Windows 10: The Next Chapter

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
url

امروز روزی است که مایکروسافت در طی سری کنفرانس‌هایی قسمت بعدی آینده ویندوز، ویندوز 10 که در کنسول Xbox One نیز خواهد آمد، پرده خواهد برداشت.
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time to learn about the next chapter for Windows 10.

ساعت 20:30، 1 بهمن 93
لینک مشاهده مراسم
(با تشکر از DieDie برای متن)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دقیقا فرقشون چیه ? :-/

VR خالی نمیدونم چطوری بگم :d مثل تصویر خود بازی میمونه. ربطی به دنیای واقعی نداره. این داره دنیای واقعی رو هم نشون میده. VR-AR یا نمیدونم همچین چیزی. برای همین برگشت بهش گفت Hologram

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بعد میگن چرا مایکروسافت فنا اینقد تعصب دارن رو مایکرو :d لا مصبا رسما ۱۰-۱۵ سال از بقیه ی کمپانیا جلوترن همیشه, انگار فیلم علمی تخیلی بود :d

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
درباره قیمت هدست holo lens از نادلا سوال کردن جواب داد که قیمت گذاریش جوری خواهد بود که مصرف کننده ها عادی هم بتونن اونو تهیه کنن.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
دقیقا فرقشون چیه ? :-/
واقعیت مجازی شما رو توی فضا و یک مکان ( حالا بازی یا هر چیزی ) قرار میده اما واقعیت افزوده یک سری قابلیت ها رو به همون محیطی که درش قرار داری اضافه میکنه. ( البته ممکنه من اشتباه کنم ولی چیزی که توی عینک گوگل و holo lens دیدم این بود )

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,469
نام
محمد
خبر خوب بعدی اینه که صحبت در مورد Win 10 روی X1 رفت واسه GDC (که تقریبا 50 روز دیگه برگزار میشه) و از این طریق بخش دیگه ای از کنفرانس E3 واسه Win 10 صرف نمیشه! :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بعد میگن چرا مایکروسافت فنا اینقد تعصب دارن رو مایکرو :d لا مصبا رسما ۱۰-۱۵ سال از بقیه ی کمپانیا جلوترن همیشه, انگار فیلم علمی تخیلی بود :d
من که فنش نیستم تقریبا (کلا هم به نظرم تعصب بی مورد روی چیزی خوب نیست)
البته ویندوزش رو کلا قبول دارم .
اما این hololens رو خیلی خوشم اگه مثل فیلم تبلیغاتیش باشه
و اینکه قیمت هم خوب باشه تقریبا
البته بدم نمیاد انصافا یه One داشته باشم
ممنون

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
درباره کسایی که ویندوز xp دارن از نادلا سوال پرسیدن گفت که درباره هزینش بعدا صحبت میکنیم.

بروزر جدید یعنی اسپارتان افزونه های گوگل کروم رو پشتیبانی میکنه.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,579
نام
محمدرضا
به نظرت اگه مراحل ساختش کاملم شده بود اصلا وقت میشد امشب معرفی بشه؟:d

قرار بود امشب معرفی بشه :D خسته شدم از این مک بوک. زودتر بیاد برم بخرمش :bighug: یدونه hololens هم بذاری کنارش چه چیز خری میشه >:)

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
ینی من میتونم بشینم یه گوشه و تصویر x1 رو روی لپتاپم استریم کنم و بازی کنم؟ من درست متوجه شدم یا نه؟ :d

بروزر جدید یعنی اسپارتان افزونه های گوگل کروم رو پشتیبانی میکنه.

بزرگترین نقطه ضعف IE بود :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر