PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
کاری نداره که! باید پسورد بزاری و مکانتونم یکی باشه و زنگی که پشت زمینش خط قرمز داره بزنید! اسمشو یادم نی الان!:| فک کنم جفتتونم باید اونو بزنید یا یکیتون باید Small Beckoning Bellو بزنه! تا حالا پی وی پی نزدم!
اینارو هم ست کردیم ولی پی وی پی پیدا نمیکرد.البته کوآپ اوکی بود.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
اینارو هم ست کردیم ولی پی وی پی پیدا نمیکرد.البته کوآپ اوکی بود.
شاید زنگارو اشتباه زدین! البته یه جاهایی از بازی این زن زنگوله به دستا هستن سامن میدن اوتومات! شاید باید توی اون مناطق باشه! نمیدونم کلا!:D یه سرچ توی نت بزن ببین چه مدلیه!

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اقایون ببخشید

چرا من به این گرگینه تو اول بازی هرچی مشت میزنم نمیمیره
از دستش در رفتم، رفتم بیرون یه یارو هست مثل اونی که تو فیلم اولش رو ویلچره، به اونم هرچی میزنم نمیمیره
چکار باید کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
اقایون ببخشید

چرا من به این گرگینه تو اول بازی هرچی مشت میزنم نمیمیره
از دستش در رفتم، رفتم بیرون یه یارو هست مثل اونی که تو فیلم اولش رو ویلچره، به اونم هرچی میزنم نمیمیره
چکار باید کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دخل کاراکترت بیاد میری هانترز دریم سلاح میگیری و بر میگیردی میزنی جر و واجرشون میکنی!:D البته اگه تا نکرده باشی!:D

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
آقا چرا انقدر سخته این بازی
چرا اونا فرز تر از کرکتر من هستن
این غول اول بازی هم که با یه مشت زرت و زرت ما رو می کشه
راهنمایی بفرمایید لطفا من هنوز اول بازی ام

لطفا بگید آفلاین و آنلاینش تفاوتاش چیا هستن
اگه میشه کو آپ زد که چرا هیچ کس رو پیدا نمیکنه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

با درود
فعلا یک ماه کار داری تا قلق بازی دستت بیادx-(x-(x-(x-(x-(x-(
ماه دوم قلق باس زدنها~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(
ماه سوم چشم بسته بازی میکنی:-":-":-":-":-":-":-":-":-":-"

• Like
Reactions: J. Constantine

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278

این خیلی طبیعیه،منم مث تو این بلا ها سرم اومد و از بازی بدم اومد،دیگه بعد از یکسال ب خودم گفتم اگه واقعا گیمر هستم باید این بازی رو تموم کنم
خلاصه نشستم پای بازی و رفتم جلو و شدییییییییییییییداااااا معتادش شدم :D

همیشه دوس داشتم ب کسایی ک اول بازی کلافه میشن بگم:

WELCOME TO YARNAHAM :D

افلاین و انلاین بازی فرقی ندارن با هم فقط میتونی بازی رو انلاین ب صورت کو آپ بری و اگه نتونستی باس ها رو تنها بکشی از دیگران کمک بگیری ک برای انلاین بازی کردنش هم باید زنگوله داشته باشی،اینم ک الان کسی پیدا نمیشه مربوط ب اینترنت و اپراتورت هست مث اینکه جدیدا بعضی از اپراتورا مشکل پیدا کردن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی

این بازی برا همه همینه اولش! مگر اینکه دارک سولز قبلش بازی کرده باشی و بدونی کارایه میازاکی همش همینه! من خودم تا یه سال ولش کرده بودم تا اینکه بچه های اینجا گفتن برو بازی کن که جواهره و رفتم و واقعا هم جواهری بود که کشفش نکرده بودم! فقط باید دووم بیاری! قلقش بیاد دست اگر نشه بهترین بازی عمر و یا نسل، دست کم یکی از بهترین بازیا میشه برات!

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان پس با توجه به اینکه تو 2 دیقیقه اول بازی هستم
بفرمایید بهترین کرکتر بازی چی هستش
من از اول چی بردارم
رگ گیمریم به جوش اومده- پست بعدی که میگذارم قطعا در خصوص تجربیات مثبتم از بازی خواهد بود نه ناله

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
دوستان پس با توجه به اینکه تو 2 دیقیقه اول بازی هستم
بفرمایید بهترین کرکتر بازی چی هستش
من از اول چی بردارم
رگ گیمریم به جوش اومده- پست بعدی که میگذارم قطعا در خصوص تجربیات مثبتم از بازی خواهد بود نه ناله
برخلاف سري سولز تو بلادبورن كاراكتري كه اول بازي انتخاب ميكنين تاثير فوق العاده كمتري تو سبك بازيتون ايجاد ميكنه و از طرفيم با توجه به نحوه ارتقاي كاراكترتون عملا انتخاب كلاس اول بازي بي تاثير ميشه اما گذشته از اين حرفا با انتخاب كلاسي كه strength و skill بالاتري داره كاره به نسبت راحت تري در اوايل بازي دارين
در مورد سختيم بگم كه اوايل بازي تو همه بازياي اين سبك واسه همه افراد (چه براي كسايي كه اولين تجربشون چه كسايي كه اخرينش :D) سخت ترين قسمت بازيه ولي با تحمل درد و رنجش و درك منطق بازي(هم تو نحوه پيشروي تو محيط و هم مبارزات) قطعاااا عاشق بازي ميشين و مث معتادا بعد تموم شدنش (و بارها و بارها تموم شدنش :)))دنبال بازيايي شبيه به اين ميگردين...

آخرین ویرایش:

alireza2017

کاربر سایت
Nov 11, 2018
6
برخلاف سري سولز تو بلادبورن كاراكتري كه اول بازي انتخاب ميكنين تاثير فوق العاده كمتري تو سبك بازيتون ايجاد ميكنه و از طرفيم با توجه به نحوه ارتقاي كاراكترتون عملا انتخاب كلاس اول بازي بي تاثير ميشه اما گذشته از اين حرفا با انتخاب كلاسي كه strength و skill بالاتري داره كاره به نسبت راحت تري در اوايل بازي دارين
در مورد سختيم بگم كه اوايل بازي تو همه بازياي اين سبك واسه همه افراد (چه براي كسايي كه اولين تجربشون چه كسايي كه اخرينش :D) سخت ترين قسمت بازيه ولي با تحمل درد و رنجش و درك منطق بازي(هم تو نحوه پسروي تو ميحيط و هم مبارزات) قطعاااا عاشق بازي ميشين و مث معتادا بعد تموم شدنش (و بارها و بارها تموم شدنش :)))دنبال بازيايي شبيه به اين ميگردين...
تک
در مورد سختيم بگم كه اوايل بازي تو همه بازياي اين سبك واسه همه افراد (چه براي كسايي كه اولين تجربشون چه كسايي كه اخرينش :D) سخت ترين قسمت بازيه ولي با تحمل درد و رنجش و درك منطق بازي(هم تو نحوه پسروي تو ميحيط و هم مبارزات) قطعاااا عاشق بازي ميشين و مث معتادا بعد تموم شدنش (و بارها و بارها تموم شدنش :)))دنبال بازيايي شبيه به اين ميگردين...
ت
تکبیییییییییییر خخخخخخخخخخ مخصوصا اونجا که از تحمل رنج و سختی صحبت کردی خخخخخ

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
در مورد سختيم بگم كه اوايل بازي تو همه بازياي اين سبك واسه همه افراد (چه براي كسايي كه اولين تجربشون چه كسايي كه اخرينش :D) سخت ترين قسمت بازيه ولي با تحمل درد و رنجش و درك منطق بازي(هم تو نحوه پيشروي تو محيط و هم مبارزات) قطعاااا عاشق بازي ميشين و مث معتادا بعد تموم شدنش (و بارها و بارها تموم شدنش :)))دنبال بازيايي شبيه به اين ميگردين...

بازی خیلی سختیه همین اولش نمیشه رد کرد همش میمیرم
چجوری باید بکشمشون 20 نفری راه میرن 6 بار باید بزنی یکی تا بمیره میمیرنم جون نمیدن نرمال دارم بازی میکنم

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
بازی خیلی سختیه همین اولش نمیشه رد کرد همش میمیرم
چجوری باید بکشمشون 20 نفری راه میرن 6 بار باید بزنی یکی تا بمیره میمیرنم جون نمیدن نرمال دارم بازی میکنم
1.ميتونين اروم به دشمنا نزديك شين و با پرتاب سنگ توجهشونو تك تك به خودتون جلب كنين
2.اوايل بازي ضربه نخوردن به ضربه زدن ارجحيت داره چون خط خونتون كوتاهه پس دوربينو روي دشمنا قفل كنين و مهارت جاخالي دادنو تمرين كنين
3 .ميتونين بدوين سمت باس فايت و بميرين!اينجوري اينسايت پيدا ميكنين و با برگشت به هانتر دريم عروسكه زنده ميشه....با فارم كردن و ارتقاي خودتون از طريق عروسك ميتونين شباي اروم تري تو يارنام داشته باشين
4.هرزچندگاهي سلاحتونو ريپير كنين چون دميجش با استفاده زياد كمتر ميشه
5.اگه تازه كارين فك كنم hunter axe انتخاب بهتري باشه تو حالت بلندشم ميتونين از فاصله امن تري ضربه بزنين و اگه چند دشمن بهتون حمله كردن رنج بيشتريو پوشش بدين
6.تقويت اراده
اينا چند تا نكتس ك به ذهنم اومد اگه بازم مشكلي بود خوشحال ميشم راهنماييتون كنم

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
1.ميتونين اروم به دشمنا نزديك شين و با پرتاب سنگ توجهشونو تك تك به خودتون جلب كنين
2.اوايل بازي ضربه نخوردن به ضربه زدن ارجحيت داره چون خط خونتون كوتاهه پس دوربينو روي دشمنا قفل كنين و مهارت جاخالي دادنو تمرين كنين
3 .ميتونين بدوين سمت باس فايت و بميرين!اينجوري اينسايت پيدا ميكنين و با برگشت به هانتر دريم عروسكه زنده ميشه....با فارم كردن و ارتقاي خودتون از طريق عروسك ميتونين شباي اروم تري تو يارنام داشته باشين
4.هرزچندگاهي سلاحتونو ريپير كنين چون دميجش با استفاده زياد كمتر ميشه
5.اگه تازه كارين فك كنم hunter axe انتخاب بهتري باشه تو حالت بلندشم ميتونين از فاصله امن تري ضربه بزنين و اگه چند دشمن بهتون حمله كردن رنج بيشتريو پوشش بدين
6.تقويت اراده
اينا چند تا نكتس ك به ذهنم اومد اگه بازم مشكلي بود خوشحال ميشم راهنماييتون كنم

اصلحه چجوری ریپیر کنم؟
تبر خوبه اول یه چی دیگه گرفته بودم نمیمردن دشمنا اصلا

بعد قسمتی که جمع شدن دور اتیش رد کردم اونور در یکی میزنه به در اونم کشتم بعدش خیلی مپ بزرگه چک پوینت بعدی پیدا نکردم از هر ور میری یه جا دیگه سر در میاره یه بار میره پشت بوم یخ4ه بار میره تو چاه

فکنم یوتوب ببیمک بهتر باشه

سبک nioh بازیش البته نه به اون سختی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر