نقد و بررسی WWE All Stars

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
58695376615620136490.jpg

Publisher: THQ

Developer:THQ San Diego

Genre:Sports

Tags:Wrestling, Arcade, WWE

Players:1

Release Date:22nd Nov 2011

عناوین زیادی در رابطه با مسابقات كشتی كج هر سال از THQ عرضه میشد كه همگی كیفیت خوبی هم داشتند . در این بازی THQ بیشتر ستارگان WWE را جمع كرده و با حالتی كارتونی-فانتزی و غیر واقعی، مسابقات كشتی كج را به سمت و سوی Arcade برده، طوری كه هر كسی می تواند با دكمه زنی آن را انجام دهد. ( برشکست شدن THQ برای صنعت گیم تاسف بر انگیز است )

در این بازی نکات ضعف و قوت به صورت کامل بررسی می کنم .

داستان

اصولا بازی های ورزشی داستان خاصی ندارند و باید گفت که در مورد این مسئله زیاد نباید صحبت کرد .

اما شرکت THQ یک قسمت جدیدی را در این بازی تحت عنوان Path OF Champion به این گیم پلی اضافه کرده است .

وقتی که وارد این بخش می شوید با استوریلاین هایی روبرو می شود و حالا ما این استوریلاین ها را برای شما توضیح خواهیم داد .

در قسمت اول داستان کاراکتر معروف The Undertaker به تصویر کشیده می شود و دارد شما را می ترساند و تا حدودی شما هم از این رفتار او ترسیدید .

در قسمت دوم نوبت به کاراکتر رندی اورتن می رسد تا شما را برساند ، او موفق به این کار می شود .

اما او نتوانست کار خودش را به خوبی آندرتیکر انجام دهد و شما نسبت به کار های آندرتیکر زیاد از رندی اورتن نترسیدید .

بخش سوم آن هم تگ تیم معروف و محبوب دی جنریشن ایکـس است .

این تگ تیم از دو شخص Triple H و Shawn Michaels تشکیل شده است .

آن ها شما را در این بازی تهدید های زیادی می کنند ، اما آن ها فقط تهدید نمی کنند .

آن ها شوخی هایی را با شما انجام می دهند و بعضی از شوخی هایشان بسیار جالب است .

710UI9eXvPL._SL1280_.jpg

گیم پلی

یکی از نقاط مهم بازی های کامپیوتری بدون شک گیم پلی آن است.

این گیم پلی نسبت به نسخه های قبلی بازی های WWE بسیار عوض شده است و باعث شده است که نسل جدیدی را از بازی WWE پدیدار کند .

در نسخه های قبلی بازیهای WWE با زدن ضربه بـار هایی پر می شد و با پر شدن آن ها می توانستید Singature Move و Finisher بزنید .

در WWE All Stars هم به همین شکل است و شما با پر شدن بار خود می توانید Singature Move و Finisher بزنید .

فن های مخصوص کاراکتر ها با هم فرق دارد و به نکته ای که می توان اشاره کرد زدن فینیشر های عجیب از کاراکتر ها است .

نكته مثبت بازی، همان طور که از نامش هم پیداست، تعداد زیاد كشتی گیرهای WWE است. 35 شخصیت مختلف از دوره های مختلف در بازی حضور دارند كه شما می توانید آن ها را انتخاب كنید.

با تركیب دكمه ها می توانید به حریف ضربه بزنید و فنون مختلفی را اجرا كنید. می توانید از طناب دور رینگ برای ضربه های سنگین استفاده كنید. خوشبختانه تعداد ضربات بسیار زیاد و مختص هر شخصیت طراحی شده، ولی نكته ای كه ممكن است كمی آزار دهنده باشد، بعضی حركات عجیب و غیر واقعی هستند كه بیشتر به درد بازی هایی مثل Tekken می خورند تا كشتی كج! .

گرافیك

گرافیک این بازی بسیار جذاب است ، کاراکتر ها شبیه یک انمیشن کارتونی ساخته شده اند .

هیکل کاراکتر ها بزرگ طراحی شدند و بسیار برای بازیکنان جالب است ، در کل طراحی کاراکتر یکی از نقاط قوت این بازی محسوب می شود .

رنگ های بسیار شاد و زیبایی در بازی به كار رفته و چهره كشتی گیرها خیلی بامزه است، ولی بدن و پوست آن ها اگر چه كارتونی است، ولی با كیفیت ساخته شده است طراحی هنری بازی بسیار زیبا و دلنشین است.

فریم ها اصلا افت نکردند و افت فریم خیلی کم در این بازی مشاهده می شود ، تعداد باگ ها نسبت به Smackdown Vs Raw بسیار کمتر شده است .

این بازی دارای 6 Arena متفاوت است که همه آن ها خیلی خوب طراحی شده اند و نور پردازی طبیعی دارند .

در کل باید بگم که گرافیک این بازی نقطه قوت این بازی بوده است .

گرافیک این بازی نسبت به نسخه های قبل بازی های WWE پیشرفت خوبی از نظر من داشته است .

موسیقی/صداگذاری

صدا گزاری این بازی بسیار فوق العاده بود .

صداگذاری بازی بسیار جالب است، تماشاگران همانند مسابقات واقعی نام كشتی گیر محبوب خود را صدا می زنند و شلوغی واقعی در پس زمینه وجود دارد.

برای مثال وقتی که شما در این بازی وسیله ای را بر می دارید صدای تماشاچیان اوج می گیرد .

هم چنین زمانی که شما می خواهید وسیله را بر کاراکتر مقابل بکوبید صدای تماشاچیان بلند می شود و با صدای بلند تعداد ضربات را می شمارند .

صدای کاراکتر ها عالی طراحی شده اند ، مثلا صدای آندرتیکر با استایل ترسناک طراحی شده است و با حرف زدنش تماشاچیان را شوکه می کند .

در منوی اصلی بازی موسیقی کاراکتر ها پخش می شود و جالب است .

نتیجه گیری

WWE All Stars برای طرفداران كشتی كج عنوان خوبی است، چون شامل ستارگان زیادی است و تازه كارها هم می توانند با آن سرگرم باشند.

اگر طرفداران بازی ها در ژانر Wrestling هستید من بهتون پیشنهاد می کنم که این بازی را حتما امتحان کنید .

چون این بازی پاسخ گو نیاز های شماست .

71276qbCn8L._SL1280_.jpg

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بازی بدوراز تمام ایراداتی که داشت، برای گذروندن چندساعت دورهمی با رفقا و اقوام واقعا خوب بود:D
من هنوزم دیسکش رو دارم:))
ممنون احسان جان:bighug:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بازی بدکي نبود

نقد خوبی بود :)

یک بازی بود احسان که یک دختره بود با یک سگه که اسیر شده بود توی یک قصری یک دیوانه ای هم دنبالش بودا اسمش چی بود :-/

اونا اگه نقدشا بزاری خیلی خوبه :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دستت درست داداش احسان
ترقیبم کردی بخرمش :bighug:

فدات رضا جان

نوکرتم

حرف نداري

مرسی عزیز

بازی بدکي نبود

نقد خوبی بود :)

یک بازی بود احسان که یک دختره بود با یک سگه که اسیر شده بود توی یک قصری یک دیوانه ای هم دنبالش بودا اسمش چی بود :-/

اونا اگه نقدشا بزاری خیلی خوبه :d

مرسی عزیز

فکر کنم بازی bolt میگی

چشم داداش

ممنون :x

فدات داداش

خیلی وقت پیش بازیش کردم
بازی جالب و فانی هست
یه مشت میزنی طرف 100متر میپره هوا :D

آره بازی فان و باحالیه

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند