فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام خدمت دوستان فیفا باز :x

خب در خدمتتون هستیم با یه کاپ دیگه به مناسبت آغاز سال میلادی و اینکه بین 2 ترم قرار داریم و از بیکاری در بیایم :d
گفتم فیفا 15 رو تو سال 2015 بازی کنیم :))

جام به صورت 4 گروه 4 تیمه برگذار میشه که تمام بازی ها به صورت رفت و برگشت خواهد بود ولی فینال فقط تک بازی
اگه بازیکنی در بازیش مقابل حریف به حاضر نشد 6 امتیاز رو از دست میده و به حریفش داده میشه ...

اگر تعداد زیاد شد و به 32 نفر رسیدیم 8 تا گروه 4 نفره میشه

قوانین:

1-این جام برای بهتر شناختن همدیگه داره برگزار میشه،لطفا توهین و بی احترامی توی کار نباشه.
2-اگه بازی به هر دلیلی قطع شد،اگه تا دقیقه 30 نیمه اول بود،بازی توی همون زمین تکرار میشه،اگه از 30 تا دقیقه 65 بود فقط یه نیمه،و اگه بعد از 65 بود30 دقیقه دیگه بازی میکنید.
3- لطفا با نظم بازی هاتون رو انجام بدید و تا زمان مقرر همه ی بازی هاتون رو تموم کنید :x

Invite Setting

Game speed:Normal
Time:6min
در حالت online

------------
خودتون رو برای شرکت در جام معرفی کنید ( لطفا کسانی شرکت کنن که در تمام روز ها بتونن بازی کنن ) ( id تون رو بگید )
خودم id :FIFA-GOD-IR-IRAN
-------------------
اگه چیزی فراموش کردم بگید تا توی همین پست ویرایش کنم
------------

انتخاب تیم آزاد هست و هر تیمی که خواستید میتونید بردارید ولی سعی کنید تیم های مختلف بردارید(مثل جام قبلی که من اتلتیک مینیرو برداشتم و قهرمان شدم :d )

واسه اینکه تیمای تکراری زیاد نشه،تیم هایی مثل رئال،بایرن،بارسلون،من سیتی،دورتموند و مثل این ها،حداکثر 3 بار میتونن انتخاب شن مثلا من که رئال رو برداشتم فقط 2 نفر دیگه میتونن انتخاب کنن :d

ایشالا که جام خوبی بشه :x یاعلی

راستی یادم رفت اینو بگم،تا آخر جام نمیتونید تیمتون رو عوض کنید:d

لیگ :

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
معلومه همه امتحان دارنا :))
حالا صبر میکنیم اگه به حد نصاب نرسید چهار جانبه برگزار میکنیم :d

- - -ویرایش - - -

پ.ن:رئال تموم شد برید سراغ تیمای دیگه :d

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
منم فعلا درگیر امتحانام بعدش احتمالا بیام،دوباره فینالو با هم بزنیم ولی این دفعه دیگه از اون گل قشنگا نمیخورم:-))
فعلا آیدیم باشه تیمم رو بعدا میگم
Id:AMIIIN01

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
منم فعلا درگیر امتحانام بعدش احتمالا بیام،دوباره فینالو با هم بزنیم ولی این دفعه دیگه از اون گل قشنگا نمیخورم:-))
فعلا آیدیم باشه تیمم رو بعدا میگم
Id:AMIIIN01
خخخخ ولی گل قشنگی شدا هنوز فیلمشو دارم :)) :lol:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آیدی: XVSting
تیم: رئال. اگه رئال پره، بارسلونا (حالم از این تیم بهم میخوره ولی با تیم های دیگه نمیشه جلوی رئال دووم آورد :|)

پ.ن: آقا راه نداره این 3 تا به 5 تا تغییر کنه؟ وجدانا من بجز رئال با هیچ تیم دیگه ای اصلا بلد نیستم بازی کنم :(

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آیدی: XVSting
تیم: رئال. اگه رئال پره، بارسلونا (حالم از این تیم بهم میخوره ولی با تیم های دیگه نمیشه جلوی رئال دووم آورد :|)

پ.ن: آقا راه نداره این 3 تا به 5 تا تغییر کنه؟ وجدانا من بجز رئال با هیچ تیم دیگه ای اصلا بلد نیستم بازی کنم :(

من بهت یه فورمیشن میدم با بارسا با پاس‌کاری و یک دو اینا می تونی حداقل آخر نشی :) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر