Gears of war 3 Reunion (تورنومنت زنده یاد محمد نظامی نژاد)

نحوه برگزاری مسابقات

• TEAM DEATHMATCH-حذفی

رای‌ها: 4 44.4%
  • TEAM DEATHMATCH-گروهی

رای‌ها: 5 55.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سلام دوباره به دوستان امروز سومین روزیه که محمد دیگه بین ما نیست خیلی دوست ندارم اسم تورنومنت رو این بازیا باشه ولی میخوام رویدادی باشه که به اسم محمد باشه و موندگار بمونه تا اینکه فقط بازیه دوستانه باشه ولی با این حال اصلا جو یه تورنومنت روش نیست.... از دوستان هم خواهش میکنم حتما شرکت کنن ترجیحا همین 5 شنبه شروع شه تا جمعه یه سره تموم شه از همه دوستان خواهش میکنم تنبلی نکن این اخرین تورنومنت گیرز 3 خواهد بود با نام بهترین دوستمون محمد با شرکت نشون بدین چقدر براش ارزش قائل بودین سریع میرم سر اصل مطلب
قوانین
1.تیم ها 3 نفر باشه
2-اگر تعداد تیمها کمتر از 5 بود بازیها بصورت گروهی انجام میشه و اگر تعداد بیشتر بود به صورت حذفی و تیمها به صورت قرعه کشی رو بروی هم قرار میگیرن تا 2 روز حدا اکثر تموم بشه
3-لگ...باخت..تیم کشی قوی ....رفیق بازی.... اینارو به کل فراموش کنید فقط بازی کنید و بخندین کینه هارو فراموش کنید بزارین قشنگ ترین تونومنت گیرز بشه که روح محمد شاد بشه نه اینکه مسئله جدید پیش بیاد ....!
4- بر خلاف بقیه تورنومنت ها ..تو این تورنومنت همه چی ازاده حتی اگه کسی بازیم بلد نیست میتونه بیاد لنسر ببنده ولی فقط شرکت کنه.....
برای بنر و کارای گرافیکی یکی از دوستان که وارده زحمتشو بکشه پست هم اپدیت میشه با اطلاعات جدید

update 1

مسابقات بصورت حذفی رفت برگشت برگزار میشه 2 بازی 3 راند با تعداد ریسپاون 15 هر تیمی که بیشترین راند رو تو 2 بازیبگیره برنده بازی خواهد شد.... اگه تعداد همین 8 نفر باقی بمونه کسی ثبت نام نکنه 4 تیم 2نفره و اگه تعداد به 12 نفر رسید 4 تیم 3 نفر ه
Available Gear Heads

SHADOW DANCER
SLYTANICX
JONDOLLAH
ERFAN STAR
SHADOW HUNTER
EXP3RT BOUNCER

CPT ROCK 0098
x NighTmaR3 x05

بر خلاف مسابقات قبلی نحوه تیم بندی قید قرعه خواهد بود

update 2
تیمها قرعه کشی شد فعلا 4 تیم 2 نفره تعیین میشه در ادامه هرکی ثبت نام کرد به قید قرعه به تیمهای موجود اضافه میشه

TEAM 1
JONDOLLAH---SHADOW HUNTER-
JOE MUSASHI

TEAM 2
SLYTANICX-ERFAN STAR -DARK SONIC

TEAM 3
SHADOW DANCER -CPT ROCK 0098

TEAM 4
x NighTmaR3 x05-EXP3RT BOUNCER - UNLOVED

FIRST MATCH
TEAM 1 VS TEAM 2

SECOND MATCH
TEAM 3 VS TEAM 4

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
مهران جان مرسی بابت تاپیک
من هستم به عنوان یار آزاد. تیمی اگه بازیکن کم داشت من با اونا .
من هنوز باورم نشده محمد دیگه بینمون نخواهد بود .

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مهران جان مرسی بابت تاپیک
من هستم به عنوان یار آزاد. تیمی اگه بازیکن کم داشت من با اونا .
من هنوز باورم نشده محمد دیگه بینمون نخواهد بود .

دیگه رفته.. فقط باید یادش و چیزایی که بهمون یاد داد رو نگه داریم

والا من دوست دارم این تورنومنت یه همبستگی خاص ایجاد کنه بین تمام پلیرهای گیرز که به نام محمد باشه من از همه میخوام شرکت کنن بچه ها بیان اعلام امادگی کنن تا پنج شنبه همه چی اوکی بشه یه نظر سنجی هم میزارم که مسابقات چطور برگزار شه هر کدوم بیشتر رای اورد .......

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
واقعا حرکته قشنگیه مهران ممنونم.
منم به عنوان یار ازاد هستم.
مهران اگه میخوای من میتونم کارای بنرشو انجام بدم فقط لطف کن هر چیزی که میخوایو تایپ کن بفرست برای من تا درست کنم مابقیشو.
من نظرم هست حتی اگه تورنومنت هم نشد 5شنبه و جمعه 1 2 تا لابی گرز بشیم بازی کنیم به یاد محمد.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
Xx ErFan STAR Xx هم خواهد بود . به عنوان یار آزاد !

متین جان پراکنده اونم به اسم یار ازاد نزاذ الان ......اول بزار ببینیم کیا هستن حالا یه جور تیم بندی میکنیم نگران نباش من پست اول رو با اسم اونایی که هستن اپدیت میکنم تا بقیه بیان اعلام امادگی کنن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
متین جان پراکنده اونم به اسم یار ازاد نزاذ الان ......اول بزار ببینیم کیا هستن حالا یه جور تیم بندی میکنیم نگران نباش من پست اول رو با اسم اونایی که هستن اپدیت میکنم تا بقیه بیان اعلام امادگی کنن
پس EXP3RT BOUNCER و CPT ROCK 0098 رو هم اضافه کن.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
من Xbox 360 فعلا ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم جور میکنم تا قبل 8 خبرش رو میزارم البته وارد نیستم اصلا ... Titanfall رو X1 هم سعی میکنم همچین تورنومنتی بزارم ..

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
من Xbox 360 فعلا ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم جور میکنم تا قبل 8 خبرش رو میزارم البته وارد نیستم اصلا ... Titanfall رو X1 هم سعی میکنم همچین تورنومنتی بزارم ..

تایتان فال هم که خودت میدونی هم 360 هم ONE جفتشو جویدم:d... پایه اونم هستم استارت اونم بزن

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
مرسى مهران حركت پسنديده ايه ، من متاسفانه 360 ندارم ديگه و گرنه حتما شركت ميكردم
ولى اونايى كه دارن حتما شركت كنن

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
تایتان فال هم که خودت میدونی هم 360 هم ONE جفتشو جویدم:d... پایه اونم هستم استارت اونم بزن
آره در جریانم :d حالا به نظرم اونو بزاریم هفته بعد..( Walter (Payamrising هم میاد واسه وان ولی واسه این هفته 360 نداره متاسفانه...

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان خواهش میکنم اگه میشه هفته ی بعد این تورنومنت رو انجام بدین ... 360 من هفته ی دیگه میادش خیلی دوست دارم داخل این تورنومنت حضور داشته باشم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر