PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام دوستان.
آقا یک سوال! مگه نمی گفتن بازی GOW4 شصت فریم ثابته؟؟
چرا بازی برای من اُفت فریم داره!؟ :| کنسول بنده PS4 معمولیه! بازی یه طوری لَگ و افت فریم داره که آدم سرگیجه می گیره!!! :| من PC باز هستم و زیر 60 فریم گیم نمی زنم! برای همین مطمئنم این بازی فریمیش تقریبا 50 تا 55 ـه!!! حالا شاید کمی بیشتر و کمتر!!!
:|:|
حالا سوالی که من دارم اینه! بازی GOW4 روی کنسول PS4 PRO هم چنین فریمی می ده یا روی 60 قفل می شه؟؟ من ویدئوهائی که تو نت می دیدم چنین افت فریمی رو شاهد نبودم!!!
اصن بازی GOW لذتش به همون 60 فریم بودنشه!!!! خیلی ضد حال خوردم خدائی!!!! :|:|:|

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
سلام دوستان.
چرا بازی برای من اُفت فریم داره!؟ :| کنسول بنده PS4 معمولیه! بازی یه طوری لَگ و افت فریم داره که آدم سرگیجه می گیره!!! :| من PC باز هستم و زیر 60 فریم گیم نمی زنم! برای همین مطمئنم این بازی فریمیش تقریبا 50 تا 55 ـه!!! حالا شاید کمی بیشتر و کمتر!!!
حالا سوالی که من دارم اینه! بازی GOW4 روی کنسول PS4 PRO هم چنین فریمی می ده یا روی 60 قفل می شه؟؟ من ویدئوهائی که تو نت می دیدم چنین افت فریمی رو شاهد نبودم!!!
من روی PRO بازی کردم. نمیدونم این اطلاعاتی که الان میخوام بگم رو معمولی هم هست یا نه ولی یه چک بکن
توی تنظیمات دو تا گزینه هست برای این موضوع. یکی Favor Resolution یکی هم Favor Performance اگه اولی رو بزنی فریم شصت نیست اما 4K هست تا حدی، دومی 60 فریم و نرمه اما رزولوشن پایین تر.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
سلام دوستان.
سلام، اگه منظورتون PS4 استاندارد هست که از همون 2 سال پیش تکلیفش مشخص شد که 60 فریم نیست!

During a hands-off preview at E3 2016, Rob Davis, lead level designer of SIE Santa Monica Studio, told : “We’re not 100% sure what frame rate we are aiming at for launch, running at 30 for this demo and I think that is what we will target for the full game.”

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام دوستان.
کی و کجا شنیدی 60 فرم بالام جان ؟:D با این گرافیک تو فک میکنی اصلا 60 فرم شدنیه ؟ اونم رو کنسول معمولی ؟ نه عزیز بازی 30 فرم هستش که افت فرم هم داره روی PRO هم بین 40 تا 60 نوسان داره و اکثرا زیر 60 فرم هستش شما یکم بازی کن 100 درصد عادت میکنی
فعلا اول راهی باید با 30 فرم و افت فرم عادت کنی ...

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام دوستان.
منم بیشتر pc 60 فریم میزنم ، ولی gow که جدیدا بازیش کردم 30 (زیر 30 هم زیاد میاد) هست.
معمولا هم روزی که بازی میکردم سردرد میگرفتم ، 60 فریم بد عادت میکنه آدمو ...

توی تنظیمات دو تا گزینه هست برای این موضوع. یکی Favor Resolution یکی هم Favor Performance اگه اولی رو بزنی فریم شصت نیست اما 4K هست تا حدی، دومی 60 فریم و نرمه اما رزولوشن پایین تر.
تو کنسول معمولی این گزینه ها غیرفعالن

• Like
Reactions: Ludens

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام، اگه منظورتون PS4 استاندارد هست که از همون 2 سال پیش تکلیفش مشخص شد که 60 فریم نیست!

During a hands-off preview at E3 2016, Rob Davis, lead level designer of SIE Santa Monica Studio, told : “We’re not 100% sure what frame rate we are aiming at for launch, running at 30 for this demo and I think that is what we will target for the full game.”
کی و کجا شنیدی 60 فرم بالام جان ؟:D با این گرافیک تو فک میکنی اصلا 60 فرم شدنیه ؟ اونم رو کنسول معمولی ؟ نه عزیز بازی 30 فرم هستش که افت فرم هم داره روی PRO هم بین 40 تا 60 نوسان داره و اکثرا زیر 60 فرم هستش شما یکم بازی کن 100 درصد عادت میکنی
فعلا اول راهی باید با 30 فرم و افت فرم عادت کنی ...
من روی PRO بازی کردم. نمیدونم این اطلاعاتی که الان میخوام بگم رو معمولی هم هست یا نه ولی یه چک بکن

منم بیشتر pc 60 فریم میزنم ، ولی gow که جدیدا بازیش کردم 30 (زیر 30 هم زیاد میاد) هست.
معمولا هم روزی که بازی میکردم سردرد میگرفتم ، 60 فریم بد عادت میکنه آدمو ...

تو کنسول معمولی این گزینه ها غیرفعالن

اصلا تصور نمی کردم این بازی بخواد زیر 60 باشه!!!! چطوری امکان داره چنین عنوان بزرگی زیر 60 فریم عرضه بشه؟؟؟ برای من اصلا گرافیک تو بازی مهم نیست! فقط گیم پلی و فریم! فریمِ بالا لذت بازی رو دو چندان می کنه!!!! دیگه 30 فریم منسوخ شده وجدانا!!!! :|:|:| اون GOW1 و GOW2 رو کنسول PS2 شصت فریم بود!!! این که دیگه نسخه چهار روی کنسول PS4 ـه!!!! :-??
حقیقتا نمی تونم با این وضعیت بازی کنم!!!! #-o اگر مطمئنید که روی PS4 PRO فریم بازی بهتر می شه، از رفیقم کنسول PRO بگیرم و بازی کنم! :-?? وگرنه باید بازی رو رَد کنم بره! ارزش سَر درد گرفتن رو نداره!!! #-o
دوستانی که PC دارن و 60 فریم بازی می کنن، درک می کنن چی می گم...
هر بازی که باهاش خاطره داریم داره مُنفَجر و نابود می شه!!! پپییففففف...

• Like
Reactions: soltanmasoud

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چطوری امکان داره چنین عنوان بزرگی زیر 60 فریم عرضه بشه؟؟؟
سوال اصلی اینه که چطوری بالای 60 فریم عرضه بشن؟ :D اکثر انحصاری های PS4 همین 30 فریم بودن تا الان. :D کلا بازی برای من طوری بود که یه لحظه هم به فریم ریت و این مسائل فکر نمیکردم. :-"

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اصلا تصور نمی کردم این بازی بخواد زیر 60 باشه!!!! چطوری امکان داره چنین عنوان بزرگی زیر 60 فریم عرضه بشه؟؟؟ برای من اصلا گرافیک تو بازی مهم نیست! فقط گیم پلی و فریم! فریمِ بالا لذت بازی رو دو چندان می کنه!!!! دیگه 30 فریم منسوخ شده وجدانا!!!! :|:|:| اون GOW1 و GOW2 رو کنسول PS2 شصت فریم بود!!! این که دیگه نسخه چهار روی کنسول PS4 ـه!!!! :-??
حقیقتا نمی تونم با این وضعیت بازی کنم!!!! #-o اگر مطمئنید که روی PS4 PRO فریم بازی بهتر می شه، از رفیقم کنسول PRO بگیرم و بازی کنم! :-?? وگرنه باید بازی رو رَد کنم بره! ارزش سَر درد گرفتن رو نداره!!! #-o
شماره های قبلی کی 60 فریم بودن که شما انتظار داری این شماره باشه!!؟؟فریمشون اکثرا شناور بود
اکثر انحصاری های ps4 30 قفل هستن.

• Like
Reactions: Jack cooper

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
چرا انقدر الکی جو میدی؟ اره روی پرو فریم بالاست در حدود شصت نرمه نرمه
روی معمولی همیشه اینطور بوده.
شما گرافیک رو به فریم ترجیح میدی؟!!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چرا انقدر الکی جو میدی؟ اره روی پرو فریم بالاست در حدود شصت نرمه نرمه
روی معمولی همیشه اینطور بوده.
شما گرافیک رو به فریم ترجیح میدی؟!!!
الکی جو دادن نیست بحث عادت کردنه من خودم اولین بازی کنسولی 30 فرمیم U4 بود تو تاپیکش هم رفتم گله کردم که چرا مثلا بازی بعضی جاها افت فرم داره و جوابم هم گرفتم این دوستمون هم احتمالا قبلا یـ جایی شنیده بازی 60 فرمه به هر حال اشتباه کرده و تو زوقش خورده شما اگه یـ عمر 60 فرم بازی کنی بعد بخوای 30 فرم بازی کنی متوحه میشی که فرقش خیلیه تو اون حجم روونیی که میده بازی به ادم که خوب اونم بعد یـ مدتی عادت میکنه طرف ! ایشون اشتباه کرد جوابش رو هم گرفت بحث جو دادن نیست !

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
الکی جو دادن نیست بحث عادت کردنه من خودم اولین بازی کنسولی 30 فرمیم U4 بود تو تاپیکش هم رفتم گله کردم که چرا مثلا بازی بعضی جاها افت فرم داره و جوابم هم گرفتم این دوستمون هم احتمالا قبلا یـ جایی شنیده بازی 60 فرمه به هر حال اشتباه کرده و تو زوقش خورده شما اگه یـ عمر 60 فرم بازی کنی بعد بخوای 30 فرم بازی کنی متوحه میشی که فرقش خیلیه تو اون حجم روونیی که میده بازی به ادم که خوب اونم بعد یـ مدتی عادت میکنه طرف ! ایشون اشتباه کرد جوابش رو هم گرفت بحث جو دادن نیست !
ممنونم از شما که پاسخ کامل دادید، ممنون. دقیقا همینطوره که شما فرمودید.
منم تصمیم گرفتم GOW4 رو روی PRO بازی کنم. تلاش می کنم تجربه بهتری داشته باشم از این بازی! L-)

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
اقا من دیروز همینجوری داشتم کانسپت آرت های بازی رو نگاه میکردم ک یهو چشمم خورد ب چکش ثور،یچیزایی اومد تو ذهنم ک دور از انتظار نیست،توی اسپویلر توضیح میدم چیز خاصی نیست ولی محض احتیاط میذارم تو اسپویل:
آقا دقت کردین توی شماره های قبل هر کدوم از باس ها ک ی سلاح خاص داشتن آخرش کریتوس با همون سلاح خودشون لهشون میکرد و تیکه تیکشون میکرد؟ :D
مثلا اون توی gow 2 همون یارو ک جلوی مقبره sisters of fate بود و نیزه داشت و کریتوس ب همون نیزش میدوختش ب در معبد :D یا اون یارو بربره ک کریتوس قبلا سرش رو کنده بود و ی چکش بزرگ داشت اخرش با همون چکش میزد تو مغزش،کلا برای همه باس ها همین کار رو میکرد توی نسخه سوم هم ک دیدیم چ بلایی سر هیدیس اورد با زنجیرای خودش،اخر بازی هم ک با شمشیر المپیوس زد زئوس رو نمود :D
شما حالا تصور کنین ک توی نسخه بعدی،بعد از ی نبرد نفس گیر با ثور،وقتی ک ثور داره تو خون خودش میغلطه،کریتوس بره چکشش رو برداره و بزنه تو مغزش :D
کلا فقط همون لحظه برداشتن چکش خیلی باحاله و پشمای ثور میریزه ک یکی غیر از خودش تونسته چکشش رو برداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر