هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان کمک!
چطور روی پلی استیشن 2 فت 10 هزار چیپ نصب کنم یا کاریش کنم دیسک کپی رو بخونه؟
یه سوال دیگم اینه که برای گیم چه گیم هایی رو پیشنهاد میدید؟؟؟
لطفا سرعتی جواب بدید

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
والا سرورا تو ژاپن قطع شد
یعنی هیچ!
پال هم که قطعه
آمریکا هم قطعه
shit!
بابت اطلاع رسانیت ممنونم
اینم گفتی یادم اومد که همیشه تو ژاپن پشتیبانی تا چند سال پس از متوقف شدن تولید تو آمریکا ، انجام میشه . مثلا دریمکست تو سال 2006

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من هنوز برام عجیبه که چرا دوستان هنوز اینجا فعالیت دارن:Dps2 برای من هنوزم ارزشمنده اما دوست ندارم دیگه زیاد باهاش بازی کنم مگر اینکه دلم برا بازیاش تنگ بشه به غیر از اون چیزی نداره این جواهر پیر:D

• Like
Reactions: silent ops

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
من هنوز برام عجیبه که چرا دوستان هنوز اینجا فعالیت دارن:Dps2 برای من هنوزم ارزشمنده اما دوست ندارم دیگه زیاد باهاش بازی کنم مگر اینکه دلم برا بازیاش تنگ بشه به غیر از اون چیزی نداره این جواهر پیر:D
فعالیت کردن ما برای شاد کردن روح این کنسول هست.دوما منم مثل تو

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان دو تا نکته خیلی عجیب!
اگه دیسک اوریجینال اکس باکس رو بزارید تو دستگاه تا یه جایی میخونه بعد میگه دربیار!
یا اگه مال دریمکست رو بزارید به عنولن سی دی آهنگ میشناسه و پیام میده که این دیسک دریمکسته و درش بیار!
تست شده

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان دو تا نکته خیلی عجیب!
اگه دیسک اوریجینال اکس باکس رو بزارید تو دستگاه تا یه جایی میخونه بعد میگه دربیار!
یا اگه مال دریمکست رو بزارید به عنولن سی دی آهنگ میشناسه و پیام میده که این دیسک دریمکسته و درش بیار!
تست شده
میشه کاری کرد که بیاره؟=P~

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
چه کمکی برادر مشکلت چیه
سوال 1-من یه هارد 1 ترا با 50 گیگ گیم دارم (!) وقتی وصلش میکنم به پی اس2 نمیخونش . چرا؟
سوال2-چطور دیسک کپی رو روی دستگاهی که چیپ نداره اجرا کنم؟
سوال3-چنتا بازی خوب از پی اس 2 بهم پیشنهاد بده
با تشکر

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
1._ بازیها رو با برنامه usb utill کپی کن تو هارد باید فرمت هارد فت 32 باشه ..من خودم بیشتر با نتوورک آدابتور فت کار میکنم نه usb ..سریع تر ..
2_هیچ راهی نداره..مگه اینکه مود چیپ داشته باشی یا هک فری مک بوت تو مموری باشه unlanh elf ps2اجرا کن برنامه swap magic elf دانلود کن .واجرا کن تو unlanh elf وقتی برنامه اجرا شد دیسک کپی رو داخل ps2 بزار تا اجرا بشه ..ولی این برنامه محدودیت داره در کل فشار میاره رو لنز..هیچی مثل مود چیپ نمیشه..برای اجرا دیسک..برای Ps2 اسلیم..
3_ silent hill 1234__ onimsha1234.. shadow room .. Devil may cry 123
..البته بستگی به سلیقه داره عنواین بزرگ و مهم زیاد داره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر