عضوگیری برای Destiny Clan در PS4

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام به همه دوستان مخصوصا اقا سعید گل :
امروز زنگ زدم چند تا فروشگاه اینترنتی یسری شون که بازیو (destiny) نداشتن ومیگفتن چند روز دیگه میاریم یسری مثل فروش گاه گیم شارک میگفت 260 هزار بی انصاف اونم تازه میگفت 1 ساعت دیگه میرسه .ما که دیگه صبرمون تموم شده برا این بازی حتی بتاشم بازی نکردم موندم برم بگیرم یا نه میدونم اینجا جاش نیست بچه ها هر کی با قیمت پایینتر دید یا خریده یه خبری بده (راستی دیشب یه 16 "17 تااز ایدیهاتون رو اد کردم با دستگاه از جمله شما اقا سعید قبول کنید ممنون میشم Psn id:DAVODabasi )

اول از همه منم آی لاو یوو / دوم اینکه من میبینم یسری خیلی عجله دارن ، اقا خبری نیس منم مثه شما دوست دارم بخرمش ولی با یکم صبوری مثه پشگل میریزه توو بازار این فروشنده های گل (شما بخونید گه) بعضیاشون البته منتظرن ببینن چی طالب داره تا سریع لاشخوری کنن و بکننش توو ماها / فلنم فقط رجین دو اومده من شما را به صبر دعوت میکنم باشد که رستگار شوید

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
داداش اخه چیزی به اسم صبر در من یکی وجود نداره مخصوصا که امروز سرورها راه می افته هو ما هنوز بازی دستمون نیست ولی بخاطر گل روی شما چشم بازم یکم صبر میکنیم.:))

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
ادمین گرامی ! من هم تو کلن در سایت بانجی Join زدم . ممنون میشم تایید بفرمائید .
آیدی پی اس ان : Saeed_RoyalStar
Bungie : RoyalStar

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
توو سایت درخواست دادید دیگه؟ البته الان فلن بانجی سایتش بسته اس

در خواست دادم گفت ارسال شد

سلام
دوستان اين يونيك آي دي واسه من يه عدد ٧رقمي هست. اون چيه؟ لازم نيست كه عوضش كنم؟!
Psn id: aldo_raine90
bungie: Aldo raine

میتونی عوض کنی زیاد مهم نیس اون واسه موقعیه که میخوای راحتتر ادرس پروفایلتو به بقیه بدی مثه بتل ایدی توو بلیزارد /در ضمن اول توو سایت بانجی واسه کلن درخواست بدید بعد ایدیتونو اینجا بزارین ممنون

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام سعید داداش یه سوال؟
اگه بازی رو ریجن 2 بگیریم میشه اگه بعدا دی ال سی براش اومد از استور امریکا (ریجن1) خرید کرد ؟میدونی که امریکا ارزونتر در مییاد

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام سعید داداش یه سوال؟
اگه بازی رو ریجن 2 بگیریم میشه اگه بعدا دی ال سی براش اومد از استور امریکا (ریجن1) خرید کرد ؟میدونی که امریکا ارزونتر در مییاد

سلام / میتونی بخری ولی نمیتونی بازی کنی اگه اینجوری بود که خودم دو روز پیش میگرفتم / واسه دی ال سی باید رجین بازی و اکانتت یکی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر