Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
اشتباه میکنی اصلا همچین چیزی امکان نداره بیشتر از 5 مگابایت سرعت نمیده ایرانسل به دکلشم بسچبی نهایتا تا 6 چیزی که میگی اشتباه محاسباتی شماست
برا من تا ۱۴ مگ سرعت میده ولی سرعتش ثابت نیست و از ۸ مگ تا ۱۴ متغیره. البته من Portable hostspot نمیکنم گوشیو و از usb tethering استفاده میکنم. وقتی میخام هات‌اسپات کنمو از psn دانلود کنم سرعتش خیلی پایین میاد و میره رو ۳ ۴ مگابایت. ولی با استیم بین ۸ تا ۱۴ مگابایت هست. با idm هم سرعت رو ۱۳ ۱۴ مگ قفله و کلا تغییر نمیکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Moriarty

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
اشتباه میکنی اصلا همچین چیزی امکان نداره بیشتر از 5 مگابایت سرعت نمیده ایرانسل به دکلشم بسچبی نهایتا تا 6 چیزی که میگی اشتباه محاسباتی شماست
شما تا حالا این سرعت رو نگرفتید دلیل بر اینکه امکان نداره نمیشه. مگه کسی میره سرعت دانلود رو محاسبه میکنه =))

• Like
Reactions: koorosh

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من با خود کلاینت بلیزارد سرعت دانلودم ۶ مگه با ایرانسل درحالت عادی، شبا هم دانلود مجانی تقریبا ۱۰ مگ. مثلا اون اپدیت ۱۴ گیگی رو ساعت ۲ شروع کردم ۳.۵ تموم شده بود.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شما تا حالا این سرعت رو نگرفتید دلیل بر اینکه امکان نداره نمیشه. مگه کسی میره سرعت دانلود رو محاسبه میکنه =))
باهوش وقتی فرق بین مگابایت و مگابیت رو ندونی میشه اشتباه محاسباتی هر دو فاکتور اصلی محاسبه سرعت اینترنت میشن ،چون اسمش محاسبه است دلیل نمیشه یاد جمع تفریق دوران دبستان بیوفتی :/

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
باهوش وقتی فرق بین مگابایت و مگابیت رو ندونی میشه اشتباه محاسباتی هر دو فاکتور اصلی محاسبه سرعت اینترنت میشن ،چون اسمش محاسبه است دلیل نمیشه یاد جمع تفریق دوران دبستان بیوفتی :/
حتی نیازی هم نیست بدونی تا وقتی که idm-steam-epic launcher-origin-ubisoft در حالت عادی بایت رو نشون میدن و فک کنم فقط استیمه که این قابلیت رو داره که بشه به بیت تبدیلش کرد.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
جدا باورم نمیشه :D واقعا دم بلیز گرم!

دیروز تو فروم اورواچ یه تاپیک بود به نام why i deleted overwwtch که هرچند خوراک ترول بود بنده خدا حرفاش خیلی منطقی بود در مورد انگولک کردن لوسیو و پایین آورن wall jump boost ش. خلاصه که تاپیکه یدونه پست هم نداشت، منم رفتم یکم شلوغش کردم و تاپیک تو general dis تقریبا همش اول بود یه نصف روز که باعث شد انگاری چشم سازنده ها بهش بخوره :D همین چند ساعت پیش تو ptr وال راید بوست لوسیو به حالت اولیه برگشت!
حالا نمیگم تاپیک اون طرف و پست من به تنهایی لوسیو زو نجات داد :D ولی قلبا یه رابطه ای بینشون حس میکنم :D :D

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
جدا باورم نمیشه :D واقعا دم بلیز گرم!

دیروز تو فروم اورواچ یه تاپیک بود به نام why i deleted overwwtch که هرچند خوراک ترول بود بنده خدا حرفاش خیلی منطقی بود در مورد انگولک کردن لوسیو و پایین آورن wall jump boost ش. خلاصه که تاپیکه یدونه پست هم نداشت، منم رفتم یکم شلوغش کردم و تاپیک تو general dis تقریبا همش اول بود یه نصف روز که باعث شد انگاری چشم سازنده ها بهش بخوره :D همین چند ساعت پیش تو ptr وال راید بوست لوسیو به حالت اولیه برگشت!
حالا نمیگم تاپیک اون طرف و پست من به تنهایی لوسیو زو نجات داد :D ولی قلبا یه رابطه ای بینشون حس میکنم :D :D
خُب لینک تاپیک رو هم بده تا ببینیم چی شده. چون تاپیک با این نام زیاد دیدم.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
خب Symmetra رو هم دارن به یه cancer تمام عیار تبدیل میکنن

قابلیت تلپورت مثل teleport gun بازی Unreal Tournament شده (خروجی teleport رو میشه به فاصله 25 متری sym جاگذاری کرد) با این تفاوت که کل تیم رو میشه باهاش تلپورت کرد
turret ها سه تا شدن ولی hp و دمیجشون زیاد شده و میشه مثل مین های Widowmaker پرتابشون کرد
آلتیمیت هیرو هم یه دیوار عظیم با عرض بی نهایت و 5000HP هست

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
خب Symmetra رو هم دارن به یه cancer تمام عیار تبدیل میکنن

قابلیت تلپورت مثل teleport gun بازی Unreal Tournament شده (خروجی teleport رو میشه به فاصله 25 متری sym جاگذاری کرد) با این تفاوت که کل تیم رو میشه باهاش تلپورت کرد
turret ها سه تا شدن ولی hp و دمیجشون زیاد شده و میشه مثل مین های Widowmaker پرتابشون کرد
آلتیمیت هیرو هم یه دیوار عظیم با عرض بی نهایت و 5000HP هست
کاشکی حالا که میخوان به مغزشون فشار بیارن , برن هیروهای خرابشون رو درست کنن. آخه کی با سیمترا و لوسیو مشکل داره :-@

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان
بنده امروز فردا حتما قصد دارم بازی رو تهیه کنم میخواستم ببینم بهترین و ارزون ترین راه برای تهیه بازی چیه ؟
آیا ریجن روس اینا هم واسه این بازی صدق میکنه ؟
اگه آره لینک خریدی چیزی پیام خصوصی کنید ممنون میشم;)

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان اکانت خودم رو میخوام بفروشم به پولش احتیاج دارم چون میخوام مانیتور بگیرم پول کم دارم
داخل اکانت Overwatch هم دارم
بازی Diablo 3 هم به همراه هر دو تا اکسپنشن خریداری شده RoS + Necromancer
هرکسی خواست بهم پیام بده قیمت هم فقط = 150 هزارتومن

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
سلام دوستان
اميدوارم حالتون خوب باشه
من و دوستم ٢ نفري باهم رنك بازي ميكنيم ولي متاسفانه دو نفري واقعا نميشه بازي هارو برد
نميگم لايق تاپ ٥٠٠ هستيم ولي خب بد هم بازي نميكنيم :D
اگه از دوستان كسي تمايل داشت بازي كنيم با هم تو بازي اد كنه
Sendo#2754

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام دوستان
بنده امروز فردا حتما قصد دارم بازی رو تهیه کنم میخواستم ببینم بهترین و ارزون ترین راه برای تهیه بازی چیه ؟
آیا ریجن روس اینا هم واسه این بازی صدق میکنه ؟
اگه آره لینک خریدی چیزی پیام خصوصی کنید ممنون میشم;)
می توانید Account Balance مربوط به Battle.net را تهیه کنید ( دقت کنید که کشور اکانت ایران نباشد ) سپس در زمان هایی که تخفیف 50% می خورد خودتان به صورت مستقیم خرید کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر