PhotoMode و PS4 | Screenshot

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Uncharted Collection
Drake's Fortune

Among Thieves

Drake's Deception

مواردی که اگه تا حالا بازی ها رو انجام ندادین، بهتره اونا رو نبینین:

همچنان افتضاح ترین بخش تریلوژی Uncharted و کل بازی های ND تعلق میگیره به اون تیکه جک جونورهای U1! :| نمیدونم ایده ـش مال کدوم روانی ای در بین بروبچ ND بوده! :|

یه کم نگران بودم که اگه با این فاصله زمانی کم تا U4 برای بار صدم اینا رو بازی کنم جذابیت اون بازی برام کم بشه، ولی کاملاً برعکس عطشم برای تجربه نسخه چهارم چند برابر شد! به جز نسخه اول که مشکلاتی داره (بزرگترینش تکراری شدن بازی هست)، نسخه های دوم و سوم همچنان فوق العاده هستن و از تک تک لحظاتشون لذت بردم. ست پیس ها و همین طور مراحل سینمایی 2 و 3 هنوز هم آدم رو حیرت زده میکنن! از اون مرحله محشر قطار گرفته تا هواپیما و کشتی و ... بیابون هم با اینکه از نظر گیم پلی چیز خاصی نداره و به خاطر خالی بودنش، از نظر بصری امکان مانور بالایی بهشون میداده ولی باز هم انقدر میخکوب کننده هست که هنوز در شوک هستم! :D نیازی به گفتن نیست که همه عکس های بالا از داخل گیم پلی هستن.
نکته! سال ها صبر کردیم قابلیت عکاسی با فرمت PNG از راه برسه، حالا توی آپلود کردنش موندیم! :D دیدم اگه بخوام این عکس ها رو PNG آپلود کنم بالای 100 مگ میشه، اون هم با سرعت آپلود خفن من! برای همین دوباره زدم تو سر فرمت عکس ها! :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
AC Unity

تصاویری که ممکنه اسپویل داشته باشن:

این بازی خیلی مظلوم واقع شده و واقعا در حقش بی انصافی شده. بهترین AC نیست ولی از نسخه هایی مثل AC Rev یا ACIII خیلی بهتر بود و واقعا یه قدم رو به جلو برای سری بود. گرافیکش هنوز برای من قابل هضم نیست. :d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان از آپدیت 3.50
انتخاب فرمت اسکرین شات به صورت PNG هم اضافه شده
که میتونید با کیفیت بهتر اسکرین شات ها رو ثبت کنید

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
The Witcher 3 : Wild Hunt (برای گرفتن عکس بدون Hub باید سریع دکمه ی Option رو قبل Share زد)

KF9Od_t.jpg

The Last of US

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Ratchet & Clank
توجه! دوستانی که میخوان هیچی از بازی نبینن، بهتره عکس ها رو بزرگ نکنن! :D البته هیچ کدوم از عکس ها چیزی از داستان لو نمیده و بازی هم جوری نیست که نیاز به محافظه کاری وجود داشته باشه، ولی خب از اکثر لوکیشن ها و سیاره ها عکس گرفتم و برای همین اگه حساس هستین، سراغشون نرین.

بازی به طرز ناجوانمردانه ای زیباست و کمتر بازی ای توی این نسل دیدم که انقدر خوش آب و رنگ باشه. یعنی به راحتی جزو بهترین گرافیک های این نسل هست و بعضی جاها اون کلمه "جزو" رو هم باید بردارم و بگم بهترین چیزی که تا امروز دیدم! در مورد عکس ها هم دو نکته وجود داره. هم برای کاهش سایز مجبور شدم از PGN دربیارمشون، هم خود بازی یه جوری هست که در حال حرکت و داخل گیم پلی به شدت چشم نوازتره. یعنی بین همه بازی هایی که تا حالا دیدم، R&C از این نظر با فاصله جلوتر هست و به خاطر کیفیت استثنایی موشن بلر و افکت های مختلف، بعضی جاها یه چیزی میشه که آدم فقط حیرت میکنه! ولی توی عکس ها نمیشه اون جذابیت و انیمیشن های کارتونی و جالب رو دید.
همه عکس های بالا که از گیم پلی هستن، فقط یدونه دیگه هست که به عنوان اشانتیون پایین میذارم! :D
قیافه محشره! =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر