Manhunt 2

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
يه سوال داشتم درباره manhunt 2 , هركي بازي كرده لطفا راهنماييم كنه :

اون مرحله اي كه بايد كله يكي از نگهبانا رو با تبر بزنيم و جلو اون دره به نگهبان نشونش بديم گير كردم....

نميدونم چجوري كله نگهباني رو كه زدم و برش داشتم بگيرم تو دستم ....

خودش ميگه .....Equip the head and press" O " to show ولي نميگه چجوري مسلح بشم به كله اي كه زدم (به عبارت ديگه نميگه چجوري ميتونم كله هرو كه گزاشتم تو كيفم بگيرم دستم , فقط ميگه Equip ! ؟ )

چه كنم ؟

درست يادم نيست ولي فكر كنم نبايد سلاحي دستت باشه و اينكه تو يك مشما هستش فكر كنم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
درست يادم نيست ولي فكر كنم نبايد سلاحي دستت باشه و اينكه تو يك مشما هستش فكر كنم.

مسئله همين جاست , چجوري سلاهم رو روي زمين بندازم , بابا من به كي بگم سلاح نميخوام؟؟!!!

manix جان دمت گرم ميخواي save بازي رو بزارم يه نگاهي بكني؟؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان كسي ميتونه داستان اين manhunt2 رو توضيح بده , كه چي به چيه ؟

من انگليسيم اونقدرها خوب نيست ......

ممنون.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان لطفا يكي جواب بده ....

يه مشكل ديگه هم تو بازي پيدا كردم , تو مرحله origins كه بايد برم سراغ اون دكتر كچله , و صداي دكتره

از اسپيكر ها پخش ميشه (كه بايد اسپيكر هارو سريع با تفنگ بزنم ...) , وقتي ميرسم به اتاقي كه دكتره اونجاست

وقتي ميكشمش ماموريت fail ميشه , و كاره ديگه اي هم نميتونم بكنم , و بعد از چند ثانيه كه دكتره حرف ميزنه

يهو ميميرم .....

چه بايد بكنم ؟؟

keep safe

کاربر سایت
Feb 29, 2008
53
نام
kamyar
دوستان لطفا يكي جواب بده ....

يه مشكل ديگه هم تو بازي پيدا كردم , تو مرحله origins كه بايد برم سراغ اون دكتر كچله , و صداي دكتره

از اسپيكر ها پخش ميشه (كه بايد اسپيكر هارو سريع با تفنگ بزنم ...) , وقتي ميرسم به اتاقي كه دكتره اونجاست

وقتي ميكشمش ماموريت fail ميشه , و كاره ديگه اي هم نميتونم بكنم , و بعد از چند ثانيه كه دكتره حرف ميزنه

يهو ميميرم .....

چه بايد بكنم ؟؟

بايد از سلاح برقی استفاده کنی​

keep safe

کاربر سایت
Feb 29, 2008
53
نام
kamyar
دوستان كسي ميتونه داستان اين manhunt2 رو توضيح بده , كه چي به چيه ؟

من انگليسيم اونقدرها خوب نيست ......

ممنون.

در مورد داستانش هم اينه که اون دکترا ميخوان از يه فرد 2 شخصيت درست کنن اوناهم تورو انتخاب مي
کنن
اون يارو هم که بعضی وقتا با اون ميری وجود خارجی نداره و خودت هستی و تورو وادر آدم کشتن ميکنه
بازم سؤال داشتی بپرس​
چون خودمم خيلی تحت تاثير اون بازی شده بودم نزديک بود آدم بکشم:cheesygri

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بايد از سلاح برقی استفاده کنی​

سلاح برقي از كجا گير بيارم ؟؟!!​

--------------------
ويرايش : اوكي شد...​

در مورد داستانش هم اينه که اون دکترا ميخوان از يه فرد 2 شخصيت درست کنن اوناهم تورو انتخاب مي​

کنن

اون يارو هم که بعضی وقتا با اون ميری وجود خارجی نداره و خودت هستی و تورو وادر آدم کشتن ميکنه
بازم سؤال داشتی بپرس​

چون خودمم خيلی تحت تاثير اون بازی شده بودم نزديک بود آدم بکشم:cheesygri​

ممنون , خداييش بازيش حرف نداره ولي من با شماره يكش كه واسه pc بود خيلي بيشتر حال كردم چون​

صحنه هايي كه آدمارو ميكشت كاملا واضح بود! :evil::biggrin1:ولي توي شماره 2 اينطوري نيست....:(:cheesygri​

راستي manhunt1 واسه psp هم هست ؟​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر