The MGSV gamescom Preview Show

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
avzh03nn0ph0hh5zqmpq.jpg

زمان: ساعت 22:30
استریم: Twitch

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینم که نمود مارو با جعبه! 8-| باز خوبه بشکه در نیاورد! 8-| :biggrin1:
مشکلی داری ؟! :-/ خوب یه نگاه به چپ و راستت بکن ، نزدیکترین دیوار از طرف من و کوجیما وکیله ، مشکلت با اون در میون بگذار :) :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب من دیگه نمیبینم حجمم تموم میشه بقیشو خودتون برید ببینید :| خیلی سوالای مسخره ای میپرسند :| به جا اینکه راجب بازی بپرسن ... :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مشکلی داری ؟! :-/ خوب یه نگاه به چپ و راستت بکن ، نزدیکترین دیوار از طرف من و کوجیما وکیله ، مشکلت با اون در میون بگذار :) :D
نه اتفاقا دارم با هوش مصنوعی فوق بشری سربازا، وقتی اون خانوم های متشخص روی جعبه رو میبینن و حمله ور میشن و یارو از بقل جعبه و 10 سانتیمتری سربازه خودش رو پرت میکنه بیرون و اینا نمیبیننش، لذت میبرم!:D

- - -ویرایش - - -

من درست نفهمیدم با این لگ، اما مثل اینکه گفتند بیگ باس دیالوگاش خیلی کمه به خاطر چی؟ /:)
به عنوان کسی که زودتر این تجربه مشابه رو تحمل کرده، برین خدا رو شکر کنین که دیالوگاش کمه! :|

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
نه اتفاقا دارم با هوش مصنوعی فوق بشری سربازا، وقتی اون خانوم های متشخص روی جعبه رو میبینن و حمله ور میشن و یارو از بقل جعبه و 10 سانتیمتری سربازه خودش رو پرت میکنه بیرون و اینا نمیبیننش، لذت میبرم!:D
سری متال گیر از اول این چیزا رو داشته دادا الکی خود زنی نکن!:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
7hvt7kikrafvwlg9qlqp.png

این یه نمونه از چیزیه که داشتم میدیدم :) برم بکپم 8-|
نه اتفاقا دارم با هوش مصنوعی فوق بشری سربازا، وقتی اون خانوم های متشخص روی جعبه رو میبینن و حمله ور میشن و یارو از بقل جعبه و 10 سانتیمتری سربازه خودش رو پرت میکنه بیرون و اینا نمیبیننش، لذت میبرم!:biggrin1:
با همون دیواره بحث کن ;;)
فقط نمیدونم یارو میاد نزدیک جعبه چرا دیگه مثل مجله قلب از بالا سرش در نمیاد :(

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
حواسش به معنی واقعی کلمه 6 دنگ به جعبه پرت میشه:d یه خاصیتی که همه شخصیت های بازی دارند ماشا... همه هرنی ان:d snake beater!

مثل این که میخواد از SH حرف بزنه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
سری متال گیر از اول این چیزا رو داشته دادا الکی خود زنی نکن!:d

داشته رو بیخیال ، الان چه سالی هستیم ؟ :D

کوجیما اگه میخواد بازی طنز و فان بسازه که بحثش جداست ، ولی اگه بازی قراره جدی باشه این که یه سرباز نتونه از 10 متری فرق یه کارتن مقوایی رو با سرباز تشخیص بده یا 1 متری خزیدن و بیرون رفتن از جعبه رو نبینه دیگه واقعا مسخرست. میتونن حذفش کنن کامل یا خیلی راحت یه مد جداگانه بزارن مثل کلاسیک یا فلان که بشه از این قابلیت هم استفاده کرد.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
جنگ دوستان، هیچ چیزی مثل جنگ واقعی نیست، هیچ بازی هم تا 100 سال آینده واقعی نخواهد شد.
جوری جرف می زنید انگار متال گیر های قبلی واقعی بوده یا بازی های دیگه همشون مو نمی زنن با واقعیت :))
معرفی اینجا دنیای بازی های رایانه ایه.

کوجیما اگه میخواد بازی طنز و فان بسازه که بحثش جداست ، ولی اگه بازی قراره جدی باشه این که یه سرباز نتونه از 10 متری فرق یه کارتن مقوایی رو با سرباز تشخیص بده یا 1 متری خزیدن و بیرون رفتن از جعبه رو نبینه دیگه واقعا مسخرست. میتونن حذفش کنن کامل یا خیلی راحت یه مد جداگانه بزارن مثل کلاسیک یا فلان که بشه از این قابلیت هم استفاده کرد.

واقعاً فکر می کنید شما کشف کردید این موضوع رو ؟
این موشوع امضای بازی ِ شما صبر کن بازی عرضه بشه در قسمت های دیگه بازی نه گیر دادن به این قسمت فان بازی، اون موقع روی درجه سختی HARD بازی کنید و بعد اگه مشکلی بود حق با شماست. مشخص ِ که وقتی کسی عکس یه زن رو روی کارتن بزاره و بعد یه نفر از ذور ببینه می فهمه یکی کارتون رو نگه داشته !! اما خب در متال گیر قوانین این موضوع فرق داره، پس ندونسته و ندیده فکت صادر نکنید.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یعنی دوستان می گن یه بازی یا باید جدی باشه یا طنز ، نمیشه یه چیزی این وسط باشه . اگه باشه اونوقت مغزمون هنگ می کنه !:-/
اینکه کوجیما این همه سال هویت بازی و چیزایی که مثل امضا واسه بازی می مونن و حفظ کرده و با اینحال کلیت گیمپلی و ارتقا داده چیز بدیه ؟ اگه مثل بازی رغیبش می شد که تو این دوتا نسخه آخری هیچ نشونی ازون سه تا شماره اولی نداشتن اونوقت خوب بود ؟!:-/
هوش مصنوعی بازیم بدون شک بهترین چیزیه که توی یک چنین بازی تا حالا استفاده شده . کافیه یه نفر خودش بازی کنه .

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
میگه با دلتورو تصمیم گرفتن یه بازی بسازند که ملت بشا%ند به خودشون ولی تصمیمشون رو عوض کردند گفتند یه چیز بسازیم ملت بری*ند به خودشون:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر