim مدل 2000 و یا بعضی از مدلای slim2500 (مدل 2500 باید با وسیله و نرم افزار مخصوص مشخص بشه که cfw خور هست یا نه که کار شما نیست) هست و همچنین فریمورش 3.55 یا پایین تره(اگر فریمورت بالای 3.55 باشه حتی اگرم مدلایی که ذکر کردم باشه باید دستگاه دانگرید بشه به 3.55 که بازم وسیله و نرم افزار مخصوص میخواد که کار شما نیست) روش cfw بریز ولی اگر این شرایطو نداری همون hfw رو بریز یه ذره قابلیتاش از cfw کم تره ولی در عوض به همه مدل کنسول با هر فریموری میخوره موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر