نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Suset Overdrive

dobp01g8bgv90xuwgwlz.jpg
حالا آخرش هم میاد متاش میشه 70 هممون Fail میشیم :)) :| ولی جدی هر جا رفته کلی جایزه گرفته یا اینکه کاندید شده، امیدوارم کیفیت بازی نهایی هم عالی بشه :D

پ.ن: من چون از این بازی های شلوغ خیلی خوشم نمیاد متای بازی واقعا واسم مهمه، اگه زیر 80 باشه که اصلا طرفش نمیرم :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
حالا آخرش هم میاد متاش میشه 70 هممون Fail میشیم :)) :| ولی جدی هر جا رفته کلی جایزه گرفته یا اینکه کاندید شده، امیدوارم کیفیت بازی نهایی هم عالی بشه :D

پ.ن: من چون از این بازی های شلوغ خیلی خوشم نمیاد متای بازی واقعا واسم مهمه، اگه زیر 80 باشه که اصلا طرفش نمیرم :D

اگه متاش پایین بشه که برا بعضیا خیلی بد میشه :-" :d :
من سر 1 هفته آواتار جاستین، واسه متای زیر 75 شرط بستم. بقیه چیزها مورد تایید من نیست! :biggrin1:
http://axgig.com/images/66962695143857265379.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اگه متاش پایین بشه که برا بعضیا خیلی بد میشه :-" :d :
حالا اونو مثال زدم وگرنه واقعا بعیده زیر 75 بشه :D چند نفر دیگه هم بودن که شرط بستن :D البته اگه 75+ بشه که طرف مقابل تا آخر عمرش باید آواتار جاستین بزاره :)) :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
حالا اونو مثال زدم وگرنه واقعا بعیده زیر 75 بشه :D چند نفر دیگه هم بودن که شرط بستن :D البته اگه 75+ بشه که طرف مقابل تا آخر عمرش باید آواتار جاستین بزاره :)) :D
مسئله اینه که طرف مقابل یه مدت زیادیه که بن شده :d بنابراین شرط یه طرفه شده :d;;)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر