Fantasy Life | 3DS

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

بازی جدید Level-5 که 24 اکتبر عرضه میشه.
اطلاعات جدیدی که از بازی اومده به صورت خلاصه:

- reveria توی خطر بزرگی قرار گرفته
- شیطان جدیدی توی دنیا ظاهر میشه
- اشیاء مرموزی به اسم سنگ های سرنوشت در امپراطوری های مختلف سقوط میکنن
- این سنگ ها نابودی و هرج و مرج رو به این دنیا میارن
- هر هیولایی که این سنگ ها رو لمس کنه خشم وجودش رو فرا میگیره
- پلیر باید بفهمه که چرا این اتفاق داره میوفته و تهدید از کجا میاد
- به پلیر توسط پروانه flutter کمک میشه
- همه شخصیت هایی که در بازی ملاقات میکنید دم دمی مزاج هستن ( رفتار و منش عجیبی دارن)
- وظیفه اصلیمون اینکه اونها رو متقاعد کنیم که نیت بد و قصد صدمه زدن به اونها رو نداریم
- با حل کردن مشکلات میتونیم با شخصیت های بازی رابطه دوستی ایجاد کنیم
- بعضی موقع فقط باید به حرف این شخصیت ها گوش کنیم
- در مواقع دیگه هم باید ماموریت های مخصوصی انجام بدیم تا اونها رو خوشحال کنیم
- درخواست های Flutter اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت هایی که ملاقات میکنیم میدن
- شخصیت ها در طول روز در مکان ها و موقعیت های مختلفی هستن
- هر شخصیت یه روتین روزانه داره
- بعد از اینکه ماموریت اصلی رو انجام دادید ، میتونید از سیستم مسافرت سریع استفاده کنید
- همچنین منتخبی از سلاح ها و تجهیزات مخصوص در هر منطقه وجود داره
- بندر puerto یه شهرک ساحلیه پر آشوبه با دزد های دریایی و درخت های نخل
- اونجا دختر جوونی رو میبینید که معلوم میشه روی دیگه زندگیش یه دزد دریایه

منبع

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ممنون بابت تاپیک.
انتخاب شغل،crafting،کوئست های مختلف،قابلیت co-op و .....
تریلر های بازی هم که تا اونجایی که دیدم خوب بودن،به نظرم بازی خیلی خیلی خوبی میشه،level-5 هم بازی بد نمیسازه معمولا :d

• Like

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خب من یه 10 ساعتی بازی کردم :d
در یک کلمه بازی فوق العاده معتاد کنندست :bighug:
من که کاملا معتادش شدم بقیه رو نمیدونم :d

شروع بازی به این صورت که شما یه شغلی انتخاب میکنی و اون رو توسعه میدی
برای هر شغل یکسری Quest هایی هست که با انجام اونها میتونید Lvl تون رو بالا ببرید
در این بین هم میتونید مراحل داستانی رو دنبال کنید و هم SubQuest ها رو برید
تا اینجای کارکه بازی کردم Boss خاصی نداشت .روند جمع کردن XP هم خیلی عالیه میری تو محیط و هر چقدر که خاصی فارم میکنی و Xp میگیری
انواع اقسام مغازها برای خرید اسلحه و هر چیزی که فکر کنید در همه جا وجود داره .خیلی خوبه که به همه چی در همه جا دسترسی داری :d
و اینکه Fast travel هم در بازی وجود داره ولی فقط برای برگشت به شهر خودتون هست و خونه ای که توش زندگی میکنین

برای کسانی که میخوان بازی رو شروع کنن یکسری نکاتی هست که اگه دوست داشتن بخونن و راحت تر شروع کنن :d
ترجیحا برای شروع از paladin یا Mercenary شروع کنین که برای کشتن دشمنا راحت تره و skill های خوبی میده که مخصوص شمشیر هم هستن
Lvl تون که کم کم بالا رفت تغیر شغل میدین به Miner ( بعد از تغییر شغل Level شما تغییری نمیکنه .همه Skill ها هم سرجاشه پس مشکلی نیست میتونین راحت بین شغل ها سویچ کنین :d
فقط میمونه اون شغلی که انتخاب کردین Skill هاش رو بدست بیارین و قدرتها شون رو بالا ببرین
Miner بهترین راه برای کسب درامده میتونین سنگ هایی که از طریق این شغل درون معدن یا خارج معدن بدست میارین رو به قیمت های خوبی بفروشین و سریع پولدار شین
به هیچ وجه SubQuest ها رو انجام ندین مگه اینکه خیلی بیکار باشین یا خیلی پول لازم .معمولا زیاد پول نمیدن :d تو محیط بیرون از شهر به راحتی میتونین Lvl Up کنین ولی
پولی زیادی گیرتون نمیاد که میتونین با جمع کردن ایتم هایی که روی زمینه یا از حیون هایی که میکشین استفاده کنین و بعد بفروشین و این قسمت رو جبران کنین
یه پروانه ای هم تو بازی که اصل ماجراست و همچی به اون ختم میشه . برای انجام مراحل داستانی باید کار هایی که میگه رو انجام بدین و بعد از تموم شدن بهتون Bliss میده
با کامل شدن هر Lvl از Bliss میتونین یه ایتم ازاد کنین که کارایی های متفاوتی داره مثلا میتونین به حجم کوله پشتی که وسایل رو باهاش حمل میکنین اضافه کنین
یا اصطبل راه بندازین و بتونین برای طی کردن مسافت های طولانی اسب کرایه کنین :d
یه قسمتی هم مربوط به Challenges هاست که برای هر شغلی Challenges خاصی در نظر گرفته میشه که با انجام اونها قدرت و مقامتون بالا میره و skill های خاصی میگیرین
بعد از کامل شدن هر Lvl هم میتونید اونها رو بین هر قدرتی که میخواید اضافه کنید مثلا قدرت بدنی رو بالا ببرید یا قدرت جادو و ...
فعلا در همین حد بازی کردم و 3 تا شغل رو تست کردم .هرکی بازی کرد بیاد نظرشو بگه :d

• Like
Reactions: 23LDA

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خب من یه 10 ساعتی بازی کردم :d
در یک کلمه بازی فوق العاده معتاد کنندست :bighug:
من که کاملا معتادش شدم بقیه رو نمیدونم :d
10 ساعت بازی کردی :| من Bravely default رو دارم میرم اصلا وقت نمیکنم این بازی های جدید رو تست کنم :| ( shovel knight هم میرم البته خیلی معتاد کنندست لعنتی :d )
توضیحاتت عالی بود،باید بازی رو زودتر شروع کنم :|

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
10 ساعت بازی کردی :| من Bravely default رو دارم میرم اصلا وقت نمیکنم این بازی های جدید رو تست کنم :| ( shovel knight هم میرم البته خیلی معتاد کنندست لعنتی :d )
توضیحاتت عالی بود،باید بازی رو زودتر شروع کنم :|

یکم ویرایشم کردم :|:d امشب میخوام ادامه Bravely default رو برم l-)Shovel و اینا که داستان دارم هنوز
فردا دوباره یه تست انلاین میرم ببینم چی میشه :d
ولی این fantasy life عالیه :d

• Like

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکم ویرایشم کردم :|:d امشب میخوام ادامه Bravely default رو برم l-)Shovel و اینا که داستان دارم هنوز
فردا دوباره یه تست انلاین میرم ببینم چی میشه :d
ولی این fantasy life عالیه :d

bravely هم که کلا هرچقدر من میرم تموم نمیشه :d احتمالا من اول او نرو تموم کنم بعد بیام سراغ این و کلا بقیه بازی های جدید.
+
برای انلاینش فقط با افرادی که توی friend listـت باشن میتونی بازی کنی :|

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
عاشق این سبک بازیام >:D<
بخصوص گرافیک باحالی دارن :x

images

images