Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا کسی بازیرو تموم کرده؟

من بازی را تمام کردم ، به نظرم به غیر از دیر لود شدن بازی ، پایین بودن Texture ها و قاطی شدن صدای بازی در بعضی موارد ، خیلی بازی قشنگی بود.گیم پلی بازی با گرفتن تمام Achievment ها حدود 29 ساعت طول کشید.

سلام
کسی title update بازی رو ریخته؟
تغییراتش چی بوده؟
ممنون

در یکی از Level های اصلی بازی برای من گیر می کرد ،تقریبا اخرای بازی بود . این آپدیت را زدم مشکلم برطرف شد . نمی دونم ربط داشت یا نه ، اما درکل تغییر چشمگیری درش وجود نداشت.امید داشتم Loading یکم مدت زمانش بیاد پایین که متاسفانه تغییر نکرد.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بلاخره بازی تموم کزدم حالا مفهمم چرا امتیازش انقدر خوب شده:d
خدایی گیم پلیش معرکه بود همینطور جنگ هاش
گرافیکم که خوب بود
خلاصه همه چیش خوب بود ولی بازم از داستان این رمان ارباب حلقه ها هیچی نفهمیدم لامصب انقدر طولانی هست باید کتابشو خوند تا فهمید این فیلم ها با بازی ها فایده ندارن

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان بنظرتون ارزش داره بخرم بازی رو من با سبک rpg ودیالوگ زنی میونه ای ندارم ولی عاشق سبک اکشن و خون و خونریزی ام می ارزه بخرمش؟>

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بنظرتون ارزش داره بخرم بازی رو من با سبک rpg ودیالوگ زنی میونه ای ندارم ولی عاشق سبک اکشن و خون و خونریزی ام می ارزه بخرمش؟>
این بازی اصلا دیالوگ زنی نداره!
اکشن کامله! پر از خون و خون ریزی...

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
بازیش محشره، جالبیش اینه که من فقط 30 درصد از داستان بازی رو تموم کرده بودم که با بازی کردن دوئل ها و رییس کردن چند تا میمونه ضعیف و اینجور کارای فرعی تو بازی تمومه ابیلیتیها (غیر از اونایکه فقط در داستان بازی اوپن میشه)و XP رو فول کردم.هم یج.رایی خنده داره هم باحال شده(هم میتونه یه ضعف برا بازی باشه چون ادامه دادنه داستانه بازی از نظر سختیش فوق العاده آسون شده)
پس یه نصیحت واس کسایکه تازه میخان بازیش کنن اونم اینه که متعادل پیش برید (یه چند مرحله از داستان-چند مرحلم از مراحل فرعیش)

cao cao

کاربر سایت
Jan 23, 2008
31
نام
سهراب
بازیش محشره، جالبیش اینه که من فقط 30 درصد از داستان بازی رو تموم کرده بودم که با بازی کردن دوئل ها و رییس کردن چند تا میمونه ضعیف و اینجور کارای فرعی تو بازی تمومه ابیلیتیها (غیر از اونایکه فقط در داستان بازی اوپن میشه)و XP رو فول کردم.هم یج.رایی خنده داره هم باحال شده(هم میتونه یه ضعف برا بازی باشه چون ادامه دادنه داستانه بازی از نظر سختیش فوق العاده آسون شده)
پس یه نصیحت واس کسایکه تازه میخان بازیش کنن اونم اینه که متعادل پیش برید (یه چند مرحله از داستان-چند مرحلم از مراحل فرعیش)
راهنمایی برای بازی نوشته شده یا نه؟
دقیقا تو بازی ازت چی میخواد هی باید بری اینور اونور کمپ اورکه رو بکشی؟

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
واقعا حیف این ایده ارباب حلقه ها که اینطوری هدر میره،میشد این ایده و داستان رو به یه بازی تو سبک
prince of persia
assassin's creed
dante's inferno
castlevania: lords of shadow
darksiders
تبدیل کرد،که مراحل اصلی بازی تو یه داستان خطی پیش بره،در کنارش این مراحلی که تو بازی هست به عنوان مراحل فرعی استفاده بشه

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
مشکل لگ و لودینگ ها و لودبازی حل نشده؟

والا نمیدونم،من که رفع مشکلات بازی رو با این آپدیت حس نکردم
شاید دوستان دیگه نظر دیگه ای داشته باشن
تو اینترنت،چیزی ندیدم که توضیح بده،بعد از انجام این آپدیت چه تغییراتی تو بازی ایجاد میشه
هر کی پیدا کرد،لطفا لینک بزاره

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
متوسط رو به‌بالا!
به غیر از داستان سرایی عالی‌ که داشت و طوری در هم تنیده در داخل روال بازی کرده بود و همینطور بخش حاشیه ایی احوالات موردور و اتفاقاتیرامون ارباب تاریکی و چگونگی ساخت حلقه رو روایت میکرد بکه روند خیلی خوب و عالی هم می داشت باقی مسائل از جمله گیم پلی در حد نرمال و کپی برابر اصل از روی AC بود! که البته معمول هم هست با توجه به تاکید بر روند داستان سعی کرده بودن کمی آشکار ارجاعاتی هم به سری AC داشته باشن از نظر گیم پلی و چند آپشن هم به این سبک بازی اضافه کنن! کامبو های اضاقه شونده عالی و کشتار بدون وقفه و همینطور دو سرزمین یکدست پرداخته شده‌اش گیمر رو تا چند ساعتی سرگرم میکرد!خود بازی هم نسبتا آسون بود و راحت میشه 1000 اسکورش رو گرفت!

در کل باب میلم بود و بهش 8مثبت میدم.

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
منم تا 30 ذرصدش رفتم . خیلی خوبه . ولی مشکل لودینگش خیلی بده . مثلا دکمه توقفو میزنی نقشه رو نگاه کنی یا اپگرید کنی تا به بازی برگرده 10 ثانیه لود میشه.
مشکل دیگرش هم لود شدن تکسچرهاشه که دیر لود میشن .البته این مشکل با نصب دیسک تا حدودی کم میشه .
خیلی شبیه سری آرکامه .
یکی از مواردی هم که از لذت بازی کم میکنه قسمت پارکور و بالا رفتن از ساختمانه که خیلی خشکه .
نمره من روی 360 بهش 7.5 ------البته اگه مشکل لودینگ نبود 9 میشد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر