*** اجرای بازی های GAMECUBE بدون نیاز به دسته و مموری گیم کیوب ***

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
با سلام

با استفاده از نرم افزار Nintendont می تونید بازی های گیم کیوب رو روی وی هایی که قسمت گیم کیوب حذف شده به راحتی بازی کنید و حتی به راحتی سیو کنید

نرم افزار nintendont رو از لینک زیر دانلود کنید و داخل مموری کارت داخل فولدر apps بریزید

فقط چند نکته رو بگم

نکته 1 : فلش یا هارد یا مموری کارت باید فرمت fat یا fat32 باشه
نکته 2 : باید بازی هارو به این فرم قرار بدید
به طور مثال :
games\The Legend of Zelda The Wind Waker [GZLE01]\game.iso\

یعنی باید بازی هارو توی پوشه ی games بریزید و بعد هر بازی رو توی فولدرش بریزید بعد نام هر فولدر رو به صورت بالا باشه و داخل [] باید id بازی رو باتوجه به ریجنش قرار بدید و حتما باید نام رام بازی و فرمتش به صورت game.iso باشه
نکته 3 : بازی ها رو توی هرچیزی میریزید مثلا فلش پوشه ی saves خودش به طور خودکار داخل همون فلش ایجاد میشه
نکته 4 : id بازی هارو باید از سایت gametdb سرچ کنید و داخل [] قرار بدید
نکته 5 : این نرم افزار امولاتور نیست فقط قابلیت نرم افزاری گیم کیوب رو روی وی هایی که قسمت سخت افزاری گیم کیوب رو ندارند قعال میکنه (یعنی تمام وی ها قابلیت اجرای گیم کیوب رو دارند اما نینتندو اومد اون قسمت سخت افزاری رو حذف کرد این نرم افزار اون وسایل جانبی یعنی دسته و مموری رو شبیه سازی میکنه ولی کلا شبیه ساز نیست )
نکته 6 : هم میشه با ویموت و نانچاک بازی کرد هم دسته کلاسیک رو زد
نکته 7 : رو وی هایی که قسمت گیم کیوب رو هم دارند جواب میده کلا روی تمام وی ها
نکته 8 : روی wiiu هم میشه استفاده کرد
نکته 9 : بازی هایی که دو دیسک هستند رو داخل همون پوشه فقط با نام disc2.iso قرار بدید
نکته 10 : بازی های با فرمت gcm رو به صورت دستی به iso تغییر نام بدید

لیست بازی های قابل پشتیبانی البته اکثر بازی هارو جواب میده
Nintendont Compatibility List - WikiTemp, the GBAtemp wiki

لینک دانلود

سایت سازنده

آخرین ویرایش:

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
منظورت همون پک ها فامیلی هست دیگه اونا فکر نکنم وارد ایران شده باشه

wii mini که هیچی نداره
آره همون فامیلی بعضی از فروشگاها میفروشن البته تولیدش متوقف شده
وی مینی هم فکر کنم یه روش هک سخت افزاری داره
فکر میکنم فقط سری اول ساخت وی قسمت گیم کیوب رو داشت بعد اومدن اون قسمت دسته رو بلکل حذف کردن مثل وی خودم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره همون فامیلی بعضی از فروشگاها میفروشن البته تولیدش متوقف شده
وی مینی هم فکر کنم یه روش هک سخت افزاری داره
فکر میکنم فقط سری اول ساخت وی قسمت گیم کیوب رو داشت بعد اومدن اون قسمت دسته رو بلکل حذف کردن مثل وی خودم

آخرین نسل تولیدی wii بود این فامیلی ها که ویموت پلاس ( موشن پلاس داخلی ) بودن و 2 تا بازی اوریج تو پک بود خود نینتندو 130 دلار میفروخت

wii mini حدود 30 دلار ارزونتر از wii ها معمولیه اما اندازه 50 دلار ازش زدن اول که دیسکش خور مثل ps1 شده بعد اینکه قسمت گیم کیوبش حذف شده usb نداره پس از روی فلش نمیشه بازی اجرا کرد پس دسترسی به wii ware . شبیه سازا و .... نداری یکی چند وقت پیش دست دوم یک هفته کارکردشو خریده بود میگفت 250 هزار اما نخریدم

نه بابا اکثر wii ها دسته و مموری گیم کیوب از بالا میخورن حتی wii ها سال 2009 هم گیم کیوب ساپورتن سری ها 2010 به بعد حذف شد کم کم

البته wii ها سری اول با هک نرم افزاری با دیسک هم میشه بازی اجرا کرد اما wii ها نسل آخر نمیشه فقط با هارد و فلش میشه

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
آخرین نسل تولیدی wii بود این فامیلی ها که ویموت پلاس ( موشن پلاس داخلی ) بودن و 2 تا بازی اوریج تو پک بود خود نینتندو 130 دلار میفروخت

wii mini حدود 30 دلار ارزونتر از wii ها معمولیه اما اندازه 50 دلار ازش زدن اول که دیسکش خور مثل ps1 شده بعد اینکه قسمت گیم کیوبش حذف شده usb نداره پس از روی فلش نمیشه بازی اجرا کرد پس دسترسی به wii ware . شبیه سازا و .... نداری یکی چند وقت پیش دست دوم یک هفته کارکردشو خریده بود میگفت 250 هزار اما نخریدم

نه بابا اکثر wii ها دسته و مموری گیم کیوب از بالا میخورن حتی wii ها سال 2009 هم گیم کیوب ساپورتن سری ها 2010 به بعد حذف شد کم کم

البته wii ها سری اول با هک نرم افزاری با دیسک هم میشه بازی اجرا کرد اما wii ها نسل آخر نمیشه فقط با هارد و فلش میشه
منظور من هم همون 2010 به بعدهاست
در هر صورت مزیت این نرم افزار اینکه دیگه احتیاج به نصب diosmios و دسته و مموری کارت گیم کیوب نیست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منظور من هم همون 2010 به بعدهاست
در هر صورت مزیت این نرم افزار اینکه دیگه احتیاج به نصب diosmios و دسته و مموری کارت گیم کیوب نیست

خود من یه مدت بد جور در به در پیدا کردن پک ها فامیلی بودم حتی با بچه ها سایت مشرت گرفتم که سفارش بدم بیاد اما خوب هر کاری کردم نشد

آره درسته بخصوص دسته و مموری گیم کیوب هم کمیابه هم خیلی گرون

حالا راهی نیست wii ها عادی کاری کرد قسمت گیم کیوب نشناسه اینطوری بازی کرد

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
خود من یه مدت بد جور در به در پیدا کردن پک ها فامیلی بودم حتی با بچه ها سایت مشرت گرفتم که سفارش بدم بیاد اما خوب هر کاری کردم نشد

آره درسته بخصوص دسته و مموری گیم کیوب هم کمیابه هم خیلی گرون

حالا راهی نیست wii ها عادی کاری کرد قسمت گیم کیوب نشناسه اینطوری بازی کرد
چرا دیگه همون اول تایپیک گفتم روی همه ی وی ها که هک شدن و حتی wiiu جواب میده
شما فقط توی فولدر apps بریز مثل باقی نرم افزار ها از hbc برو اجراش کن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چرا دیگه همون اول تایپیک گفتم روی همه ی وی ها که هک شدن و حتی wiiu جواب میده
شما فقط توی فولدر apps بریز مثل باقی نرم افزار ها از hbc برو اجراش کن

مرسی عزیز

دمت گرم ایول پس باید بعد امتحانش کنم

البته الان wii ندارم :d باید یکی بخرم :bighug:

wii توپ و عالی خودمو فروختم تا wii u بخرم باندل w party u . بعد دیدم بخاطر شرایط بد wii u بیخیالش شدم

ممنون

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
راستی دوستان اگر دوست دارید یه کانال برای رفتن به این برنامه توی منوی اصلی Wii داشته باشین و دیگه توی HBC نرید این فایل رو دانلود کنید و بعد از باز کردنش یه فایل Wad داره که از طریق Wad Manager نصبش کنید:
https://mega.co.nz/#!3JtgzL7J!pI0TlhODt62CJj23WHS07aPuoZbQ-_OHP352WpDFhks

• Like
Reactions: delta21

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا دمت گرم عجب برنامه ی توپیه
رو wii u به راحتی کار کرد.اونم با pro controller wii u!
دیگه عملا ویی یو ی من شده 3تا کنسول!
محظ اطلاع وستان من بازی رو هم روی SD ریختم
اما فقط یه مشکل ؛ اونم اینه که میگه no memory card in slot A!!نمیتونه ذخیره کنه . نمیدونم جریان چیه
ولی برنامه خیلی عالیه . حتی برای wii u میتونی widescreenش رو فعال کنی
حتما امتحان کنید
احسان یه لیست از بهترین های gamecube آماده کن بریم واسه دانلود !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر