هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
جوینده یابنده است
اگر به تعداد پیدا کردید من هم یکی میخوام

پیدا شدنش که پیدا می‌شه منتها به قیمت درست!
تو علی اکسپرس یه سری فروشنده هستن که به قیمت تقریبا ۱۵ دلار آمریکا می‌فروشن.

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلم دوستان سایت خارجی میشناسین برای دانلود فایل های اصلی بازی های ps2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این سایت خیلی خوب بود قبلا ازش دانلود می کردم اما الان نمیدونم چرا دیگه لینک نمیده PS2 ISOs | Emuparadise

با شکایت شرکت های بازی سازی لینکای دانلودش بسته شده. Coolrom هم هست ولی همه بازی هارو نداره. اگه سایتی پیدا کردید بگید

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
با شکایت شرکت های بازی سازی لینکای دانلودش بسته شده. Coolrom هم هست ولی همه بازی هارو نداره. اگه سایتی پیدا کردید بگید
ممنون
والا اگه این بسته بشه پس بقیه هم بسته میشن سایت ایرانی هم نیست اینارو داشته باشه در نهایت میشه گفت f........k

• Like
Reactions: che-jaleb

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
ممنون
والا اگه این بسته بشه پس بقیه هم بسته میشن سایت ایرانی هم نیست اینارو داشته باشه در نهایت میشه گفت f........k

نمی‌شه گفت همشون بسته می‌شن. ممکنه خود اموپرادایس هم با یه آدرس جدید سایتشو درست کنه. کل اینترنتو که نمی‌تونن ببندن.

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
نمی‌شه گفت همشون بسته می‌شن. ممکنه خود اموپرادایس هم با یه آدرس جدید سایتشو درست کنه. کل اینترنتو که نمی‌تونن ببندن.
امیدوارم یه لیست بازی هستن میخواستم واسه ps2 و ps1 دانلود کنم الان نمیتونم این اموپرادایس واقع خوب بود بدون وی پی ان با سرعت بالا دانلود می کرد

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
امیدوارم یه لیست بازی هستن میخواستم واسه ps2 و ps1 دانلود کنم الان نمیتونم این اموپرادایس واقع خوب بود بدون وی پی ان با سرعت بالا دانلود می کرد

با روش تورنت دانلود کن
یه سرچ بزن torrents یه برنامه باید نصب کنی

• Like

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
با شکایت شرکت های بازی سازی لینکای دانلودش بسته شده.
نه نه!من ترجمه کردم بخاطر نوجوانان و قوانین جدید و مثایل جنسی و.......بسته شده!!!! این مورد برای ایزو زون هم بود که بسته شد.یه عمری 4 سال از ایزو زون دان میکردم!

• Like

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
کول رام عالیه.ولی اگه نت قطع بشه تا 99 درصد هم رفته باشه دیگه دان نمیشه و دووباره از اول!البته تو تهران این مشکل ها فکر نکنم باشه...سایت romulation هم خوبه توش ثبت نام کن تا 30،40 تا بازی دان کن بعدش باید دلار بدیx-(

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
نه نه!من ترجمه کردم بخاطر نوجوانان و قوانین جدید و مثایل جنسی و.......بسته شده!!!! این مورد برای ایزو زون هم بود که بسته شد.یه عمری 4 سال از ایزو زون دان میکردم!

بعید می‌دونم! چون اگه به خاطر مسائل جنسی بوده اول سایتای پ ور ن رو می‌بستن!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر