Destiny | PSN

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا ما آپدیت کردیم .. هیچ مپ و سلاحی اضافه نشده فقط گوشه تصویر سمت چپ نوشته ورژن ۱.۰۳ !! بهد تعداد اون علامت زردها تا ۱۰۰ اضافه شده یه مولتی هم اون بالا اضافه شده .. کسی هست تغییرات جدید رو بدونه ؟
یه مشکلی سپرهام ضعیف شدن با دوتا تیر خلاص میشی

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
کسی از دوستانی که بازی میکنن از دستینی بن شده ؟

اره منم 2روزه پیش خواستم به سرورا وصل بشم و اپدیت کنم زد اکانت شما بن شده برای اطلاعات بیشتر به سایت بانجی مراجعه کنید:|
من نه چیت زدم نه کاری کردم تقریبا 1ماهی هم اصلا وارد بازی نشده بودم!...فکر کردم اشتباهی به جای 1نفر دیگه من بن کردن میخواستم همین روزا با ساپورت بانجی صحبت کنم که الان دیدم 1نفر دیگه هم بن شده پس دیگه احتمالا فهمیده بازی کپی بوده و بن کرده!...ولی اگر فهمیده پس چرا سونی کاری نکرده؟:-/ یعنی اینا از کجا فهمیدن که سونی نفهمیده یا چرا به سونی ریپورت نکردن؟...کلاخیلی عجیبه:-? شاید سونی دیگه زیاد سخت نمیگیره...

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اره منم 2روزه پیش خواستم به سرورا وصل بشم و اپدیت کنم زد اکانت شما بن شده برای اطلاعات بیشتر به سایت بانجی مراجعه کنید:|
من نه چیت زدم نه کاری کردم تقریبا 1ماهی هم اصلا وارد بازی نشده بودم!...فکر کردم اشتباهی به جای 1نفر دیگه من بن کردن میخواستم همین روزا با ساپورت بانجی صحبت کنم که الان دیدم 1نفر دیگه هم بن شده پس دیگه احتمالا فهمیده بازی کپی بوده و بن کرده!...ولی اگر فهمیده پس چرا سونی کاری نکرده؟:-/ یعنی اینا از کجا فهمیدن که سونی نفهمیده یا چرا به سونی ریپورت نکردن؟...کلاخیلی عجیبه:-? شاید سونی دیگه زیاد سخت نمیگیره...
شما dlc رو نصب کرده بودی ؟
اگه نصب کرده بودی بن شدن به خاطر اونه
من 8 روز تایم پلی داشتم :|

- - -ویرایش - - -

من بن شدم. این همه بازی کردیم آخرش بن شدیم :| . اگه هم بن شی اصلا آنبن نمیکنن . بانجی فهمیده کپیخوریم ؟؟؟
شما که اندازه ما بازی نکرده بودی

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
اره از شما کمتر رفتم ولی بازم لعنت به بانجی . یه سری هام به خاطر داشتن یه ghost shell که اسمش یادم نیست ، بن شدن. تو فروم ها همه میگن این سیستم بن مشکل داره و بصورت wave بن میکنه بانجی .

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اره از شما کمتر رفتم ولی بازم لعنت به بانجی . یه سری هام به خاطر داشتن یه ghost shell که اسمش یادم نیست ، بن شدن. تو فروم ها همه میگن این سیستم بن مشکل داره و بصورت wave بن میکنه بانجی .
همه این گوستو میگن ولی یکی از دوستای خارجیم بازی و دی ال سی رو از استور گرفته بود(مثلا برای حمایت ) فقط به خاطر این که با کاستوم بازی میکرد بن شد
بیشتر به خاطر این ناراحت شدم که گروهمون با این بن شدن پاشید واقعا دیگه اون جمعمون هیچ وقت برنمیگرده
کلا اشکال از activision پول پرست هستش سر cod ها هم همین بلا رو سر پلیر ها میاورد

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
رضا خدا بگم چیکارت نکنه=))=))=))=)).بپا از زندگی بن نشی=))=))
من که دنبال یه نت میگردم دادم مخابراتو قطع کنن از رو خطم هی بازی در میارن کلاه بردارا.ینی دیگه اگه مخابرات بگه نامحدود 2مگ هزار تومنم برنمیگردم روش:dالان بازم لولت پایینتر از منهb-)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
شما dlc رو نصب کرده بودی ؟
اگه نصب کرده بودی بن شدن به خاطر اونه
من 8 روز تایم پلی داشتم :|
اره همون dlc که 100kb بود و چندتا ایتم لجندری مجانی میداد
اوه اوه 8روز پلی داشتی بعد زد اکانتت ترکوند:| حتما raid و تمام ایتمای بازی جویده بودی لولتم 30 بود!! اقا من قلبم درد گرفت دیگه فقط میتونم بگم خدا صبرت بده و بن اخرت باشه:d من که لولم 8بود و میخواستم بعد اپدیت کردن جدی بازی کنم اعصابم بهم ریخت دیگه شما...
رضا خدا بگم چیکارت نکنه=))=))=))=)).بپا از زندگی بن نشی=))=))
من که دنبال یه نت میگردم دادم مخابراتو قطع کنن از رو خطم هی بازی در میارن کلاه بردارا.ینی دیگه اگه مخابرات بگه نامحدود 2مگ هزار تومنم برنمیگردم روش:dالان بازم لولت پایینتر از منهb-)
رو اب بخندی:d
یعنی من روزی 1بار بن بشم بهتر از اینه که ساعتی 1بار نتم عوض کنم طرفم هر وقت دلش خواست شیرفلکه ببنده و نتم قطع شه!:d(گرفتی که:lol:)
/
این جریان بن و اینا هم زیره سر این اکتی فلان فلان شده است/:) وگرنه بعیده کار بانجی باشه چون اکتی قبلا با bo2 ملتی سر برید!!:d...حیف بانجی که رفت زیر دستش:(

BeHnaM Hi

کاربر سایت
Feb 9, 2015
6
نام
BenYaMin
منم ادد کنید لطفا
BeHnaM_Hi
^_^

ایمیل بدین براتون بفرستم .. تو هاردی که بازی داخلش هست داخل فولدر اصلی بازی کپی و اوررایت کنید
منم همین مشکل رو دارم
تگه میشه این فایل رو واسه منم بفرسین

Last edited by a moderator:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام..
کسی از رفقا این بازی رو به صورت دیجیتالی تویه اکانتش داره که من اللحساب از اکانتش دانلودش کنم... بعد باهاش حساب کنم...؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر