جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
روم نمیشه تو روتون نگا کنم:dهنوز زیاد بازیش نکردم که دستم بیاد چجوریه(باگاش:d)لامصب انگار تو این بازی اصلا تکنیک اثری نداره.بعد جالبه واس من بنزما رو پا راستشه با پا چپ میزنه بیل که فقط پا چپه رو پا چپش میاد توپ با پا راست میزنه که اصلا پا راستش چلاقه:|رضا خودت خوب میدونی که بدم میاد از باگ استفاده کنم تازه بازی با خوزه بعد از گل اول فول اتک کردم بازیو عصابم خورد شد:dخوزه حتمی نیاز بود با رنگ قرمز گلای خوردمو نشون بدی که تو چشم بیاد؟:d
ماشالا حامد چه فعاله:d
نه داداشی
من از این اخلاقا ندارم,چون بعد ایدی من یه ۲ داره اگه عدد رو با همون رنگ وارد کنم اشتباه میشه

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
حامد شیرم حلالت نباشه :(((((((((((((
آخه رضا؟! نه جان من رضا؟ چند تا بخورم کافیه؟ :D :| :((

ولی من باز مقتدرانه ترکیب همیشگی رو می چینم رو به راحتی میرم 5 6 تا گل می خورم میام :x

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
کسایی که توی مرحله گروهی با هم همگروه بودن نباید هرکدوم بک طرف جدول باشن ؟ :-/ اینجوری که بازی ها تکراری میشه !
یعنی طوری میشد که قبل فیتال باز دوباره به هم نمیخوردیم
یعنی رضا و اکبر باید مینداختی اون طرف :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من و محمد رضا
5-3
5-1
هر دوبازی به نفع من
============

پ.ن : حق محمد رضا بود بیاد بالا
پ.ن 2 : درسته حذف شد ولی این چیزی از ارزش های محمد رضا کم ؟ نمیکنه :D

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اکبر برادر من هنوز که از جو بازی خارج نشدی که!:d جفت نتیجه ها اشتباه زدی:d
بازی اول 3-2 به نفع اکبر تموم شد
بازی 2وم هم 7-0 به نفع من تموم شد
ولی مطمئنم این دسته 1جا به F میده منُ بالاخره:| بازی اول دقیقه 15 قاط زد پیکه هم تکل زد پشت محوطه,اخراجش کرد کلا همونجا بازی اول باختم! فقط جوری بازی کردم با اختلاف بیشتر از 1گل نبازم:d حالا کار ندارم که دیگه چندصحنه نویر سوپرواکنش زد وگرنه برده بودم:-"
/
حامد الان دور بعد باید با صادق بازی کنم؟ خب اینجوری که 2باره 2تا همگروهی میخوریم بهم اونورم 2تا همگروهی(شاید) میخورن بهم 2باره بازیهای گروهی تکرار میشه و از جذابیت(!) بازیها کم میشه:dدیگه هر جور صلاح میدونی:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ولی مطمئنم این دسته 1جا به F میده منُ بالاخره:| بازی اول دقیقه 15 قاط زد پیکه هم تکل زد پشت محوطه,اخراجش کرد کلا همونجا بازی اول باختم! فقط جوری بازی کردم با اختلاف بیشتر از 1گل نبازم:d حالا کار ندارم که دیگه چندصحنه نویر سوپرواکنش زد وگرنه برده بودم:-"
/
حامد الان دور بعد باید با صادق بازی کنم؟ خب اینجوری که 2باره 2تا همگروهی میخوریم بهم اونورم 2تا همگروهی(شاید) میخورن بهم 2باره بازیهای گروهی تکرار میشه و از جذابیت(!) بازیها کم میشه:dدیگه هر جور صلاح میدونی:d

من هم از وقتی فیفا 15 اومده بعضی اوقات که کم هم پیش نمیاد موقعی که پاس میدم یا میشوتم بازیکنم یک گام میاد عقب 1 ثانیه معطل میکنه بعد عمل میکنه ، که خیلی اوقات باعث خراب شدن بازیم میشه و توپ لو میره ، اینو میگی ؟

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من هم از وقتی فیفا 15 اومده بعضی اوقات که کم هم پیش نمیاد موقعی که پاس میدم یا میشوتم بازیکنم یک گام میاد عقب 1 ثانیه معطل میکنه بعد عمل میکنه ، که خیلی اوقات باعث خراب شدن بازیم میشه و توپ لو میره ، اینو میگی ؟
نه اون مشکل بیشتر ماله دیلی و لگه که تو بازی پیش میاد که بازی میخواد تو با طرفه مقابلت مچ بشی برای همین درحد 1ثانیه بازیکنت مکث میکنه یا به اصطلاح خنگ میشه:d ولی توی افلاین این مشکل نیست... مشکل من اینه که مثلا وقتی میخوام بدوم و R1)R2) میگیرم کنار بازیکنی که با توپ داره حرکت میکنه 1دفعه قاطی میکنه دسته و تکل میزنه:| یا مثلا میخوام پاس رو به جلو بدم جهت جلو میگیرم 1دفعه پاس رو به عقب به سمت دفاع خودم میده:/ کلا کلیدات میریزه بهم بخوای پاس بدی شوت میزنه بدوی تکل میزنه و ترکیبی از اینا:d ممکنه 1بازی خوب باشه ولی 2تا بازی بعد بترکه:| الان وقتی پاس کاری میکنم یا با دفاع میرم توی پای حریف هزارتا سلام و صلوات میفرستم:))

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
/
بعد از اون گلت با نیمار که در اثر اشتباه خودم بود، روحیم کاسته شد و دیگه شل بازی کردم وگرنه همون 4 تا رو هم نمی تونستی بزنی آره :D

فقط منتظرم جا اکبر بگید مسی :|:|:|:|

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من امروز از ساعت 8 غروب تا 11 شب بودم ولي دوستمون TLOShs نبودن.

من فردا دوباره از همون ساعت هاي 7 غروب به بعد ميام و بيا بازي مونو برگزار كنيم:)

راستي در مورد اون مشكلي كه بعضي وقت ها موقع شوت يا پاس دادن يك قدم رو به عقب بازيكن برميداره را من تو حالت آفلاين هم دارم و كلا از فيفا 15 به بعد اين مشكل پيش اومده

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|

من فردا دوباره از همون ساعت هاي 7 غروب به بعد ميام و بيا بازي مونو برگزار كنيم:)

راستي در مورد اون مشكلي كه بعضي وقت ها موقع شوت يا پاس دادن يك قدم رو به عقب بازيكن برميداره را من تو حالت آفلاين هم دارم و كلا از فيفا 15 به بعد اين مشكل پيش اومده

ولی بعضی موقا برام پیش اومده که بازیکن حریف گول می خوره و تکل میره! یعنی فک می کنه ما داریم میایم که شوت بزنیم بعد این مکث یه نوع گول زدن به اون طرف محسوب می شه. دیدم که می گم :D

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184

شرمنده دیروز اصلاً وقت نداشتم. امشب ساعت 7 آن میشم بازیمونو انجام بدیم.

آیدی من درستش "TLOUhs" هست. :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر