طرفداران psp

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این روزها که ps vita خوب عمل نکرده و نتونسته موفقیت psp در ضمینه فروش و گیم تکراار کنه و قیمت نصبتن بالا باعث شده خیلی ها psp بخرن و یا هنوز با psp بازی کنن psp کنسول دستی نسل هفت هست بهتره به psp نگاه تازه ای داشته باشیم.

اکثر گیمر ها psp میشناسن

خیلی از ما به psp اینگونه نگاه میکنیم که این کنسول طوری ساخته شده که همه نوع قشر گیمر در بر میگیره و این تنوع بازی باعث شده طرفداران زیادی در دنیا داشته باشه.

این روزها که در نسل هشت هستیم هنوز که هنوزه برای psp طرفدارا و عاشقان خودشو داره بازی هایی که چند بار هم بازی کنید از لذت تجربه مجدد برای شما حس اولین مرتبه بازی کردن داره و باعث شده خیلی ها psp بخرن و یا هنوز psp نگه دارن و از دنیا متفاوت و زیباش لذت ببرن

تمامی این عنوان ها تجربه ای فوق العاده از این کنسول را پیش روی شما قرار میدهند , پس اگر psp در منزل دارید ازش به بهترین نحو استفاده کنید و اگر نظر شما جلب کرد یه psp دوست داشتنی بخرید با این مزیت که کنسول دستی قیمت خیلی خیلی پایینی داره.

درباره بازی ها psp دیدم همینطور که همچین تاپیکی کنسول ها دیگه هم هست تصمیم گرفتم یکی هم برای psp راه بندازم;)

((((گاهی وقت ها شده بعضی ها بازی گرفتن(بر مبنای تیزر) اما بعدش به شدت پشیمون شدن و پیش خودشون میگن کاش از یه نفر که این بازی رو خریده بود و بازی کرده بود نظرشو در مورد این بازی میگرفتم و به جای این بازی رو میخریدم یکی دیگه میخریدم)))))))

برای همین من میخواستم خواهش کنم دوستانی که بازی برای psp میخرند و یا دانلود میکنن و بازی میکنن بیان اینجا نظر بدن وبگن کدوم بازی ارزش خریدن رو داره و کدوم نداره! وکمی از داستان-گیم پلی - سبک -نوع سختی یا راحتی -و چیزایی از این قبیل رو برای دیگر دوستان بگن تا کسی مثل من گول تیزر بعضی بازی هارو نخوره .

من از دوستانی که چند نسخه از بازی psp رو بازی کردن از حالو هوای این بازی یه توضیحی بدن ممنون میشم

(( در این تاپیک وسایل و لوازم جانبی psp به مرور معرفی خواهد شد ))

• Like
Reactions: NHM

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عکس psp street آکبند که خریدم :x

69400709135452942706.jpg

91382502518648675575.jpg

13451581230055354624.jpg

تجربه من از psp

psp هم قدرتمنده هم طراحی زیبایی داره و تنوع بازی خیلی کملی داره که از خیلی از بازی هاش میشه لذت برد یعنی هر نوع سلیقه ای رو پوشش میده

بازی هایی مثل

God of War: Chains of Olympus . God of War: Ghost of Sparta .Metal Gear Solid: Peace Walker . Metal Gear Solid: Portable Ops . Metal Gear Acid . Metal Gear Acid 2 . Metal Gear Solid . LittleBigPlanet . Loco Roco . Monster Hunter Freedom Unite . Miami Vice: The Game . Gangs of London . Manhunt 2 . Medal of Honor: Heroes 2 . MediEvil: Resurrection . The 3rd Birthday و کلی بازی محشر دیگه

psp بازی ها مشترک با ps2 و بازی ها مشترک با ps3 و بازی ها مشترک با wii داره

مدیا پلیر قدرتمندی داره و دیزاین منو ها واقعا عالیه مثلا تو قسمت پخش موسقی تم ها اکولایزر واقعا زیبان و کیفیت بالایی دارن

کیفیت صدا خوبی داره

چنتا بازی روی psp بازی کردم که بازی Medal of Honor Heroes تموم کردم خیلی خوب بود

بازی Michael Jackson The Experience صد در صد کردم خیلی حال داد عاشق مایکل جکسونم

بازی N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance بدک نبود

بازی TwistedMetal خیلی فاز داد رو psp

بازی loco roco عالی بود خیلی سرگرم کننده بود بخصوص مرحله برفیش . صدا گذاری و موزیک بازی عالیه

و چنتا بازی دیگه

کسی از تهران بازی psp داره؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی از ماها و به جرات میشه گفت تمام گیمر ها پلی استیشن 2 تجربه کردن و عاشق این کنسول شدن کنسولی که نسل 6 اومد اما انقدر محبوبیت داشت که تا آخر نسل هفت ساپورت شد و هنوز طرفدار داره

در نسل 7 کنسول دستی psp وارد بازار شد که قدرتی بیشتر از پلی استیشن 2 داره بازی ها پلی استیشن 2 روی psp هم اومد مثل b-boy , def jam و ............................. میخواستم چنتا از این بازی ها بگم و دوستانی که با بازی ها مشترک بین پلی استیشن 2 و psp دیگه آشنا هستن این بازی ها رو معرفی کنن

Silent Hill: Shattered Memories . Silent Hill: Origins . Def Jam Fight For NY : The Takeover . 50 Cent: Bulletproof

B-Boy . Persona 3 . 007: From Russia With Love . Gun Showdown . Crash Tag Team Racing . Ghost Rider

Dead To Rights Reckoning . toy story 3

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension دانلود کردم سبکش اکشن ادونچره بازی قشنگیه چون حالت پلتفرمر داره منم عاشق بازیا پلتفرمر قشنگم :x

سری بازی Phineas and Ferb روی ds بازی کردم 3 نسخه رو ds بازی کرده بودم این نسخه هم روی psp بازی کردم نسخه psp خیلی بهتره

Across%20the%202nd%20Dimension%20PSP.jpg

بازی مینی گیم Platypus یه بازی تو سبک بازی هواپیمایی کلاسیکه که مدرن شده و تو دنیا خمیریه

51vS74NXjQL.jpg

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
من از دوستانی که چند نسخه از بازی psp رو بازی کردن از حالو هوای این بازی یه توضیحی بدن ممنون میشم
خب راستش من قبلن psp داشتم ولی برا خریدن ps vita مجبور شدم بفروشمش! اما اون موقعی که psp داشتم عاشقش بودم و به شدت ازش راضی بودم. همیشه همراهم بود، همه جا. وهمیشه هم باهاش بازی میکردم. بازی های خیلی خوبی هم داره. تنوعشون زیاده و هر سلیقه ای را شامل میشه. من به شخصه با لوکوروکو و پاتاپونش خیلی حال کردم :d البته خیلی بازی های مختلفی باهاش انجام دادم. یکی دیگه از بهترین بازی هاش به نظرم echocrom بود. خیلی بازی خلاقانه و جالبی بود.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خب راستش من قبلن psp داشتم ولی برا خریدن ps vita مجبور شدم بفروشمش! اما اون موقعی که psp داشتم عاشقش بودم و به شدت ازش راضی بودم. همیشه همراهم بود، همه جا. وهمیشه هم باهاش بازی میکردم. بازی های خیلی خوبی هم داره. تنوعشون زیاده و هر سلیقه ای را شامل میشه. من به شخصه با لوکوروکو و پاتاپونش خیلی حال کردم :d البته خیلی بازی های مختلفی باهاش انجام دادم. یکی دیگه از بهترین بازی هاش به نظرم echocrom بود. خیلی بازی خلاقانه و جالبی بود.

من psp همون اوایل که اومد سری fat بود یه چند وقتی داشتمش هک هم شد اما هکش دردسر داشت هزار تا لودر مختلف نیاز به umd اورجینال برای بوت و ........ فروختمش الانم که psp street خریدم :x

مثل الان من یف سرمه ایه قشنگه psp میزارم توش میرم پارک و هر جا میرم دستمه باخاش بازی میکنم :bighug:

بخصوص که یه مدیا پلیر خیلی قویی هم هست باهاش ویدیو و موزیک گوش میدی مثلا nintendo ds اصلا توانایی پخش موزیک و ویدیو نداره اما psp نتنها داره بلکه واقعا خوش ساخت و طراحی زیباه

آره موافقم تنوع بازییش زیاده (( به قول یه دوستی تفاوت سونی و نینتندو : نینتندو تنوع و تعداد زیاد بازی روی کنسولاش که فقری ندارن چقدر خوب باشن برای جلب توجه گیمر ها که اکثرا آماتور هستن و سونی بازی ها سنگینتر . پیشرفته تر . حرفه ای تر اما تعداد بازی ها کمتر ))

اتفاقا دیشب داشتم لوکوروکو 1 بازی میکردم خیلی حال میده بازیش با اینکه ساده اس اما شیرین و دوست داشتنیه خلاقیت جالبی داره :x

41RDEC6HG8L.jpg

کلا من از psp street راضیم خیلی عالیه بازیا توپی هم داره :x

بازی مینی گیم N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance حجمش 79 مگابایته کلا بدک نبود

N_O_V_A_Near%20Orbit%20Vanguard%20Alliance%20PSP.jpg

• Like
Reactions: Vahidmarzban

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
همیشه از PSP بدم میومد تا اینکه به خاطر این دوتا بازی مجبور شدم یکی بخرم
فقط هم همین دوتا رو باهاش بازی کردم بالای 10 بار

این 2 تا بازی بازیا خوبین

چرا از psp بدت میومد؟ یعنی کنسول دستی بهتری سراغ داشتی؟

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
این 2 تا بازی بازیا خوبین

چرا از psp بدت میومد؟ یعنی کنسول دستی بهتری سراغ داشتی؟

نه بابا... زیاد اهل کنسول دستی نیستم ..خوشم نمیاد..
ولی دیگه وقتی پای محبوبترین بازیهام درمیون باشه دیگه آدم مجبور میشه یکی تهیه کنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نه بابا... زیاد اهل کنسول دستی نیستم ..خوشم نمیاد..
ولی دیگه وقتی پای محبوبترین بازیهام درمیون باشه دیگه آدم مجبور میشه یکی تهیه کنه

خوب پس کنسول خونگی بازی یعنی بهترین کنسول دستی دنیا هم بهت بدن باهاش حال نمیکنی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

میخوام آموزش اجرا راحت بازیا زیبا و تکرار نشدنی ps1 روی کنسول دستی psp بدم

با شبیه ساز میشه بازیا بیشتر کنسولا روی psp بازی کرد مثل نینتندو nes ( میکرو) . سگا و .....................

برای اجرا بازیا psp نیاز به هیچ شبیه سازی نیست و خود کنسول اجراشون میکنه

برای اجرا بازیا ps1 فقط کافیه که به صورت فایل EBOOT.PBP در بیارید و بعد اونا درون PSP بریزید

برنامه psx2psp دانلود کنید

The Iso Zone Forums • Information

PSX2PSP.jpg

1 ) در این قسمت فایل ایمج که از بازی پلی استیشن تهیه کرده اید را انتخاب کنید.

2 ) در اینجا هم محلی را که قرار است بازی تبدیل شده برای PSP در آنجا ذخیره شود.

3 ) این قسمت مربوط به نام بازی میباشد. معمولا به صورت خودکار پر میشود. ولی اگر نشد با کلیک کردن بر روی گزینه [...] در سمت راست شماره ای که میبینید ، نام بازی را انتخاب کنید.

4 و 5 ) این قسمت ها مربوط به ID بازی مربوطه میباشند و خودکار پر خواهند شد.

6 ) در اینجا تصویر کوچکی را به عنوان آیکن آن بازی انتخاب کنید. این آیکن درون PSP نمایش داده خواهد شد. (اختیاری)

7 ) در این قسمت هم تصویری را جهت پشت زمینه بازی انتخاب کنید تا درون PSP نمایش داده شود. (اختیاری)

8 ) با کلیک بر روی Preview میتوانید منوی انتخاب بازی که بر اساس تصاویر شما ساخته شده و درون PSP به نمایش در خواهد آمد را مشاهده کنید.

در آخر با کلیک کردن بر روی Convert بازی برای اجرا در PSP تبدیل میشه و درون پوشه ای هم نام با بازی در محلی که انتخاب کرده اید به صورت فایل EBOOT.PBP ذخیره خواهد شد.

برای اجرای بازی پوشه ساخته شده را به مسیر زیر بر روی مموری PSP کپی کنید :

x:/PSP/GAME

پس از طریق قسمت Game تو psp بازی را اجرا کنید.

اکثر بازیهای ps1 با این روش به راحتی روی PSP اجرا میشن

آخرین ویرایش:

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
PSP کنسول خیلی خوبیه:)
ولی دیگه تقریبا از عمرش گذشته بخاطر اینکه بازی براش نمیاد فقط بازی های ژاپنی واسش میاد
در کل اگر دنبال بازی های انحصاری یا به روز هستید براتون پیشنهادش نمیکنم
ولی اگر اینجور چیزها براتون مهم نیست ارزش خرید رو واقعا داره
همه جا سرگرمتون میکنه
در کل کنسول خوب و قابل حمل هستش
منم PSP STREET دارم:x
احسان جان میتونی بگی GTA SA یا GTA IV براش پورت شده یانه؟
اخه فیلماش تو یوتیوب زیاده :S

- - -ویرایش - - -

حدود چهل گیگ بازی دارم بهترین بازیش از نظر من
GOW:GHOST OF SPARTA AND CHINS OF OLYMPOS
ک تمومش کردم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
PSP کنسول خیلی خوبیه
:)
ولی دیگه تقریبا از عمرش گذشته بخاطر اینکه بازی براش نمیاد فقط بازی های ژاپنی واسش میاد
در کل اگر دنبال بازی های انحصاری یا به روز هستید براتون پیشنهادش نمیکنم
ولی اگر اینجور چیزها براتون مهم نیست ارزش خرید رو واقعا داره
همه جا سرگرمتون میکنه
در کل کنسول خوب و قابل حمل هستش
منم PSP STREET دارم:x
احسان جان میتونی بگی GTA SA یا GTA IV براش پورت شده یانه؟
اخه فیلماش تو یوتیوب زیاده :S

- - -ویرایش - - -

حدود چهل گیگ بازی دارم بهترین بازیش از نظر من
GOW:GHOST OF SPARTA AND CHINS OF OLYMPOS
ک تمومش کردم

آره واقعا عالیه چون بعد از این همه سال من رفتم دوباره یه psp آکبند خریدم چون ارزششو داره :x بخصوص psp street خیلی باحاله ازش خیلی خوشم میاد :bighug:

ps vita نتونست موفقیت psp تکرار کنه مثل wii u که نتونست موفقیت wii تکرار کنه نسل هشت نسل خلاقیته از اونور ویتا کپی خور نشده و عناوین برترش کن و سونی حمایت اصلیشو از ویتا برداشت رسما بخاطر فروش کمش. پس بهترین گزینه psp ه که دریایی از عنوان ها خوب داره مثل 5 نسخه متال گیر . 2 نسخه خدا جنگ . بازی رسیسینس و ...... چی از این بازی بهتر

تازه اجرا بازی ها ps1 هم روش اضافه کن در کنارش شبیه ساز dos . sega genesis . sega system . nes . snes و ..... اضافه کن

من که میزارم تو کیف سرمه ای قشنگش همه جا با خودم میبرمش بازی میکنم هم یه مدیا پلی با کیفیته هم کلی بازی توپ داره :x

gta: sa دقیق نمیدونم چون رسما برای psp منتشر نشده اما لینک ها پورت شده تو اینترنت هست

مثل اینو میگی

GTA 5 PSP download FREE | Grand Theft Auto 5 on PSP ISO !

خود psp حدود 3 تا gta داره Grand Theft Auto: Vice City Stories . Grand Theft Auto: Liberty City Stories . Grand Theft Auto: Chinatown Wars

چقدر بازی داری :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر