PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
اصلحه چجوری ریپیر کنم؟
تبر خوبه اول یه چی دیگه گرفته بودم نمیمردن دشمنا اصلا

بعد قسمتی که جمع شدن دور اتیش رد کردم اونور در یکی میزنه به در اونم کشتم بعدش خیلی مپ بزرگه چک پوینت بعدی پیدا نکردم از هر ور میری یه جا دیگه سر در میاره یه بار میره پشت بوم یخ4ه بار میره تو چاه

فکنم یوتوب ببیمک بهتر باشه

سبک nioh بازیش البته نه به اون سختی
داخل ساختمون هانتر دريم يه ميز هست كه ميشه اسلحتونو ارتقا بدين همونجا ريپيرم ميشه كرد
توي محيط اول بازي فك كنم سه تا فانوس باشه كه يكيش همون اول محيطه و دو تاي بعديم با كشتن باس فايتاش باز ميشن
تعداد فانوسا كمه اما با جلو رفتن تو محيط ميتونين يه سري ميانبرو باز كنين كه با وجود اونا كمبود فانوسو خيلي حس نميكنين...شما يه مقدار ك تو محيط بازي گشت و گذار كنين خيلي راحت از ساز و كار محيطا سر در ميارين ولي اگه بازم مشكلي براتون وجود داشت ميتونين از نقشه هايي كه اينترنت هست استفاده كنين و در نهايت يوتيوب

• Like
Reactions: trainer

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
اصلحه چجوری ریپیر کنم؟
تبر خوبه اول یه چی دیگه گرفته بودم نمیمردن دشمنا اصلا

بعد قسمتی که جمع شدن دور اتیش رد کردم اونور در یکی میزنه به در اونم کشتم بعدش خیلی مپ بزرگه چک پوینت بعدی پیدا نکردم از هر ور میری یه جا دیگه سر در میاره یه بار میره پشت بوم یخ4ه بار میره تو چاه

فکنم یوتوب ببیمک بهتر باشه

سبک nioh بازیش البته نه به اون سختی
راهنمای pdf قدم به قدم بازی ، بهت کمک میکنه حتمن ازش استفاده کن ، چند تا راه مخفی که میرسه به باس فرعی اگه نبود من پیداشون نمیکردم ،

• Like
Reactions: SHAYAN1999

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خوب بعد از ۹ ماه بازی تموم شد !!( البته البته با وقفه های طولانی و بعضا دو سه ماهه! ) هنوز خودم نمیدونم چی کار کردم که در تو هانتر دریم باز شد :D( بدترین بخش بازی نبود روایت داستانی و اونت پلنینگ به کل نداشت اصلا:-":|)
لول ۱۷۰ همون دور اول !! رسما ترمیناتور شده بودم , از دیروز نشستم یه ده ساعت بکوب بازی کردم یه شش ، هفت تا باس اصلی و فرعی رو زدم !!! سه تاشون به بلاد ویال هم نیاز پیدا نکرد در این حد ! خصوصا اون پرستاره و اونی که رو سقف هتل میاد !! با اون کله قارچیه !!
......

بازی رو دوباره لود کردم باز قبل باس اخرم !! تا اون یکی گزینه رو انتخاب کنم !! نمیشه سه تا کورد رو هم به همین شیوه ریلود استفاده کنم و نیاز نباشه یه بار دیگه بازی رو برم !!
هر چند تمام سختی بلاد ، به سردرگم شدن در مسیر و پیدا کردن راه و دونستن قلق تک تک دشمنای بازی بود ، الان که به همه راه و زیر و بم بازی اشنام عین فست تراول میرمش !!!
فقط یه سوال میمونه همون چالیس های کذایی !! نیو گیم پلاس روی سختی چالیش ها تاثیر میزاره یا نه ( البته جواب رو میدونم فقط خواستم مطمئن بشم ) و وایسم روی همین دور اول برم راحت تره (الان تازه یه دو سه تا چالیس عمق ۵ باز کردم) یا روی نیو گیم ؟

در مورد سوال اولتون خير نيازي نيست يه دور ديگه برين هر سه پايان بازيو ميشه تو يه دور گرفت

و در مورد سوال دومتون بازم خير نيو گيم پلاس رو درجه سختي چاليسا تاثير نميزاره من فك كنم چاليسا رو با لول ١٢٠ تموم كردم شما با كاراكتر ١٧٠ كلا نگران سختي چاليسا نباشين ديگه :D

بسیار ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Capitan_shepard

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
خوب بعد از ۹ ماه بازی تموم شد !!( البته البته با وقفه های طولانی و بعضا دو سه ماهه! ) هنوز خودم نمیدونم چی کار کردم که در تو هانتر دریم باز شد :D( بدترین بخش بازی نبود روایت داستانی و اونت پلنینگ به کل نداشت اصلا:-":|)
لول ۱۷۰ همون دور اول !! رسما ترمیناتور شده بودم , از دیروز نشستم یه ده ساعت بکوب بازی کردم یه شش ، هفت تا باس اصلی و فرعی رو زدم !!! سه تاشون به بلاد ویال هم نیاز پیدا نکرد در این حد ! خصوصا اون پرستاره و اونی که تو سقف هتل میاد !! با اون کله قارچیه !!
......

بازی رو دوباره لود کردم باز قبل باس اخرم !! تا اون یکی گزینه رو انتخاب کنم !! نمیشه سه تا کورد رو هم به همین شیوه ریلود استفاده کنم و نیاز نباشه یه بار دیگه بازی رو برم !!
هر چند تمام سختی بلاد ، به سردرگم شدن در مسیر و پیدا کردن راه و دونستن قلق تک تک دشمنتی بازی بود ، الان که به همه راه و زیر و بم بازی اشنام عین فست تراول میرمش !!!
فقط یه سوال میمونه همون چالیس های کذایی !! نیو گیم پلاس روی سختی چالیش ها تاثیر میزاره یا نه ( البته جواب رو میدونم فقط خواستم مطمئن بشم ) و وایسم روی همین دور اول برم راحت تره (الان تازه یه دو سه تا چالیس عمق ۵ باز کردم) یا روی نیو گیم ؟
در مورد سوال اولتون خير نيازي نيست يه دور ديگه برين هر سه پايان بازيو ميشه تو يه دور گرفت
و در مورد سوال دومتون بازم خير نيو گيم پلاس رو درجه سختي چاليسا تاثير نميزاره من فك كنم چاليسا رو با لول ١٢٠ تموم كردم شما با كاراكتر ١٧٠ كلا نگران سختي چاليسا نباشين ديگه :D

• Like
Reactions: vaan 2

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
لول ۱۷۰ همون دور اول !! رسما ترمیناتور شده بودم , از دیروز نشستم یه ده ساعت بکوب بازی کردم یه شش ، هفت تا باس اصلی و فرعی رو زدم !!! سه تاشون به بلاد ویال هم نیاز پیدا نکرد در این حد ! خصوصا اون پرستاره و اونی که رو سقف هتل میاد !! با اون کله قارچیه !!
......

هر چند تمام سختی بلاد ، به سردرگم شدن در مسیر و پیدا کردن راه و دونستن قلق تک تک دشمنای بازی بود ، الان که به همه راه و زیر و بم بازی اشنام عین فست تراول میرمش !!!

بسیار ممنون

فکر کردم فقط برای من طولانی بود 2ماه نیم طول کشید
البته من تا به حال بلاد و دارک سولز بازی نکرده بودم
ولی واقعا تجربه خوبی تو این نسل بود برای من

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فکر کردم فقط برای من طولانی بود 2ماه نیم طول کشید
البته من تا به حال بلاد و دارک سولز بازی نکرده بودم
ولی واقعا تجربه خوبی تو این نسل بود برای من
نه من پلی تایمم فکر نکنم ۱۰۰ ساعت شده باشه !! من بازی نمی کردم !! خصوصا زمانی بازی پلاس شد که مصادف شد با عرضه شدن پیاپی کلی بازی مثل گاد او وار و دیترویت و اینا ، مدت ها از بازی فاصله میگرفتم !! بعدم من بیشتر تایم بازیم صرف دی ال سی و دانجئون ها کردم

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
از این چشما که سمت راسته پایین خون چجوری باید گرفت ؟
۱۵ تا داشتم تموم شد زدم‌نیرو‌کمی زنده شه اون زن که گرگ میشه بکشم همش میمیرم

چجوری باید اون چشما پیدا کنم تا یار کمکیم زنده کنم ؟
چشما ۰ شده

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
از این چشما که سمت راسته پایین خون چجوری باید گرفت ؟
۱۵ تا داشتم تموم شد زدم‌نیرو‌کمی زنده شه اون زن که گرگ میشه بکشم همش میمیرم

چجوری باید اون چشما پیدا کنم تا یار کمکیم زنده کنم ؟
چشما ۰ شده
شما اینسایتت تموم شده
یکی از روش ها، دیدن Boss ها و شکستشون هست
آیتمی هم به اسم Madman’s Knowledge است که با مصرفش اینسایت بدست میاری.
اگر منظورت از زنه Vicar Amelia هست به آتش حساسه ، با Fire paper هایی که از آلفرد گرفتی میتونی سریع شکستش بدی

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
شما اینسایتت تموم شده
یکی از روش ها، دیدن Boss ها و شکستشون هست
آیتمی هم به اسم Madman’s Knowledge است که با مصرفش اینسایت بدست میاری.
اگر منظورت از زنه Vicar Amelia هست به آتش حساسه ، با Fire paper هایی که از آلفرد گرفتی میتونی سریع شکستش بدی

الفرد کیه؟
فایر پیج کدومه!

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
b1227758039c9811609b1f5ccd068a20.jpg
1c208b963bcb7719382f2a08e3e5ddfb.jpg

از این قسمت میرم‌ داخل دریم برگشت به اینجا نداره اسمشم تو لیست نمیاد چرا ؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
b1227758039c9811609b1f5ccd068a20.jpg
1c208b963bcb7719382f2a08e3e5ddfb.jpg

از این قسمت میرم‌ داخل دریم برگشت به اینجا نداره اسمشم تو لیست نمیاد چرا ؟!

تو قبراي كناري اون قبر اصلي اوايل بازي استفاده ميكنين ميتونين اين مكانا رو پيدا كنين

• Like
Reactions: kiarash2001

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
سلام
من چنتا غول کشتم یکی تون زنه که گرگ میشه یکی اون که اول بازی رو پل هستش یکی تو قبره یکیم ویتج که تو زیر زمین یکیم اون غول که اسید میپاشه وقی کشتمش یه جام داد که قبرای دیگه باز میکنه قبرا دیگه اولیش تا اخر رفتم بقلیش باز شد که اسکلتاش لول 2 همش یه روال تکرارین تقریبا

مسیر اصلی بازی کجاست؟
چجوری باید وارد مسیر داستانی بشم ؟
وقتی اون غول که اسید میپاشید کشتم همش تکراری شد دیگه قبل اون یه دریم بود که باز نشد هیچ راهیم نداشت تونورش برم کلا گیر کردم راهنمایی کنید ممنون

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
b3059214d12fff3e9d0c7d5b78aa5594.jpg
749f80899cf566d67202954b776b6cbf.jpg

قبر اولی‌و‌دومی اصلیا اینا باز شده چیز جدیدی پیدا نکردم کدوم سمت باید بگردم ؟
قبرایی مه با جم باز شده اولی تموم‌کردم اسکلت دومیم

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
b3059214d12fff3e9d0c7d5b78aa5594.jpg
749f80899cf566d67202954b776b6cbf.jpg

قبر اولی‌و‌دومی اصلیا اینا باز شده چیز جدیدی پیدا نکردم کدوم سمت باید بگردم ؟
قبرایی مه با جم باز شده اولی تموم‌کردم اسکلت دومیم

توضيح دادن راه تو بلادبورن يه مقداري گيج كنندس
شما لينك زيرو تو يو*يوب وارد كنين و ويديوي path to forbidden woods رو مشاهده كنين
watch?v=pSZGIHFEYyQ
اون قسمتي كه ميگين تكراريه هم مربوط با چاليس دنجناي بازيه و وارد شدن بهشون الزامي نيست...

• Like
Reactions: kiarash2001

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر