Manhunt 2

alirezajoon

کاربر سایت
Sep 8, 2006
16
آقا من تو این مرحله که اولش بیرون یه ساختمون مثله قصره موندم!
میرم داخل و همه رو سلاخی میکنم! بعد میرم زیر زمین میبینم دکتره میره و در پشتش بسته هست و یارو میگه باید از یه جا دیگه برم!!!
بعد دیگه نمیدونم باید کجا برم و همون جا گیر کردم!
با تشکر

منم اين قسمت مشكل دارم.يكي لطفا راهنمايي كنه

alirezajoon

کاربر سایت
Sep 8, 2006
16
دوستان من مشكلم رفع شد.ولي تو مرحله قبرستون كه بايد روح دوستشو بكشه گير كردم.چيكارش كنم؟با آمپول هم امتحان كردم نميميره:confused:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دوست عزیز مشکل من حل شده!
همون جایی که نشون میده دره بسته است و دکتره در حاله فراره! از پله ها بیا بالا و از روی اون نرده ها رد شو تا بری روی یکسری راه باریک که مثل کابینت میمونه!!! بعد با میله درش رو باز کن و برو داخلش! (یکم توضیحش سخته!);)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان من مشكلم رفع شد.ولي تو مرحله قبرستون كه بايد روح دوستشو بكشه گير كردم.چيكارش كنم؟با آمپول هم امتحان كردم نميميره

باید امپول و برداری بعدش بری جایی که تاریک هست واستی خودش میاد بعدش از پشت بهش حمله کنی 3 4 با این کارو انجام بدی میله از دستش میفته بعدش میتونی در و باز کنی بری قسمت بعدی !!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام بچه ها :
من تو اين بازي اونجايي كه دكتره ميره پشت درب . بعد از توي اون كانال ها هم رد ميشم ولي بعد كه ميام پايين نميتونم برم توي security door . نميدونم چه جوري بايد رفت تو اون اتاقه . خواهشا راهنمايم كنيد .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
كله ي يكي رو بكن ببر جلوي security room.من مرحله ي Badi رو نميتونم برم كسي ميتونه كمك كنه؟
تو بيمارستان كه تبر نيست . آخه سر رو با تبر قطع ميكنه . من اون مرحله كلوپ كه يه بار بايد سر رو ميگرفتيم جلوي در رو رد كردم . الان بيمارستانم كه دكتره رفته تو اتاقه و در بسته شده حالا نميشه رفت تو اتاقش .

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
كسي پچ حذف كردن سانسورهاي manhunt 2 رو ميخواد؟ كار باهاش خيلي ساده است.فقط بايد فايل iso بازي رو drag كنيم روي فايل پچ و بعد از چند ثانيه همون فايل iso تبديل ميشه به mh2 سانسور نشده.
اينو خودم هم تست كردم و كار مي كنه و همه ي مراحل هم سر جاشه وهيچ مشكلي نداره.

Attachments

• MH2Hack.rar
    27.6 KB · مشاهده: 14

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
يه سوال داشتم درباره manhunt 2 , هركي بازي كرده لطفا راهنماييم كنه :

اون مرحله اي كه بايد كله يكي از نگهبانا رو با تبر بزنيم و جلو اون دره به نگهبان نشونش بديم گير كردم....

نميدونم چجوري كله نگهباني رو كه زدم و برش داشتم بگيرم تو دستم ....

خودش ميگه .....Equip the head and press" O " to show ولي نميگه چجوري مسلح بشم به كله اي كه زدم (به عبارت ديگه نميگه چجوري ميتونم كله هرو كه گزاشتم تو كيفم بگيرم دستم , فقط ميگه Equip ! ؟ )

چه كنم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر