Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان به نظرتون
دیسک دسته دو ریجن یک که حدود ۲۰۰تومن هست رو بخرم یا
از پی اس ان نسخه premium edition که با تخفیف شده ۱۵ دلار رو بگیرم؟
دیسک کارکرده ریجن 1 حدود 160 کف قیمته . حالا یه ذره بالا پایین ، اگه ارزون گیرت نمیاد ، اهل فروش نیستی یا کارکرده نمیخوای . همون دیجیتالی بگیر. چون تقریبا یکیه.

• Like
Reactions: esemech

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
من یه لپ تاپ i7 با 8 گیگ رم دارم.
می تونم این بازی رو روش اجرا کنم؟فشار نمیاد به دستگاه؟

گرافیکش رو نگفتی
من لپتاپم سی پی یو و رمش همینه و با اینکه اولترابوک هم هست ولی رو مدیوم اجرا میکنه راحت.

• Like
Reactions: w.rooney

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
من تازه این بازی رو تموم کردم، از بعضی جهات بزرگترین بازی ساخته شده دست بشر هست، تعداد NFC های بازی که بصورت واقعی در حال پردازش هستن مخصوصا وقتی که داری با هواپیما میری فوق العادست، اصلا همچین چیزی به این وسعت تو صنعت بازی هست؟
از لحاظ داستانی هم واقعا بعضی وقتی بشدت خنده دار هست، بعضی وقتی جدی، بعضی وقت ها خشونت بار همه نوع سلیقه ای درش هست، ولی در کل موضوعات کلی داستانی بازی حس انتقاد هست، مثلا بازی اسلحه فروشی در امریکا انتقاد میکنه، از مواد فروشی، از دزدی، همه این ها رو یک طوری نشون میده، مثلا وقتی اسلحه جدیدی وارد فروشگاه ها میشه، سریع پیامک میاد، به امریکای ازاد خوش امدید با جدید ترین اسلحه ها مردم رو به قتل برسونید :D
ولی یک انتقاد کلی هم دارم از داستان بازی که تو اسپویلر میزارم!
اخه اینا چطوری دلشون اومده گزینه کشتن مایکل و ترور رو تو بازی اضافه کنن؟ اخه این چه مسخره بازی هست، که بعد از این همه مدت، با این همه فدا کاری و نجات دادن جون هم دیگه، اخه اون احمقی که که این قسمت از داستان بازی رو نوشته فکر نمیکرده پلیر داغون میشه بعد از این همه مدت حس همزاد پنداری؟ یعنی احمقانه ترین چیزی بود که دیدم! اخه چه نیازی به کشتن این دو تا بود؟ مخصوصا بعد از اینکه کشته میشن چند تا دیالوگ مسخره گذاشتن که فقط معلوم بشه گزینه های داستانی اضافه بشه! بعضی بازی ها مثل ویچر 3 که شخصت های اصلی رو مثل وزمیر و سیری به کشتن میدن ، اولا نقش افرینی عظیم هستن، دوما داستان های پشت در پشتش زنجیربار به هم وصله و میتونه تغییر کنه نه مثل جی تی ای وی 69 مرحله با هم با خوشی و خرم باشند اخرین مرحله هم دیگه رو بکشن :| سوما توجیه داستانی دارند، مثلا تو یک گزینه از داستان های ویچر 3 اگر سیری نمیره دنیا یخ میبنده و نابود میشه و دلخواه و با دست خودش خودش رو میشکه، نه مثل جی تی ای وی که 12 کیلومتر بدوی دنبال مایکل بعدش بکشیش! واقعا با همه خوبی های که داشت یخ سردی بود بر روی سر داغ ما حتی با وجود گزینه سوم و نکشتنشون اصلا لزومی به این گزینه ها نبود!

چطوری پول تو بورس بخوابونیم که چند برابر بشه؟
چطوری وسایل نقلیه رو بزاریم تو پارکینگ ها که بعد از این که از بازی در اومدیم یا وسایل نقلیه نابود شدن دوباره برگردند سر جای اولشون دقیقا مثل ماشین های اصلی مایکل فرانکلین و که بعد از چند بار نابود شدن دوباره میارن سر خونه اول؟
چرا این همه تو بازی بودیم هیچ پول گزافی نداد وقتی بازی رو تموم کردیم 4 میلیون دلار داد الان که بازی رو تموم کردیم با این پول چی میشه کرد تو بازی؟
میگم اون پایگاه نظامی تو وسط نقشه رو میشه فتح کرد؟
چطوری جت بخریم؟
چطوری شکار کنیم؟

آخرین ویرایش:

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
ماشینهایی ک از طریق گوشی میخریم تو حالت افلاین اگر ی جایی ولشون کنیم بعدا چ طوری میتونیم برشون گردونیم من ی ماشین خرید ی جا گزاشتم الان تو گاراژم هم نیسش ؟

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
184
نام
r$h!a
ماشینهایی ک از طریق گوشی میخریم تو حالت افلاین اگر ی جایی ولشون کنیم بعدا چ طوری میتونیم برشون گردونیم من ی ماشین خرید ی جا گزاشتم الان تو گاراژم هم نیسش ؟
دوباره باید بخری

• Like
Reactions: Amir Gamer2009

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر