Forza Motorsport 6

به تاپیک فورتزا موتور اسپورت 6 خوش‌آمدید. در این تاپیک سعی شده کامل‌ترین اطلاعات این عنوان قرار داده شود. همچنین تا زمان عرضه این عنوان، پست اول تاپیک به صورت هفتگی به روز رسانی خواهد شد.

wdwthnx6vvkin8lucb6f.gif
dpz8jajgsiqx0hl9gpce.jpg

تاریخ عرضه:
Sebtember15th - North America Release
تاریخ عرضه به شمسی: سه شنبه 23شهریور 1394

روزشمار عرضه بازی:
counter.gif

37ykkf0wwf34vohc589u.png
به زودی....

0d19mxsv03k1hkm6yhyc.png
به زودی....

z73jvmepw07x2vo3g9f1.png

بخش کریر فورتزا 6 هم دچار تغییرات زیادی نسبت به شماره‌های قبلی این عنوان شده است. این‌بار این بخش به طور کل از نو ساخته شده و سازندگان این بخش را «داستان Motorsport» نام‌گذاری کرده‌اند. بخش کریر بازی دارای بیش از 70 ساعت گیم‌پلی خواهد بود. این بخش طیف وسیعی از مسابقات را شامل می‌شود. هر بخش کریر بازی دارای تجربه متفاوتی خواهد بود. در این بخش شما می‌توانید در جهان سفر کنید و به انجام مسابقات مختلف در ماشین‌ها و پیست‌های متفاوت بپردازید. به گفته سازندگان این بخش از لحاظ تنوع ماشین‌ها، دست بازیکنان را باز خواهد گذاشت، به صورتی که شما می‌توانید به انتخاب ماشین‌های قدیمی‌تر و یا ماشین‌های مدرن و امروزی همانند Ford GT بپردازید. علاوه بر مسابقات سنتی این سری، Showcase هم به این شماره اضافه شده‌است. احتمالا اگر فورتزا هورایزون را تجربه کرده‌باشید، با این مسابقات آشنایی کامل را خواهید داشت. مسابقاتی که شما را در برابر حریفانی مثل قطار بخار و جت‌های جنگی قرار می‌داد. البته در فورتزا 6 این مسابقات نسبت به فورتزا هورایزون متفاوت است. این‌بار شما در نقش رانندگانی در مسابقات معروفی که در طول تاریخ برگزار شده‌است، قرار خواهید گرفت. گروهی دیگر از مسابقات این بخش شما را در مدل‌های منحصر به فردی از ماشین‌ها قرار خواهد داد. در نهایت این انتخاب با شماست. می‌توانید با انجام مسابقات کوتاه، بخش کریر را به سرعت به پایان برسانید و یا با انجام تمام مسابقات، در این بخش برای مدت‌ها غرق رانندگی شوید. در انتها هم به لازم به ذکر است که بازی همانند شماره قبل به صورت 1080P و 60 فریم بر ثانیه بر روی کنسول Xbox One اجرا خواهد شد.

22ks1bvl77vt58o6hcol.png

در فورتزا 5 شاهد افزایش تعداد شرکت‌کنندگان هر مسابقه به 16 بودیم و در این شماره باز هم این عدد افزایش پیدا کرده‌است و این‌ بار در هر مسابقه حد‌اکثر 24 شرکت‌کننده در بخش آنلاین و آفلاین حضور خواهند داشت. قابلیت «split-screen» هم بار دیگر به فورتزا بازگشته‌است تا شعار سازندگان بازی مبنی بر «هیچ وقت تنها مسابقه ندهید» را کامل به ارمغان آورد. تکنولوژی «drivatar» که از شماره پنجم به این سری وارد شده‌است، هم در این شماره با پیشرفت‌هایی همراه شده و به گفته سازندگان بازی، این سیستم با استفاده از قدرت «Cloud» هر روز در حال یادگیری طریقه رانندگی چند میلیون بازیکنی است که فورتزا 5 و فورتزا هورایزون 2 را بازی کرده‌اند و با منتقل شدن دیتا این دو بازی به فورتزا 6، شاهد یکی از بهترین هوش مصنوعی‌های موجود در بازی‌های ریسینگ خواهیم بود.

باران و رانندگی در شب:
در فورتزا 6 باران به واقعی‌ترین حد ممکن شبیه‌سازی شده‌است. صدای باران، شرایط رانندگی در باران و واکنش ماشین‌های مختلف در شرایط بارانی کاملا در بازی شبیه‌سازی شده‌اند. سازندگان بازی سعی کرد‌ه‌اند شرایط سخت رانندگی در باران را به صورت کامل در این عنوان پیاده‌سازی کنند تا احساسی که رانندگی در شرایط بارانی به راننده منتقل می‌کند را شما هم تجربه کنید. سازندگان بازی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های موتور فیزیک خود، قطرات باران را شبیه‌سازی کرده‌اند به صورتی که در هنگام بارش باران شاهد ایجاد گودال‌های آبی بر روی سطح پیست‌ها خواهیم بود. گودال‌هایی که نه تنها از لحاظ ظاهری بلکه بر روی شرایط رانندگی هم تاثیرگذار خواهند بود. شما با حرکت از روی گودال‌های آب باعث کاهش درجه حرارت سطح لاستیک ماشین می‌شوید و در نتیجه چسبندگی لاستیک ماشین نسبت به سطح آسفالت کم شده و کنترل ماشین‌را برای شما سخت خواهد کرد. در نتیجه شرایط مختلف آب‌ و هوایی باعث تغییرات گسترده‌ای در نحوه کنترل ماشین‌ها خواهد داشت. علاوه بر این همانند عنوان «Driveclub» قطرات باران در هنگام رانندگی با توجه به جهت و سرعت ماشین‌ شما به حرکت در خواهند آمد و در طبیعی جلوه دادن هر چه بیشتر بارش باران کمک خواهند کرد. بخش دیگری که سازندگان توجه ویژه‌ای به آن کرده‌اند، مسابقاتی است که در طول شب برگزار می‌شود و به گفته سازندگان بازی این مسابقات فوبیا و ترس رانندگی در تاریکی شب را به صورت کامل به شما منتقل خواهد کرد. در مسابقاتی که در طول شب برگذار می‌شود به نکاتی توجه شده که در کمتر بازی ریسینگی تا به امروز شاهد آن بوده‌ایم. از جمله می‌توان به ایجاد شدن سایه ماشین شما و یا ماشین‌های دیگر بر اثر تابش نور ماشین‌های عقب‌تر بر روی آن ها اشاره کرد. البته تمام ویژگی‌های رانندگی در طول شب به بخش ظاهری ختم نشده و در شرایط رانندگی هم تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال ‌می‌توان به کاهش درجه حرارت هوا در مسابقاتی که در طول شب انجام می‌شود اشاره کرد. این کاهش درجه باعث سرد شدن سطح آسفالت شده و در نتیجه شرایط مسابقه را تغییر خواهد داد. در انتها باید به این نکته هم اشاره کرد که فورتزا 6 دارای چرخه تغییر آب و هوا و تغییر شب و روز نخواهد بود و مسابقاتی که در این حالت انجام می‌شوند از قبل باید انتخاب شوند.

siwzwyos4n8rdaihlcct.png

فورتزا موتور اسپورت 6 دارای بیش از 450 ماشین با قابلیت «ForzaVista» خواهد بود. اگر شما قبلا فورتزا را تجربه کرده باشید، با «فورتزا ویستا» آشنا خواهید بود. هر کدام از 450 ماشین حاضر در بازی به صورت دقیق از نو ساخته شده تا به همتایان خود در دنیای واقعی نزدیک شوند. فورتزا ویستا به معنای مدل‌سازی دقیق فضای بیرونی و داخلی ماشین‌ها به صورت کاملا دقیق است. در فورتزا ویستا چراغ های جلو و درجاتی که مربوط به اندازه‌گیری سرعت ماشین ها‌ می‌شود، به صورت دقیق کار خواهد کرد. تمام ماشین‌ها به صورت کامل آسیب خواهند دید. درهای تمام ماشین‌ها با توجه به مدل واقعی آن‌ها باز و بسته خواهد شد. به طور خلاصه، هر آنچه که شما انتظار دارید در ماشین واقعی ببینید، در فورتزا 6 برای شما به ارمغان آمده‌است. ماشین‌ها در فورتزا 6 نشان‌دهنده تنوع فوق‌العاده که همیشه سری فورتزا به آن شهرت دارد، هستند. مانند تمام شماره‌های قبلی، در فورتزا 6 هم شاهد حضور ماشین‌های مختلفی از تمام ادوار، کلاس‌ها و شرکت‌های خودرو ‌سازی مختلف خواهیم بود. ماشین‌های مسابقه، آف‌ رود ها، ماشین‌های اسپرت، ماشین‌های کوچک [compacts]، هایپر، سوپر ماشین‌ها، مدل‌های LMP و صدها نوع دیگر که می‌توانید در لیست ماشین‌های بازی شاهد حضور آن‌ها باشید. سازندگان بازی همچنین اعلام کرده‌اند برای طرفداران سری و کسانی که نسخه‌های قبلی فورتزا را تجربه کرده‌اند، جوایزی در نظر گرفته‌اند که شامل ماشین‌های مجانی در هنگام عرضه بازی می‌شود. به گفته آن‌ها تعداد زیادی از ماشین‌هایی که شما هم اکنون در گاراژ خود در فورتزا 5 دارید، به فورتزا 6 منتقل خواهند شد. در آخر این نکته را هم یادآور شویم که فورتزا 6 از سیستم جدید شبیه‌سازی استفاده کرده‌است. این سیستم شامل بخش‌های مختلفی می‌شود که می‌توان به سیستم جدید تعلیق و تایر‌های ماشین اشاره کرد.
ماشین های معرفی شده تا به امروز:
CarNotes
2016 Team Forza Mazda MX-5Digital Pre-Order Bonus
2013 Ford F-150 SVT Raptor ShelbyFH2 Game Reward Car
2011 Koenigsegg AgeraFH2 VIP Reward Car
2009 Ford Focus RSFM4 Game Reward Car
2013 Ford Shelby GT500FM5 Game Reward Car
2013 Ferrari LaFerrariFM5 VIP Reward Car
2015 Dodge Team Forza Challenger SRT HellcatRetailer Pre-Order Car
2015 Subaru Team Forza WRX STIRetailer Pre-Order Car
2015 Audi Team Forza TTS CoupéRetailer Pre-Order Car
2015 BMW Team Forza M4 CoupeRetailer Pre-Order Car
2015 Ford Team Forza Mustang GTRetailer Pre-Order Car
2013 Audi Team Forza R8 Coupé V10 plus 5.2 FSI quattroTen Year Car Pack
2013 SRT Team Forza Viper GTSTen Year Car Pack
2008 Aston Martin Team Forza DBSTen Year Car Pack
2003 Nissan Team Forza Fairlady ZTen Year Car Pack
2014 Lamborghini Team Forza Huracán LP 610-4Ten Year Car Pack
2009 Ferrari Team Forza 458 ItaliaTen Year Car Pack
2012 BMW Team Forza M5Ten Year Car Pack
2005 Honda NSX-RTen-Year Car Pack
2013 Audi Team Forza RS 7 SportbackTen-Year Car Pack
2013 McLaren Team Forza P1Ten-Year Car Pack
2014 BMW M235iTier Reward Car (Tier 2)
2012 Nissan GT-R Black EditionTier Reward Car (Tier 3)
2015 Jaguar F-Type R CoupeTier Reward Car (Tier 4)
2013 Aston Martin V12 Vantage STier Reward Car (Tier 5)
2012 Lamborghini Aventador LP700-4Tier Reward Car (Tier 6)
2014 Ferrari #62 Risi Competizione 458 Italia GTLMTier Reward Car (Tier 7)
2014 Audi #2 Audi Team Joest R18 e-tron quattroTier Reward Car (Tier 8)
2013 Lamborghini VenenoVIP Car Pack
2013 Ferrari 458 SpecialeVIP Car Pack
1997 McLaren F1 GTVIP Pack Car
2012 Aston Martin V12 ZagatoVIP Pack Car
2016 Ford Shelby GT350RVIP Pack Car
1953 Ferrari 500 Mondial
2016 Mazda MX-5
1954 Jaguar XK120 SE
1954 Mercedes-Benz 300 SL Coupé
1956 Jaguar D-Type
1956 Lotus Eleven
1957 Ferrari 250 Testa Rossa
1957 Maserati 300 S
1961 Jaguar E-type S1
1961 Maserati Tipo 61 Birdcage
1962 Ferrari 250 GT Berlinetta Lusso
1964 Aston Martin DB5
1965 Alfa Romeo Giulia TZ2
1999 Mitsubishi Lancer Evolution VI GSR
2004 Mitsubishi Lancer Evolution VIII MR
2004 Subaru Impreza WRX STi
2007 Civic Type-R
2009 Honda S2000 CR
2010 Maserati Gran Turismo S
2010 Volkswagen Golf R
2011 Audi RS 3 Sportback
2011 Ferrari FF
2011 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera
2011 Mazda RX-8 R3
2011 Mercedes-Benz SLS AMG
2011 Subaru WRX STI
2012 Aston Martin Vanquish
2012 MINI John Cooper Works GP
2013 Ford Focus ST
2013 Renault Clio RS 200
2013 Subaru BRZ
2014 Ford Fiesta ST
1958 Aston Martin DBR1
2005 Ford Ford GT
2007 Ferrari 430 Scuderia
2008 Dodge Viper SRT10 ACR
2009 Chevrolet Corvette ZR1
2010 Ferrari 599 GTO
2010 Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV
2010 Nissan 370Z
2011 Volkswagen Scirocco R
2012 Ferrari F12berlinetta
2012 Infiniti IPL G Coupe
2012 Vauxhall Astra VXR
2013 Hyundai Genesis Coupe 3.8 Track
1962 Ferrari 250 GTO
2013 Ford Formula Ford EcoBoost 200
2014 BMW #56 BMW Team RLL Z4 GTE
2017 Ford GT
1939 Maserati 8CTF
1957 Chevrolet Bel Air
1967 Brabham BT24
1967 Lotus Type 49
1971 Ford Mustang Mach 1
1971 Nissan Skyline 2000GT-R
2002 Nissan Skyline GT-R V-Spec II
2006 Aston Martin #007 Aston Martin Racing DBR9
2007 Alfa Romeo 8C Competizione
2009 Pagani Zonda Cinque Roadster
2009 Peugeot #9 Peugeot Sport Total 908
2012 Audi #1 Audi Sport Team Joest R18 e-tron quattro
2013 Caterham Superlight R500
2012 Hennessey Venom GT
2012 Pagani Huayra
2013 Ariel Atom 500 V8
2013 KTM X-Bow R
2014 Infiniti Q50 Eau Rouge
2015 Tesla Model S P85D
2014 Volvo #1 Volvo Polestar Racing S60 STCC
2015 Chevrolet Corvette Z06
2015 Audi TTS Coupé
2014 BMW M4 Coupe
2015 Dodge Challenger SRT Hellcat
2015 Ford Mustang GT
2013 Audi R8 Coupé V10 plus 5.2 FSI quattro
2013 SRT Viper GTS
2014 Lamborghini Huracán LP 610-4
2012 BMW M5
2013 Audi RS 7 Sportback
2008 Aston Martin DBS
2003 Nissan Fairlady Z
2013 McLaren P1
2005 Honda NSX-R
2015 Subaru WRX STI

xgdk2pzsso6pvj7nl18q.png

26 پیست مختلف که شامل پیست‌هایی در کشورها و نقاط معروفی می‌شود همراه با بیش از 100 مسیر مسابقه خواهیم بود. همچنین اعلام شده‌است که تمام پیست‌های شماره پنجم با تغییرات و پیشرفت‌های بصری به شماره ششم باز خواهند گشت. تعدادی از این پیست‌ها هم دوباره کپچر شده‌اند تا هر چه تمام‌تر به نمونه‌های واقعی خود نزدیک شوند. از پیست‌های جدید که بازی اضافه شده‌اند هم می‌توان به Rio de Janeiro, Daytona International Speedway, Watkins Glen, و Brands Hatch اشاره کرد. تمام پیست‌های موجود در فورتزا 6 با جدیدترین تکنولوژی استودیو «Turn 10» ساخته‌ شده‌اند تا نمایانگر حداکثر دقت و زیبایی باشند. با تکنولژی پیشرفته برای نور پردازی و فیزیک، پیست‌ها در فورتزا 6 احساس زنده و واقعی بودن را به شما منتقل خواهند کرد. سازندگان به تمام جزئیات دقت کرده‌اند، از صدایی که در هنگام شروع و طول مسابقات از بلندگوها پخش می‌شود تا رد لاستیک ماشین‌ها و خوردگی‌هایی که بر روی آسفالت به وجود آمده‌است.
پیست‌های معرفی شده تا به امروز:
Tracks Name
Bernese Alps
Circuit de Catalunya
Circuit de Spa Francorchamps
Indianapolis Motor Speedway
Circuit des 24 Heures Du Mans (Le Mans)
Long Beach
Mazda Raceway Laguna Seca
Mount Panorama Motor Racing Circuit (Bathurst)
Nürburgring
Circuit de Prague
Road America
Road Atlanta
Sebring International Raceway
Silverstone
Test Track Airfield
Top Gear
Yas Marina Circuit
Brands Hatch
Watkins Glen
Rio de Janeiro
Daytona International Speedway

30jwx1vtaz2c7jlwb40c.png

BoxShot:

files_games_Forza-Motorsport-6-Deluxe[e75a74bf2026691afeb83bc8b2dea6a2].png

Wallpapers:
Forza Motorsport 6

• [*=center] 10 Year Anniversary Back
    [*=center] 10 Year Anniversary Front
    [*=center] Audi TTs
    [*=center] BMW M4
    [*=center] Dodge Challenger Hellcat
    [*=center] Forza Motorsport 6 Announce Art
    [*=center] Forza Motorsport 6 Keyart
    [*=center] Mustang GT
    [*=center] Perfection
    [*=center] Perfection - Clean

شماره ششم از عنوان پر طرفدار Forza Motorsport برای کنسول Xbox One دقایقی قبل توسط استودیو Turn 10 معرفی شد. این عنوان شامل همکاری منحصر به فرد با کمپانی Ford می شود.

معرفی Forza Motorsport 6 همزمان با معرفی سوپر ماشین شرکت Ford همراه بود.
Ford GT جدید همراه با بدنه فیبر کربن خود و موتور توربو شارژ EcoBoost شش سیلندر که شامل 600 اسب بخار می شود میزبان کاور Forza Motorsport 6 خواهد بود. این ماشین در سال 2016 راهی بازار خواهد شد.
علاوه بر این کمپانی Ford دو ماشین جدید دیگر با نام های GT350 Mustang و F-150 Raptor را معرفی کرد که هر دو آن ها در Forza Motorsport 6 حضور خواهند داشت.

Phil Spencer رییس بخش Xbox در خصوص همکاری با شرکت Ford گفت:
این باعث افتخار کمپانی مایکروسافت است که بتواند" این لحظه تاریخی را با میراث شرکت Ford با قرار دادن Ford Gt بر روی کاور بازی، جشن بگیرد."

Raj Nair معاون توسعه جهانی کمپانی Ford هم در این باره گفت:
همکاری با مایکروسافت و استودیو Turn 10 این قابلیت را به ما می دهد تا Ford GT را با "تعداد بی سابقه ای از طرفداران" به اشتراک بگذاریم. Forza Motorsport 6 این فرصت را به طرفداران Ford می دهد تا "تجربه ای کامل" از لاین آپ شرکت اتومبیل سازی Ford داشته باشند.

Dan Greenawalt که به عنوان Creative Director و خالق Forza Motorsport شناخته می شود، اضافه کرد که منتظر اولین نمایش گیم پلی بازی در ماه June و در طول کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت باشید.

معرفی Ford GT: (با تشکر از dante-turbo)
!

نکته مهم اینه DNA این ماشین با رقابت گره خورده! ریشه بوجود آمدنش فقط و فقط در راستای رو کم کنی بوده، وقتی که فورد قصد ورود به مسابقات اروپایی LEMANS رو داشته ! در این میان انزو فرارری هم علاقه مند بوده کمپانی رو بعنوان زیر مجموعه به فورد واگذار کنه، هنری فورد هم سریعا وارد معامله میشه، چون بخش طراحی موتور کمپانی فرارری برای حضورشون در مسابقات LEMANS به کارشون میومده ، ولی بعد از اینکه انزو فرارری با حضور دپارتمان فرارری جهت شرکت در مسابقات ایندیانا پلیس امریکا ( ایندی 500 ) سر باز میزنه، قضیه رو کنسل میکنه و هنری فورد هم تصمیم میگیره با تولید یک خودرو فوق العاده قدرتمند وارد مسابقات Lemans بشه و انزو فرارری رو شکست بده!

این خودرو دو رگه است در اصل، امریکایی-بریتانیایی هست و خط تولید سه نسل اولش هم تو بریتانیا بوده! GT موجود در اسم مخفف Grand Turing و عدد 40 هم ارتفاع خودرو هست (40 اینچ معادل 1.02 متر)!
این خودرو تو تاریخ ریسینگ نقش مهمی رو داره، چون به 6 سال حکمفرمایی (1960 - 1965) بی چون و چرای Ferrari در مسابقات Lemans پایان داده!

در مجموع این خودرو برنده بی چون و چرای مسابقات Lemans در 4 سال پیاپی ( 1966-1967 ) بوده !

این وسط بد نیست خاطره بازی هم بکنیم، یه گریزی هم به Ford GT 90 بندازیم، طرحی مفهمومی که در بازی NFS 2 هم حضور داشت و بعد از مک لارن F1 سریعترین خودروی این بازی بود ولی متاسفانه تولید انبوه نشد.

خیلی خیلی خوشحالم که چنین خودروی اسطوره ای که برای شکست دادن سخت ترین رقیبان بوجود اومد و درش نیز موفق بود، بعنوان کاور بازی انتخاب شده! بهترین انتخاب ممکن ... امیدوارم این خودروی خوش یمن قهرمانی ها و افتخارات رو برای تیم ترن 10، مایکروسافت، و کمپانی فورد بار دیگه بهمراه بیاره !

ویدیو ها:
ویدیو معرفی Forza Motorsport 6:
آپارات
یوتیوب
Forza Motorsport 6 Announce Event
Go Behind the Scenes with Forza Motorsport 6 and the Ford GT
E3 2015: Forza Motorsport 6 Gameplay Impressions With Gameplay Footage

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Lord Stark

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آنلاین بازی با نت های ایران چجوره ؟ خوبه ؟ لگ داره ؟ قطعی وصلی ؟
داغونـه ... اصلا خوب نیست ... کلـا وصل نمیشه که بخواد لگ داشته باشه ... اگه خوش شانس باشین و وصل بشه همـ دیسکانکت شدن تا دلت بخواد داره ! :d

• Like
Reactions: Captain America

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Forza Motorsport 6 Apex for Windows 10 - Slimmed down/free (Seattle Times Leak) - NeoGAF
این خبر احتمالا درست و یک نسخه مجانی از فورتزا 6 برای ویندوز منتشر میشه.
Last week’s daylong event in San Francisco, which fell outside the drumbeat of major video-gaming trade shows, was officially held to tout games coming this spring for Xbox and Windows.

Notably, all the titles Microsoft featured will have variants available on the PC.

Among them is “Forza Motorsport 6: Apex,” a version of the auto-racing franchise developed by Microsoft-owned Turn 10 Studios. “Apex,” a slimmed down version of its Xbox cousin, will be released free to users of Windows 10 this spring.

Racing games have long been used as showpieces of the amount of visual detail developers could pack into games running on new hardware and software. “Apex” is positioned as an effort to show off the gaming potential of Windows 10.

با تشکر از احسان :d

• Like
Reactions: Captain America

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خوب من تصمیم داشتم فورزا 6 رو هفته آینده بفروشم اما به شکل ناگهانی اکسپنشن پورشه اومد و من از تصمیمم منصرف شده آنرا خریداری کردم.:d
حجمش هم 2.4 گیگابایته.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستانی که هم این بازی هم درایو کلاب را بازی کردند به نظرتون کدومش ازنظر گیم پلی وگرافیک بهتره؟مخصوصا گرافیک

ربطی بهم ندارندخیلی این دو بازی خیلی .
درایو در اصل آرکیده تاجایی که میدونم . اما از لحاظ گرافیکی اگر بخوام بگم درایو طبیعی تر هست ولی 30 فریمه ! جلوی 60 فریم فورزا 6 ! گیم پلی به نظرم به مراتب بهتره فورزا 6

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
دوستانی که هم این بازی هم درایو کلاب را بازی کردند به نظرتون کدومش ازنظر گیم پلی وگرافیک بهتره؟مخصوصا گرافیک
شما اگر میخوای بین این دو بازی یکی رو انتخاب کنی فقط برو سراغ فورزا...
خودم اول فورزا رو خریدم.این بازی جوری بود که اصلا نمیتونستم از پاش بلند شم و تا اخرش رو رفتم و کلا یک ماه و خورده ای درگیرش بودم ولی درایوکلاب تو اون تخفیفاتی که خورده بود خریدم.چند روز پیش رفتم ببینم گیم پلی چه جوری هست که اگر خوشم اومد سیزن پسش رو هم بگیرم ولی متاسفانه شدیدا خورد تو ذوقم...
از نظر من گرافیک و گیم پلی فورزا شدیدا بهتر از درایو هست...
البته این نظر من بود.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
با سلام

من تا الان فقط و فقط GT رو شخصا بازی کردم و تا حدودی با سیستم DLC ها و پول مجازی اون آشنا هستم.

الان میخوام انشالله فورتزا 6 رو هم تجربه کنم.

این مسائل رو ممنون میشم بهم توضیح بدین :

1- توی GT بعد هر مسابقه کردیت میده کا با اون میشه ماشین خرید یا آپدیت کرد. منتها جون آدم در میاد. ولی تو همون بازی توی مسابقات آنلاین به راحتی و فت و فراوون کردیت میده. آیا فورتزا هم عین GT هست یا خیر ؟ علت این سوال من اینه که من آنلاین بازی نمیکنم و فقط به خاطر کردیت GT رو آنلاین بازی میکردم.

2- توی PSN لازم نبود به خاطر آنلاین GT من پلاس بگیرم و فقط اکانت رو شارژ میکردم و DLC میخریدم. آیا فورتزا هم همین طوره یا باید مثلا لایو یکساله داشته باشم ؟

با پوزش مجدد من اولین باره که کنسول اریجینال ماکروسافت دارم واسه همین هیچی بلد نیستم.

ممنونم بابت وقتتون

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
با سلام

من تا الان فقط و فقط GT رو شخصا بازی کردم و تا حدودی با سیستم DLC ها و پول مجازی اون آشنا هستم.

الان میخوام انشالله فورتزا 6 رو هم تجربه کنم.

این مسائل رو ممنون میشم بهم توضیح بدین :

1- توی GT بعد هر مسابقه کردیت میده کا با اون میشه ماشین خرید یا آپدیت کرد. منتها جون آدم در میاد. ولی تو همون بازی توی مسابقات آنلاین به راحتی و فت و فراوون کردیت میده. آیا فورتزا هم عین GT هست یا خیر ؟ علت این سوال من اینه که من آنلاین بازی نمیکنم و فقط به خاطر کردیت GT رو آنلاین بازی میکردم.

2- توی PSN لازم نبود به خاطر آنلاین GT من پلاس بگیرم و فقط اکانت رو شارژ میکردم و DLC میخریدم. آیا فورتزا هم همین طوره یا باید مثلا لایو یکساله داشته باشم ؟

با پوزش مجدد من اولین باره که کنسول اریجینال ماکروسافت دارم واسه همین هیچی بلد نیستم.

ممنونم بابت وقتتون

بازی گزینه‌های خوبی برای خرید ماشین به شما میده. خود کریر بازی انقدر طولانی هست که میتونید بواسطش همه ماشینها رو بخرید (یا اکثرشون رو) تو بخش آنلاین هم بعد از هر بار اتمام مسابقه یا لول آپ شدن بهتون جایزه میده (CR، ماشین و ...) و یه چیزی هم هست به اسم Forza Rewards که بر اساس میزان ساعتی که Forza بازی کردید و ... بهتون کردیت میده. تمام عناوین Forza رو هم در بر میگیره و از اونجا هم میتونید پول خوبی به جیب بزنید. در کل خرید ماشینها توی این بازی به مراتب راحت تر از GT بوده تا الان (بجز نسخه 5ام که اون هم با یک آپدیت درست شد مشکلش).

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
شما اگر میخوای بین این دو بازی یکی رو انتخاب کنی فقط برو سراغ فورزا...
خودم اول فورزا رو خریدم.این بازی جوری بود که اصلا نمیتونستم از پاش بلند شم و تا اخرش رو رفتم و کلا یک ماه و خورده ای درگیرش بودم ولی درایوکلاب تو اون تخفیفاتی که خورده بود خریدم.چند روز پیش رفتم ببینم گیم پلی چه جوری هست که اگر خوشم اومد سیزن پسش رو هم بگیرم ولی متاسفانه شدیدا خورد تو ذوقم...
از نظر من گرافیک و گیم پلی فورزا شدیدا بهتر از درایو هست...
البته این نظر من بود.
آقا دمت گرم .فقط یه سوال دیگه من فورزا هورایزن2را گرفتم فورزا6 که گرافیکش بیشتره نسبت به2؟

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
چند روز بود با فورزا مشکل داشتم و بالاخره راحلش رو پیدا کردم، گفتم اینجا بگم شاید کسی به این مشکل برخورد. چون داخل فاروم فورزا هم خیلیا این مشکلو داشتن.
مشکل این بود که بعد از اپدیت جدید سیو بازی که صد ساعت بازی کرده بودم به صورت کامل پاک شده بود و با کلود هم سینک نمیشد و روی صفر درصد گیر میکرد و ارور میداد.
راه حل: بازیرو اجرا میکنی وقتی شروع کرد به سینک کردن دیتا، دی وی دی بازی رو از دستگاه بیرون میاری، امکان داره به صورت درصد نشون نده که داره دانلود میشه و امکان داره یکم طول بکشه چون همونطور میدونین سیو فورزا حجمش زیاده.
اگر بازی دیجیتالی باشه کاریش نمیشه کرد عملا سیوتون پریده

• Like
Reactions: sadegh93

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
آقا دمت گرم .فقط یه سوال دیگه من فورزا هورایزن2را گرفتم فورزا6 که گرافیکش بیشتره نسبت به2؟
بازم به نظر من FM6 گرافیکش از FH2 بیشتره ولی مزیتی که FH2 داره اینه که آزادی عملت بیشتره و محدود به پیست نمیشی....

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
این فورزا apex که برای pc میاد امروز گیم پلیشو دیدم درختهای اطراف پیست از 2d به 3d تغییر کرده باعث شده گرافیک محیط طبیعی تر بشه کاش واسه وان هم 3dمیکردن آخه با این گرافیک محیط درختها یکم بد طراحی شدن یکم ناراحت کنندست و اینکه نرخ فریم تصاویر در آینه ها به ۶۰ رسیده اما توی وان ۳۰ فریمه

آخرین ویرایش:
  • Like

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
یه چند روز هست وضعیت نت خوب شده و امروز تونستم یه چند دستی بازی کنم، لحظات خوب و فانی بود یه جوری میزنن پشتت که از گردونه رقابت حذف بشی:D

• Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یه چند روز هست وضعیت نت خوب شده و امروز تونستم یه چند دستی بازی کنم، لحظات خوب و فانی بود یه جوری میزنن پشتت که از گردونه رقابت حذف بشی:D
من چند روز قبلا رفتم یکمی مولتی ، راستش خودم اشتباهی یا از عمد ؟ خخخ زدم پشت یکی ، خوب اون شخص یکمی از دور رقابت خارج شد ، دفعه بعد سر پیچ همچین زد بهم که قشنگتر عقب اقتادم و ...، آقا سر یه پیچ تقریبا پر گاز دفعه بعد جوری به پشت متشینش زدم که .... بدون شرح دیگه ،،، من دلم سوخت انصافا ، :(
دیگه خیلی سعی میکنم نرم اینطوری خخخ
حالا شخصی میاد آنلاین بزنیم ؟ :)
Gpnt93 هست گیمر تگ من
  • Like
Reactions: sajjad++

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر