امتیاز شما به کنفرانس های E3 2014

کدام کنفرانس E3 امسال بهتر بود؟

• Microsoft

رای‌ها: 99 35.6%
  • EA Games

رای‌ها: 3 1.1%
  • UBISOFT

رای‌ها: 15 5.4%
  • SONY

رای‌ها: 161 57.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    278

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
خب دوستان کنفرانس ها هم تموم شد، Nintendo Direct مونده که اونم کسی خواست امتیاز بده امشب می تونه ببینه مراسم رو :D مثل همیشه اینجا می تونید به کنفرانس ها امتیاز بدید، یه توضیح کوچک هم بدبد بد نیست. دعوا هم نکنید، چون از نظر هر کسی کنفرانس شرکت محبوبش بهتره :D

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
تا الان فقط کنفرانس های سونی و میکی رو دیدم
سونی 10
میکی 8
من نزدیک به 5 ساله که اخبار e3 رو دنبال می کنم و به جز کنفرانس میکی کنفرانس های دیگه برام مهم نبودند ولی امسال کنفرانس سونی رو که دیدم واقعا لذت بردم و پشیمون هستم که چرا این همه مدت خاب بودم و به فکر خرید ps3نبودم
من اعتقادی به فن بوی بودم ندارم و هردو کنسول رو دوست دارم و وان بدون کینکت بیاد حتما می خرم .دنیای سرگرمی و بازی برای لذت بردنه نه جنگ و دعوا و بحث و جدل .تعجب می کنم بعضی از دوستان اینجا یا جاهای دیگه فن بازی در میارن یحتمل به خاطر سنشونه که دوست دارن بی خود و بی جهت طرفدار یه گروه باشند و کورکورانه از اون دفاع کنند .
شرمنده دوستان
امتیاز بقیه کنفرانس ها هم بعداز دیدنشون میگم فعلا رو دانلود هستن

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
عناوین انحصاری سونی واقعا خیلی بیشتر از مایکروسافت است ، اکثر بازی معرفی شده مایکروسافت برای PS4 هم می آید ، جای هیچ شکی نیست که همیشه سونی بهتر از مایکروسافت ظاهر می شود .

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
Gamingbolt به کنفرانس نینتندو 9/10 داده
به مایکروسافت 8.5/10 به سونی 8/10 به یوبی 7.5/10 و به EA با افتخار 2/10 داده بود

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﻤﺎﻳﺶ ﻋﺎﻟﻲ ac و rainbow six ﻛﻨﻔﺮاﻧﺲ ubisoft ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ 10

ﻣﺎﻳﻜﺮﻭﺳﺎﻓﺖ 8
ﺳﻮﻧﻲ 6
اﻳﻦ ea ﻫﻢ 0

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان اینکه بیاین مثلا به کنفرانس یه کمپانی 1 تا 5 بدین مهم نیستا!حالا مثلا به یکی 1 بدید یا 2 کمپانی ورشکست میشه؟!!!
اگه واقعا کنفرانس ها رو دیدید بدون تعصب نمره بدین
نه اینکه رو فن بازی یکی بیاد به مایکرو 1 تا 5 نمره بده یکی دیگه هم به سونی 1 تا 5 نمره بده:|:d

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
دوستان گرام واسه رای مردم هم تصمیمم میگیرند؟ ارمان های 30 و چند ساله ظاهرا خیلی بیشتر از اونی که میگن تاثییر داشته... فلسفه نظرسنجی را زیر سوال بردید!!!!!!!!!!! بعد به بقیه میگن فن بوی کورتون کرده
----
sony:8
نکات قوت:uncharted:bighug::bighug: , bloodborn:bighug:, lbp3
microsoft:8
نکات قوت:halo5:bighug: , halo collection:bighug::bighug:, fable
----
به عنوان نظر شخصی میگم من خودم هیچ مشکلی با صحبت تو کنفرانس ندارم... بلاخره اسمش روشه کنفرانس... اگه قرار بود کلهم بازی نشان بدند که ویدئو از قبل ضبط شده بهتره تا کنفرانس...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب هردو كنفرانس رو ديدم و به شخصه با كنفرانs مايكرو خيلي بيشتر حال كردم.90 دقيقه بدون صحبت اضافي و راه رفتن روي اعصاب تماشگر بازي نشون دادن.مال سوني واقعا بخش قابل توجهش به حرف زدن گذشت و من شايد 40-50 دقيقه رو با سرعت Forward كردم تا به صحبت كردن گوش ندم.در مود انحصاري هم كه باز ماكرو بهتر بود و بازي هاي بيشتري معرفي كرد.گرچه سوني بلاكباسترش بيشتر بود ولي عناوين ماكرو برخلاف هميشه بيشتر متفاوت و نو بودند.

در كل
Microsoft 9
Sony 7.5

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
MICROSOFT:8.5/10
10/SONY:7.5
مایکروسافت: معرفی کرک داون 3 و اینساید و فابل و XBOX@ID و جو جالب نمایشگاه!
سونی هم میخواستم بهش 8 بدم اما به دلیل بی اخلاقی و تحقیر و تیکه اندازی هاش به مایکروسافت در کنفرانس خودش 0.5 نمره بهش کمتر میدم! همیشه مایکرو اخلاق مدار بوده و همیشه اون به رقیباش آرزوی موفقیت و تبریک و ... گفته ! افرین مایکروسافت افرین میجور نلسون و فیل اسپنسر! GAME,GAME.GAME!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
e3 پارسال کجا و امسال کجا:| نه سورپرایزی نه چیزی فقط تنها سورپرایزش GTA V بود که باهاش خیلی حال کردم;;)

بهترین نمایش ها از نظر من:) (سونی و نینتندو رو ندیدم:|)

1. Batman: AK
2. AC: Unity
3. Far CRy 4
4. Grand Theft Auto V
5. Halo 5
6.The Witcher 3
7.The Diivision

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر