Assassin's Creed: Rogue | Xbox 360

kavehdead

کاربر سایت
Oct 2, 2012
8
با سلام من نرم افزار horizon رو نصب کردم ولی افلاین میاد و جایی واسه ادیت کردن سیو rouge نداره لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز قبلش باید یه فلش 4 گیگ خالی بزنی به ایکس باکست بری از طریق storage فلشتو کانفیگ کنی بعد که کانفیگ شد ایکس باکست می گه succesfull حالا توی فلشت دقیقاً شبیه storage دستگاهت ( جایی که بازی رو میریزی و سیوهات اونجاست) شده حالا سیو بازیتو از هار دستگاهت بریز توی فلش با این اسم ASSASSINSCREEDROGUESAVEGAME1A بعدش میزنی به پی سی ، حالا horizon رو باز کن ، خود به خود درایو فلشتو می خونه ، حالا دقیقاً عین عکس های صفحه ی 4 این تاپیک عمل کن

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
281
دست شما درد نکنه دوست عزیز اگه توی کنسول xbox 360 بازی می کنید و تمایل دارید همه ی آیتم ها و آپگریدهای کشتی تون رو بخرید و بازی رو کاملتر کنید می تونم ترفند پول 999999999 رو بهتون بگم که پولش و بقیه وسایل مورد نیاز مثل چوب و سنگ و فلز و ..... رو full کنید ، عین عکس زیر
Gyazo - f6b126f899be0f06bd5d15a28721b80c.png

داداش دستت طلا بکو ما هم بازی کنیم اینطوری

kavehdead

کاربر سایت
Oct 2, 2012
8
داداش دستت طلا بکو ما هم بازی کنیم اینطوری

دوست عزیز قبلش باید یه فلش 4 گیگ خالی بزنی به ایکس باکست بری از طریق storage فلشتو کانفیگ کنی بعد که کانفیگ شد ایکس باکست می گه succesfull حالا توی فلشت دقیقاً شبیه storage دستگاهت ( جایی که بازی رو میریزی و سیوهات اونجاست) شده حالا سیو بازیتو از هار دستگاهت بریز توی فلش با این اسم ASSASSINSCREEDROGUESAVEGAME1A بعدش میزنی به پی سی ، حالا horizon رو باز کن ، خود به خود درایو فلشتو می خونه ، حالا باید بری توی صفحه 4 این تاپیک ، دقیقاً عین عکس های صفحه ی 4 این تاپیک عمل کن

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان کسی نیست داستان این قسمتو کامل شرح بده

Shay cormac تو جنگ هفت ساله اينگليس و فرانسه در ساله ١٧٥٥ هست و شما با اسسين ها به فرانسه كمك كنيد تو اين جنگ پيروز شوند و بايد دست نوشته هاي باسناني رو از چنگ اينگليسي ها در بياوريد. به Shay از طرف دوستان اسسينش خيانت ميشه و shay تصميم ميگيره كه بره به كمك اينگليسي ها يا TEMPLARS. شما بايد از دشته نوشته محافظت كنيد و بايد اسسين هايي كه قصد دزديدن ان را دارند را نابود كنيد. و حالا همه ى خطر هايي كه يك templar را تحديد ميكند شما را هم تحديد ميكنند... اسسين ها سعي دارند كه شما رو بكشند.

نكته قابل توجه اين هست كه تو نسخه هاي قبلي شما templar ميكشتيد ولي حالا assassin ها سعي دارند شما را بكشند.

MADRIDISTA

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان من وقتی سیو بازی رو رویِ horizon اجرا میکنم مثل این عکس چیزی به اسم player نمیاد

33cd987867443b157f6355a65fa1c01c

اینجوری میشه!!چکار کنم؟!!!

76208613849631598009.png

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان من چندسوال داشتم ممنون میشم پاسخمو سریع بدید

1. بازی چند سکانسه من الان اوایل سکانس 3 هستم
2. تا اینجا که بازی کردم مراحل خشکیش نسب به iv بیشتر شده تا اخر بازی همینطوره یا کمتر میشه خشکی هاش؟

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
يه سوال داشتم كه مربوط به داستان بازي به خاطر همين تو اسپويلر ميزارم
ايا shay دوباره اساسين ميشه يا تمپلار باقي ميمونه؟

- - -ویرایش - - -

سلام يه سوال داشتم من چند وقته بازي به ندرت ميگيرم حالا ميخواستم اساسين بلك فلگ رو بگيرم اما روگ اومد بين اين دو تا موندم. البته خودم چون شخصيت روگ تمپلار هست زياد خوشم نمياد اما ميخوام نظر كسايي كه هر دو رو بازي كردن بدونم و ببينم بين بلك فلگ و روگ كدوم رو بگيرم.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

- - -ویرایش - - -

سلام يه سوال داشتم من چند وقته بازي به ندرت ميگيرم حالا ميخواستم اساسين بلك فلگ رو بگيرم اما روگ اومد بين اين دو تا موندم. البته خودم چون شخصيت روگ تمپلار هست زياد خوشم نمياد اما ميخوام نظر كسايي كه هر دو رو بازي كردن بدونم و ببينم بين بلك فلگ و روگ كدوم رو بگيرم.

در مورد سوال اولتون

شی تمپلار میمونه

در مورد سوال دومتون هر دو ارزش داره بازی کنید

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96

- - -ویرایش - - -

سلام.هر دو رو بگیر ضرر نمیکنی.کلا اساسین یعنی عشق و حال.مخصوصا اونجایی که با توپخانه کشتی میزنی کشتیای دشمن رو داغون میکنی خیلی حال میده.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
روگ اصلا به درد نمیخوره
بازی ای که متاش شد ۸۸ و با یه بازی ای متاش ۷۳ شد مقایسه نکنید
بلگ فلگ حرف نداره

براساس متا مسلما آره ولی برای کسی که بازی کرده نه :D
نمرات بازی خیلی غیر منصفانه بوده و بیشتر تحت تاثیر یونیتی قرار گرفته نقداش وگرنه از نظر داستانی نسبت به بلک فلگ قوی تره هرچند بازی جای کار زیادی داشت و مشکلات خودش مثل کوتاه بودن و پیشرفت کم نسبت به بلک فلگ داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر