EA Access

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام.

این تاپیک برای سرویس EA Access و مزایا و آپدیت هایی که بعد از شروع این سرویس به اون اضافه می شند، ایجاد شده. همچنین در بخش FAQ در آخر پست اول به تمام سوال ها مثل طریق خرید، زمان شروع به کار این سرویس و... جواب داده شده.

ljk869qwpvh2revcy7jm.png

EA امروز EA Access را به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One معرفی کرد. این برنامه دسترسی های زیر را برای کاربران آن تنها با قیمت 4.99$ برای هر ماه یا 30$ برای یک سال فراهم می کند:

318a856op8cvrjwac94m.png

The Vault:
مجموعه ای از بازی های EA برای کنسول Xbox One آماده جهت دانلود و بازی کردن برای کاربران EA Access. بازی های FIFA 14, Madden NFL 25, Battlefield 4 و Peggle 2 در زمان لانچ این برنامه در دسترس خواهند بود. بازی های بیشتر در آینده به EA Access اضافه خواهد شد. تنها با پرداخت 4.99$ در ماه می توانید تمام این بازی ها را دانلود کنید.

9tmvem6qdlddl91pc488.png

Play First:
برنامه EA Access به تمام کاربران آن اجازه خواهد تا نسخه trial بازی های شرکت EA را 5 روز قبل از عرضه بازی بر روی Xbox One، بازی کنند. نسخه trial بازی ها شامل 2 ساعت از بازی خواهد بود و همچنین در صورتی که بازیکنان قصد خرید بازی را داشته باشند، Save آن ها به نسخه اصلی منتقل خواهد شد. به این صورت که اگر شما نسخه کامل بازی را چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی بخرید، می توانید بازی را از همان جایی که نسخه trial آن به پایان رسیده است، ادامه دهید. بازی هایی مثل
Madden NFL 15, NHL 15, FIFA 15, NBA LIVE 15 و Dragon Age: Inquisition دارای نسخه Trial خواهند بود.

rtzsyi1ymyietie7g4fc.png

PLAY FOR LESS:
تمام کاربران EA Access تخفیف 10% برای خرید بازی های EA به صورت دیجیتالی از XBL دریافت خواهند کرد.
محتویات دیجیتالی (مثل DLC ) به صورت جداگانه همراه با 10% تخفیف برای کاربران این سیستم برای خرید در دسترس اند. همچنین EA توضیح داده که اگر شما یک DLC با استفاده از 10% تخفیف بخرید و مثلا چند ماه بعد اشتراک EA Access کنسل کنید، این DLC همچنان مال شماست.

اطلاعات جدید:
اولین بازی که نسخه trial برای اون عرضه میشه عرضه میشه، بازی Madden 15 که تو ماه August منتشر میشه.
این سرویس تغییری تو برنامه ها و سیاست هایی که EA برای نسخه های beta\demo بازی های مختلف داره ایجاد نمی کنه. EA در این باره گفته "نسخه های Demo و Beta بازی ها مثل قبل عرضه می شند."
تمام بازی ها در EA Access روی کنسول شما دانلود می شند و به صورت استریم اجرا نمی شند. همچنین Save بازی ها هم در EA Access ذخیره می شه. EA در این باره توضیح داده "اگر یک زمانی اشتراک EA Access کنسل کنید و بعد چند ماه دوباره اشتراک بخرید، می تونید با استفاده از Save های قبلی خودتون بازیو ادامه بدین.
EA تایید کرد، زمانی که سرویس EA Access در این ماه منتشر شود، شما برای استفاده از این سرویس به اشتراک Gold در کنسول Xbox One احتیاج نخواهید داشت. البته برای بازی به صورت چند نفره (multiplayer) اشتراک Gold لازم است.

FAQ
-EA Access چیسـت؟
EA Access یک برنامه جدید برای کنسول Xbox One است که به کاربران آن اجازه خواهد، بهترین بازی های EA را تنها با 4.99$ در ماه بازی کنند. کاربران EA Access می توانند مجموعه ای از بازی ها که توسط EA انتخاب شده اند را به وسیله این سرویس در The Vault(توضیحات The Vault تو سوال های بعدی هستش) بازی کنند. همچنین کاربران EA Access این فرصت را دارند که نسخه های Trial بازی های EA را 5 روز قبل از عرضه بازی، بازی کنند. علاوه بر این به تمام کاربران EA Access تخفیف 10% برای خرید بازی ها و DLC بازی های EA داده خواهد شد.

-چگونه می تونم عضو EA Access بشم؟
عضویت برای EA Access از طریق لایو کنسول Xbox One امکان پذیر خواهد بود. شما به زودی قادر خواهید بود نرم افزار EA Access را بر روی کنسول خودتون دانلود کنید و بعد از آن برای EA Access ثبت نام کنید.

-از کجا می تونم اشتراک EA Access بخرم؟
به زودی می تونید، از خرده فروشی Gamestop کارت اشتراک EA Access خریداری کنید.

-قیمت اشتراک EA Access چقدر است؟
هزینه اشتراک EA Access برای هر ماه 4.99$ ولی اگر شما اشتراک یک ساله بخرید، قیمت اشتراک یک ساله میشه 30$.

-سرویس EA Access از چه زمانی شروع به کار می کنه؟
سرویس EA Access تابستان امسال شروع میشود. به زودی تاریخ شروع شدن این سرویس اعلام خواهد شد.

-The Vault چیست؟
مجموعه ای از بازی های انتخاب شده Xbox One است که تعداد آن ها در آینده افزایش پیدا می کند. کاربرانی که اشتراک EA Access داشته باشند، به The Vault دسترسی خواهند داشت و می توانند این بازی ها را دانلود و بازی کنند. در مرحله Beta این سرویس بازی های
Madden NFL 25, FIFA 14, Peggle 2 و Battlefield 4 برای دانلود در دسترس است.

-نسخه های Trial که قبل از عرضه بازی ها منتشر می شن، شامل چه چیز هایی هستند؟ من می تونم Save خودمو از نسخه Trial به نسخه کامل بازی منتقل کنم؟
بازی ها با هم دیگه تفاوت دارند، بنابر این نسخه Trial بازی ها هم متفاوت اند. در بعضی از بازی ها شما می تونید یکی از mode های بازیرو برای مدت زمان محدود بازی کنید. در بقیه بازی ها هم شما به تمام بخش های بازی دسترسی خواهید داشت. شما هر چقدر نسخه Trial بازی کنید، می تونید زمانی که نسخه کامل بازی خریدید، دقیقا از همون جایی که نسخه Trial تموم شده، بازیو ادامه بدین. (قبلا اعلام شده نسخه Trial بازی ها 2 ساعت)

-چه کسانی می تونن عضو EA Access بشن؟
EA Access بر روی کنسول Xbox One بر تمام کشور هایی که این سرویس برای آن منتشر می شود، در دسترس خواهد بود.

-EA Access برای کدام کشور ها منتشر خواهد شد؟
در زمان شروع به کار این سرویس، EA Access برای کشور های استرالیا، اتریش، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، مکزیک، نیوزلند، اسپانیا، انگلستان، و آمریکا در دسترس خواهد بود.

-تفاوت بین نسخه Demo و نسخه Trial سرویس EA Access چیست؟
نسخه Demo به صورت مستقل از بازی کامل است و تنها به شما اجازه امتحان کردن(تست کردن) بازی را می دهد و نسخه Demo تجربه نسخه کامل بازی را ارایه نمی دهد. اما زمانی که شما نسخه Trial بازی ها را با استفاده از EA Access بازی کنید. به شما اجازه تجربه نسخه کامل شده بازی را در مدت محدود می دهد (5 روز قبل از عرضه بازی). و اگر شما بازی را بعد از منتشر شدن آن خریداری کنید، دیگر لازم نیست آن را دوباره دانلود و نصب کنید. شما می توانید از همان جا که نسخه Trial به پایان رسیده است، بازی را ادامه دهید.

سوال هایی متفرقه

-بازی ها در The Vault برای همیشه باقی خواهند موند؟
فعلا که برنامه ای نداریم تا بازی هارو از The Vault برداریم ولی خوب امکان این هم وجود نداره که برای همیشه بازی ها تو The Vault باقی بمونن و هر وقت بازی برداشته شد، بازی جدیدی جایگزین اون میشه. (از فیس بوک EA Access ترجمه شده)

-برای عضویت در EA Access باید چه سرویس اینترنت و سرعتی داشته باشم؟
برای EA Access لازم نیست اینترنت خیلی قوی داشته باشین. یک سرعت معمولی برای دانلود بازی ها کافی.

-بازی ها به صورت استریم اجرا می شن یا باید اونارو دانلود کنیم؟
تمام بازی هارو باید دانلود کنید و هیچ کدوم استریم نمی شن (به همین دلیل اینترنتی که سرعت زیادی داشته باشه لازم ندارین)

-این سرویس تو ایران فعال؟ چجوری اشتراک این سرویس تهیه کنم؟
هنوز مشخص نشده و باید تا شروع به کار این سرویس صبر کنید.

-چجوری می تونم تو Beta این سرویس ثبت نام کنم؟
Beta برای همه در دسترس نیست و قبلا یک سری کاربر خاص برای Beta انتخاب شدند.

لیست بازی های عرضه شده برای این سرویس

No.TitleDate releasedDate added
1Battlefield 4October 29, 2013July 29, 2014
2Madden NFL 25August 27, 2013July 29, 2014
3FIFA 14September 24, 2013July 29, 2014
4Peggle 2December 9, 2013July 29, 2014
5Need for Speed RivalsNovember 15, 2013September 2, 2014
6Plants vs. Zombies: Garden WarfareFebruary 25, 2014October 15, 2014
7EA Sports UFCJune 17, 2014December 12, 2014
8NBA Live 15October 28, 2014February 25, 2015
9Madden NFL 15August 26, 2014March 5, 2015
10NHL 15September 9, 2014April 9, 2015
11FIFA 15September 23, 2014May 8, 2015
12TitanfallMarch 11, 2014June 15, 2015
13Dragon Age: InquisitionNovember 18, 2014August 4, 2015
14Battlefield HardlineMarch 17, 2015October 14, 2015
15Madden NFL 16August 25, 2015February 2, 2016

Last edited by a moderator:

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
باسلام دوستان من نرم افزار ea access رو رو کنسول نصب کردم ولی هنوز اشتراک نخریدم
وقتی وارد قسمت vault میشم بازی های جدید مثل bf1 و titanfall 2 و.. نیستن و فقط بازی های سال 2016 هست ایا این بازی ها برای مدت محدود توی این سرویس بودن؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
باسلام دوستان من نرم افزار ea access رو رو کنسول نصب کردم ولی هنوز اشتراک نخریدم
وقتی وارد قسمت vault میشم بازی های جدید مثل bf1 و titanfall 2 و.. نیستن و فقط بازی های سال 2016 هست ایا این بازی ها برای مدت محدود توی این سرویس بودن؟

سلام
bf1 و titanfall2 هستند جز سرویس حالا شاید اونجا تو لیستش نیست !
کلا تمام بازیهایی که از اول اضافه شدند هنوز تو لیست هستند به جز یکی دوتا فکر کنم فیفا 14 یا 15 حذف شد:think:

• Like
Reactions: gladiator12

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
نرم افزارش به روز نیست :D یه Page مخصوص تو استور واسه Access هست که اونجا تمام بازی های رایگان مشخص هست که میتونی به لیست دانلود اضافه کنی.
مثلا bf1 با تمام dlc هاش هست؟
نه فقط خود بازی هست، البته فکر کنم مپ های بازی به مرور دارن مجانی میشن.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
شرکت الکترونیک آرتز به‌صورت رسمی اعلام داشت که عنوان Dead Space 3 به سرویس EA Access کنسول ایکس‌باکس وان اضافه شده است.
DP0YoicVQAABno2-768x384.jpg

الان نگاه کردم
حجم بازی 16 گیگ هستش

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
جزوه بهترینا بود
بله
من دیشب دانلودش کردم
عالی هستش
کلاً من بخاطر همین سرویس EA تا الان بیشتر از 20 تا کنسول برای دوست آشنا XBOX ONE خریدم

Aaalirezza

کاربر سایت
Dec 8, 2017
6
سلام خسته نباشید ممنون از مطلبتون
من اکانت بازی بتل فیلد یک رو دارم که آماده برای نصبه
میتونم سی دیشو از دوستم بگیرم دیتاشو با سی دی بریزم برای خودم؟
ممنون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام خسته نباشید ممنون از مطلبتون
من اکانت بازی بتل فیلد یک رو دارم که آماده برای نصبه
میتونم سی دیشو از دوستم بگیرم دیتاشو با سی دی بریزم برای خودم؟
ممنون
آره ولی بعدش باید آپدیت هاشو جدا دانلود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر