طرفداران psp

Aliiiiiiii

کاربر سایت
May 16, 2017
6
بهترین باندل psp ( نظر شخصی)
a8198b5a6e86e346d9fe7dd03cfa2cef.jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خیلی خوب و عالی
خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم به این قدیمی ها هم ارزش میدین !

psp وصل میکنی به tv انگار یه کنسول خونگی داری
قشنگ این حس القا میکنه
چه قدیمی یچه جدید چیزی که ارزششو داره و با ابهته لایق فکر کردن بهش و استفاده ازش هست

Aliiiiiiii

کاربر سایت
May 16, 2017
6
psp وصل میکنی به tv انگار یه کنسول خونگی داری
قشنگ این حس القا میکنه
چه قدیمی یچه جدید چیزی که ارزششو داره و با ابهته لایق فکر کردن بهش و استفاده ازش هست
اره خیلی حس خوبیه

اره راس میگی

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اره خیلی حس خوبیه

اره راس میگی

خودم سال ها psp داشتم تازگیا فروختمش بعد از این همه سال
الانم یه nintendo 3ds آک خریدم
ولی psp همیشه موندگاره و اسمشو تو تاریخ ثبت کرد برای همیشه - مثل خیلی از کنسول ها دستی نبود که دیگه حتی کسی نمیدونه اسمشون چی بوده چه شکلی بودن میشه 40 تا کنسول دستی بهت بگم که وجود خارجی دیگه ندارن
خودم یه کنسول دستی اروپانی داشتم به اسم gizmondo کنسول خوب و جالبی بود + یه pda همون کامپویتر جیبی هم بود اما شکست خورد و چیزی ازش نموند

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
وصل کردن psp به تلویزیون

remotejoy_lite_PC.jpg

images
یادش بخیر 7 ساله پیش با کلی ذوق رفتم از مغازه دار یه کابل کامپوننت 5 سره خریدم 15000 تومن اومدم خونه با LCD 46 اینچ وصل کردم صفحه بازی تو LCD سیاه سفید شد و تصویر بازیم نصف صفحه LCD نمایش داده میشد اون شب بد جوری اعصابم خورد شد

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
یادش بخیر 7 ساله پیش با کلی ذوق رفتم از مغازه دار یه کابل کامپوننت 5 سره خریدم 15000 تومن اومدم خونه با LCD 46 اینچ وصل کردم صفحه بازی تو LCD سیاه سفید شد و تصویر بازیم نصف صفحه LCD نمایش داده میشد اون شب بد جوری اعصابم خورد شد

عجیبه شاید باید تنظیم تلویزیون عوض میکردید
البته بازی کوچولو نشون میده باید موقع اتصال تنظیمان psp عوض میکردید که تصویر بزرگ شه
البته من رو lcd سایز 26 اینچ وصل میکردم 46 خیلی بزرگه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام

کسی سایتی میشناسه که بازی های مطرح psp رو داشته باشه؟
بین سایتای فارسی فقط gow ها پیدا میشه.
سایتهای rom هم نمیشه بازیهاش رو روی خود psp رفت!

با تشکر
romhustler.net

من خیلی وقته از این سایت بازی هارو دانلود میکنم اخرین بار هم دیشب بازی متال اسلوگ دابل ایکس رو ازش گرفتم .
تمامی بازی هایی که تا الان از این سایت دانلود کردم هم اجرا شده بدون مشکل .
مدل psp هم 3000 هست

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
psp 3000 اسلیم پیانو بلک دارم(زیر خاکیه) و بعد از چند سال امروز اوردمش بیرون از جعبه و باتری اورجینالش باد کرده بود و یه باتری نو چینی عصری خریدم اوردم خونه دیدم تاریخ ساخت اون هم مال 2013 هست و گذاشتم تو دستگاه فقط چراغ led نارنجی چشمک میزنه عین همون باتری باد کرده اورجینالش و هر چی فعلا تو شارژ گذاشتم همینجوریه و یک درصد هم شارژ نمیشه و اگه دیدم شارژ نمیشه باید ببرم پس بدم اگه از دوستان روشی میدونه بگه درستش کنم چون فکر میکنم باتری خوابیده باشه یا شاید کلا خراب شده باشه و البته برام اهمیتی نداره چون یه ps vita مدل فت دارم که هک شدس که با مبدل sd2vita تونستم 256 گیگ مموری san disk روش کار بزارم و البته مموری اورجینال خود ویتا هم 32 گیگ هست که روی هم رفته 288 گیگ به استثنای حجم کم شده از سیستم جا داره و اینقدر بازی خود ویتا و psp و ps1 و سگا و میکرو غیره ریختم ادم میمونه کدومش رو بازی کنه ولی ناخوداگاه بیشتر سراغ بازیهای psp میرم چون با اونا خاطره بیشتر دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر