Persian Pirates | Clash of Clans

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
دوست عزیز اینجا هرکی شرایط وار نداشته باشه ( نداشتن هیرو و غیره ) میره کلن دو و به محض اماده بودن برمیگرده؛ حتی خود من! اگه مشکلی با این قضیه نداری قدمت رو چشم. بعدا نگی نگفتی.
شرایط وار یعنی چه چیزهای که شما میخواید و ما نداریم

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود دوستان
من لولم ١١٨ هست با رفيقام يه كلن داريم، چند وقته يه مشكلي پيش اومده كه اعصابمون رو خورد كرده!! از بعد از آپديت اخر كلن ما نميتونه وار پيدا كنه!!! يني ميزنيم سرچ ٢٤ ساعت هم بگذره هيچي پيدا نميكنه و كماكان در حال سرچه!!! يني از زمان آپديت اخر نتونستيم وار بزنيم :( ، يني بهتون بگم تشنه جنگيما :d
كسي ميدونه مشكل چي ميتونه باشه؟؟؟!!!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
درود دوستان
من لولم ١١٨ هست با رفيقام يه كلن داريم، چند وقته يه مشكلي پيش اومده كه اعصابمون رو خورد كرده!! از بعد از آپديت اخر كلن ما نميتونه وار پيدا كنه!!! يني ميزنيم سرچ ٢٤ ساعت هم بگذره هيچي پيدا نميكنه و كماكان در حال سرچه!!! يني از زمان آپديت اخر نتونستيم وار بزنيم :( ، يني بهتون بگم تشنه جنگيما :d
كسي ميدونه مشكل چي ميتونه باشه؟؟؟!!!
هر 7-8 دقیقه کنسل کنید!
بی زحمت اسم کلن دوم رو بگید انشالله از اونجا اگه لایق بودیم میایم اصلی>:)
Y0gqpvyj#

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
260814363837517993_lvl6.png

همین الان level 6 شدیم :x تبرییییککک

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
نمیدونم چرا کیک شدم ولی من دراگ ساخته بودم واسه وار میخواستم اتک بدم. به هرحال بهتر بود بعد از وار کیکم کنید. کلن خوبی بود موفق باشید :D

Sent from my SM-N900

دمت گرم

والا منم کیک کردن باز خدا رو شکر شما 3 تا وار بودید ولی منو همون وار اول به خاطر ی ستاره اونم تو کلن آزمایشی کیک کردن هر چند من خودم به شخصه جای که قانون داشته باشه خوشم میاد ولی زمانی که اسم ی چیزی رو گذاشتیم آزمایشی باید فرصت دوباره داد ولی در کل کلن خوبی دارن....

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
دمت گرم

والا منم کیک کردن باز خدا رو شکر شما 3 تا وار بودید ولی منو همون وار اول به خاطر ی ستاره اونم تو کلن آزمایشی کیک کردن هر چند من خودم به شخصه جای که قانون داشته باشه خوشم میاد ولی زمانی که اسم ی چیزی رو گذاشتیم آزمایشی باید فرصت دوباره داد ولی در کل کلن خوبی دارن....
عزیز من همون بعد وار از بچه ها اومدن به من گفتن که بهت فرصت دوباره بدیم و من موافقت کردم و اینوایتت کردن ولی معلوم نشد کجا رفتی!! 50 نفر تو کلنن قرار باشه ناز همه رو بکشیم سنگ رو سنگ بند نمیشه! همون وار اولت هم معلوم بود چیکاره ای ولی باز خواستیم فرصت دوباره بدیم!

دوما هم وقتی توی کلن نیستی واسه چی باید توی گروه کلن نگهت داریم؟!!!

Ch__OF__Death

کاربر سایت
Jan 17, 2015
68
نام
AlI
عزیز من همون بعد وار از بچه ها اومدن به من گفتن که بهت فرصت دوباره بدیم و من موافقت کردم و اینوایتت کردن ولی معلوم نشد کجا رفتی!! 50 نفر تو کلنن قرار باشه ناز همه رو بکشیم سنگ رو سنگ بند نمیشه! همون وار اولت هم معلوم بود چیکاره ای ولی باز خواستیم فرصت دوباره بدیم!

دوما هم وقتی توی کلن نیستی واسه چی باید توی گروه کلن نگهت داریم؟!!!

ترجیحا چون این مدت اینقد در مورد احترام صحبت کردم با شما و اصلا نگرفتی چی گفتم، دیگه حوصله توضیح دادن ندارم هر جا هستید خوش و پیروز باشید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر